Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Quady nasza pasja/Wywiady
Grzegorz Głowienka
Rozmowa z Maciejem Skibskim z Taurus Sea Power o planach quadowych Can-am / BRP na 2010 rok, przeprowadzona na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie.
Can-am / BRP to firma innowacyjna, która ma najwięcej nowych modeli i rozwiązań co roku, i nie są one powieleniem tego, co ktoś kiedyś miał, tylko są to nowe pomysły. Do tego działające tak w terenie jak i przy zwykłym użytkowaniu. To jest to coś, co automatycznie zachęca klientów do wybierania tej marki.

Grzegorz Głowienka
Rozmowa z Pawłem Iwanickim – Dyrektorem Działu Sprzedaży Motocykli Suzuki – o planach quadowych Suzuki na 2010 rok, przeprowadzona na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie. Polska to bardzo specyficzny kraj, w którym większe jest zawsze wrogiem mniejszego i tak naprawdę nasze stoisko ten trend odzwierciedla. Dlatego skoncentrowaliśmy się głównie na modelu KingQuad 750 ze wspomaganiem w nowych kolorach – camouflage i białym.

Marcin Stachura
Rozmowa z Filipem Walczakiem z Yamaha Motor Polska o planach quadowych na 2010 rok, przeprowadzona na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie.
Nasze pojazdy cały czas bardzo dobrze się sprzedają, cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów, siłą rzeczy fabryka cały czas zostawia je w niezmienionej koncepcji, niezmienionym designie. W zasadzie w każdym segmencie rynku Yamaha wciąż jest numer 1 na świecie.

Marcin Stachura
Rozmowa z Michałem Dudkiem z Honda Poland o planach quadowych na 2010 rok, przeprowadzona na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie.
W naszej ofercie są bardzo ciekawe quady o mniejszych pojemnościach, a do tego w bardzo atrakcyjnych cenach np. TRX250 już od 13.900 zł. Warto zwrócić również uwagę na TRX420FA z napędem na 4 koła, z dwu sprzęgłową przekładnią, charakteryzującego się dobrym przeniesieniem napędu i całkiem niezłą skutecznością w ciężkim terenie.

Grzegorz Głowienka
Skończyły się już czasy, kiedy to Policja była zawsze kojarzona z formacją dysponującą środkami do walki z przestępczością – „starszymi niż węgiel”. Obecnie funkcjonariusze nie korzystają z samochodów, na których przestępcy kilka lat wcześniej uczyli się jeździć. Zmieniają się radiowozy, standardy patrolowania, zmienia się także sam Policjant.
Poziom zmian widać chociażby na podstawie codziennej pracy Policji Rzecznej, która do patrolowania trudnych terenów przybrzeżnych wykorzystuje min. czterokołowce. Funkcjonariusz na quadzie łączy to, co nas fascynuje w terenie, z ciężką i odpowiedzialną wielogodzinną pracą. Dlatego widząc „białe kaski” buszujące w zaroślach możemy spotkać ludzi z pasją, ale także ludzi, którzy patrolują okolicę...

Marcin Stachura
Dzięki uprzejmości podlaskiego Oddziału SG gościliśmy w Placówce Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych. Mieliśmy okazję oglądać quady w pracy, w warunkach ochrony granicy państwowej oraz mogliśmy porozmawiać z funkcjonariuszami odpowiedzialnymi za nadzorowanie pracy quadów, oraz na co dzień korzystającymi z tych pojazdów

Grzegorz Głowienka
…rozmowa z Adamem Retka, prezesem RETBIKE Poland Sp. z o.o.

Marcin Stachura
Rozmowa z Martijn`em Van Gastel partnerem Jacka Bujańskiego w Rajdzie Dakar 2009

Marcin Stachura
- rozmowa z Tomkiem Kasprzakiem z Quady Śrem o tuningu quada sportowego...

Grzegorz Głowienka
Rozmowa z Jackiem Bujańskim o najtrudniejszym rajdzie w Europie: Drezno - Wrocław. JB: „Taki rajd pozwala przejechać w trudnych warunkach 1600 km w tydzień, a to lubię”...

Grzegorz Głowienka
Rozmowa z Piotrem Meringiem z Motor-Land, głównym przedstawicielem Kymco w Polsce, o planach quadowych na 2008 rok...

Grzegorz Głowienka
Rozmowa z Maciejem Skibskim z firmy Taurus, głównym przedstawicielem Can-Am w Polsce, o planach quadowych na 2008 rok...

Grzegorz Głowienka
Rozmowa z Bartoszem Wnukiem z KTM Central East Europe, o planach quadowych na 2008 rok...

Grzegorz Głowienka
Rozmowa z Filipem Walczakiem z Yamaha Motor Polska, o planach quadowych na 2008 rok...

Grzegorz Głowienka
Rozmowa z Maciejem Mikołajczukiem z ATV SWEDEN Polska, przedstawicielem chińskich quadów ALLROAD, o planach quadowych na 2008 rok...

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.