Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Honda – co jeszcze oprócz Rincona?
Honda – co jeszcze oprócz Rincona?
Marcin Stachura
Rozmowa z Michałem Dudkiem z Honda Poland o planach quadowych na 2010 rok, przeprowadzona na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie.
 
Quadzik: Widzimy u Was na stoisku jednego quada. Czy oprócz Rincona macie coś innego w ofercie dla klientów na 2010 rok?
Michał Dudek: Tak, mamy w ofercie wiele modeli, zaczynając od małych quadów dla dzieci, trochę większych, sportowych napędzanych na jedną oś, a także przeprawowych z napędem na 4 koła. Tutaj pokazaliśmy naszego największego quada, jakiego mamy w ofercie: Rincona 680, ze względu na to, że mamy dosyć ograniczoną powierzchnię wystawy. Wybraliśmy ten, który jest najważniejszy dla Hondy – flagowy. Poza tym w naszej ofercie są bardzo ciekawe quady o mniejszych pojemnościach, a do tego w bardzo atrakcyjnych cenach np. TRX250 już od 13.900 zł. Warto zwrócić również uwagę na TRX420FA z napędem na 4 koła, z dwu sprzęgłową przekładnią, charakteryzującego się dobrym przeniesieniem napędu i całkiem niezłą skutecznością w ciężkim terenie.

Quadzik: Czy w tym roku planujecie jakieś nowości?
M.D.: Na ten rok Honda nie przewidziała nowych modeli quadów. Bardziej skoncentrowaliśmy się na motocyklach, gdzie jest w sumie 8 nowości. Oferta quadów jest taka sama jak w ubiegłym roku.
 
Quadzik: Nie jest tajemnicą, że dla Hondy quady nie są strategicznym produktem, przynajmniej w Polsce. Czym chcielibyście przyciągnąć klientów do kupowania tej marki w polskiej sieci dealerskiej?
M.D.: To nie jest do końca tak. Planujemy cały czas oferować jak najwięcej quadów klientom w Polsce i staramy się, aby ta oferta była jak najbogatsza. Obecnie jednak rynek jest na tyle trudny, że ograniczone budżety komplikują nam większe zaangażowanie. Nie planujemy w tej chwili specjalnych akcji czy promocji dotyczących czterokołowców. Uważam, że jest to chwilowe i mam nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie i będziemy mogli powrócić do ewent`ów quadowych i do innych akcji, które będą wspomagały sprzedaż i na pewno będą satysfakcjonujące dla klientów.
 
Quadzik: Czy jest szansa, aby Honda powróciła do oferowania pojazdów z homologacją drogową?
M.D.: Ten temat dotyczy ogólnoświatowej polityki Hondy. Generalnie w najbliższym czasie nie wydaje mi się, aby to uległo zmianie. Wg Hondy są to pojazdy przeznaczone do jazdy w terenie i nie służą do poruszania się po drogach publicznych. Producent nie planuje wprowadzenia quadów z homologacją, jednak pracujemy nad tym, aby pomimo jej braku była jednak możliwość zarejestrowania czterokołowca Hondy.
 
Quadzik: Jakie macie plany na 2010 rok odnośnie polityki sprzedaży quadów Hondy w Polsce?
M.D.: Będziemy starali się przygotować atrakcyjne oferty na czterokołowce z ubiegłego roku tak, aby były one jak najbardziej interesujące cenowo dla naszych klientów.


Zobacz co piszą na Forum Quadzik.pl:
Honda – co jeszcze oprócz Rincona?

Prześlij do znajomego:
link do artykułu Honda – co jeszcze oprócz Rincona?

wstecz
REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.