Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Aktualności rynkowe
ATV Polska - Informacja prasowa
Ze wszystkich stron świata do małej miejscowości między Lionem, a Dijon ściągają rzesze nie tylko widzów, ale i zawodników. Dla ekipy ATV Polska i Rafała Sonika był to już 8 rok z rzędu. Ale pierwszy, w którym...

Jarek Kobierski
Już wkrótce na terenach, chyba najbardziej ulubionego przez Off-roadowców, poligonu w Drawsku Pomorskim odbędzie się rajd MT Series, który zapoczątkuje nowy cykl imprez terenowych w Polsce.

Nasze-Quady.pl – informacja prasowa
Do powstania strony przyczyniła się ciągle rosnąca liczba użytkowników dwóch oraz czterech kółek. Głównym celem, dla którego serwis Nasze-Quady.pl został powołany do życia, jest (…)

Suzuki Motor Polska – informacja prasowa
„To były niesamowite zawody! Startowałem na seryjnym quadzie z 2008 roku. W pierwszym biegu trochę się przegrzewał przez co miałem słabszy wynik, bo 5 miejsce, ale(…)”

Grzegorz Głowienka
Od 17 lipca 2009 roku można kupić lipcowo-sierpniowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
A jednak się udało! Słynny Quad Golden Cup odbędzie się już w najbliższy weekend! W czerwcu organizator słynnego Quad Golden Cup podał komunikat o odwołaniu zawodów. Jednak dzięki wsparciu ze strony firm Univerpal i Yamaha piąta edycja słynnego Quad Golden Cup odbędzie się we wcześniej zapowiadanym terminie - w dniach 11-12 lipca na nowo stworzonym torze w Sobieńczycach, w gminie Krokowa.

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa PT
Zespół PT wraca do korzeni – rezygnuje z systemu Trackloggera, powraca do taśmowania oesów i nadzoru przez sędziów, a także obniża koszty wpisowego na kolejne edycje.

Grzegorz Głowienka
Od 14 maja 2009 roku można już kupić majowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić numer majowy QUADZIKa.

Grzegorz Głowienka
Jeśli zastanawiałeś się jak wygląda profesjonalnie przygotowany do rajdu Dakar sprzęt – musisz przyjechać na Elka Suspension Cross Country Cup 2009 do Obornik! Specjalnie dla fanów czterokołowców na imprezie organizowanej przez Quady Śrem pojawi się jedyna w swoim rodzaju Yamaha Raptor 700 – prowadzona na tegorocznej edycji rajdu Dakar przez Rafała Sonika. To nie koniec atrakcji związanych ze sławnym Polakiem. Podczas zawodów w Obornikach rozdane zostaną plakaty z autografem Rafała Sonika. Przewidziano również projekcje filmów z rajdu Dakar 2009. Więcej informacji o imprezie znajdziesz tutaj. Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych mocnych wrażeń.

Grzegorz Głowienka
Firma Quady Śrem na zawodach Elka Suspension Cross Country Cup 2009 w Obornikach k. Poznania odda w ręce szczęśliwca komplet profesjonalnych amortyzatorów Elka z regulacją sprężyny, dobicia i odbicia!

MaciekP
1 kwietnia podaliśmy informację, że jakoby ATVPOLSKA i QUADZIK.PL postanowiło połączyć swoje siły dla lepszej promocji sportu quadowego w Polsce i powołało do życia ATVQUADZIK. Oczywiście to była ściema 1 kwietniowa...

Grzegorz Głowienka
W dniach 9-10 maja 2009 pod nadzorem kanadyjskich specjalistów z Elki odbędzie się zupełnie nowa impreza. Na torze w Obornikach k. Poznania rozegrane zostaną zawody Cross Country w dwóch klasach: 2K i 4K. Przed zawodami przewidziana jest sesja testowa prowadzona przez Pierre-Yves Deneault’a, wykwalifikowanego technika z firmy Elka Suspension, który będzie na bieżąco regulował zawieszenie Elka w pojazdach uczestników. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich quadowców, w tym również obecnych oraz przyszłych posiadaczy amortyzatorów Elka. Niezapomniane przeżycia i odjazdowa atmosfera gwarantowane!

Marcin Stachura
„…Jesteśmy widoczni.” : Rozmowa z Wioletą Sekulską o planach Lucky Star Polska na 2009 rok.

Grzegorz Głowienka
Od 12 marca 2009 roku będzie można kupić marcowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić numer marcowy QUADZIKa.

Marcin Stachura
„…rozsądna cena, dobre wykonanie, szeroka oferta pojazdów,…” : O planach SYM’a na 2009 rok opowie nam Paweł Parka - Manager Marketingu i Sprzedaży SYM.

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.