Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
SYM – „…zaspokoić oczekiwania…”
SYM – „…zaspokoić oczekiwania…”
Marcin Stachura

O planach SYM’a na 2009 rok opowie nam Paweł Parka - Manager Marketingu i Sprzedaży SYM.Quadzik.pl: Kilka słów informacji na temat All Ride Moto i SYM?
Paweł Parka: Marka SYM na polskim rynku jest obecna od jakiegoś czasu, ale od września ubiegłego roku firma All Ride Moto z Katowic jest jego wyłącznym importerem. Podejście nasze jest jednoznaczne, pełna odpowiedzialność za import, sprzedaż oraz promocję skuterów i quadów marki SYM w Polsce. Co to oznacza - w ciągu ostatnich miesięcy budujemy mocną sieć dealerską w oparciu o dobre relacje i czytelne zasady, pracujemy ze świetnymi fachowcami z całego kraju, którzy nie tylko będą oferować u siebie pojazdy SYM, ale też serwis i dostęp do części, co nie zawsze jest proste.

Quadzik.pl: Z jaką ofertą wchodzicie na rynek, już dzisiaj są głosy, że jest tam bardzo ciasno?
Paweł Parka: Zespół All Ride Moto dysponuje naprawdę sporym doświadczeniem w branży, a co za tym idzie doskonale znamy charakter tego rynku. SYM jest tajwańskim producentem skuterów i guadów, które są od wielu lat są znane i popularne, w wielu państwach na świecie, między innymi w Niemczech czy we Włoszech, gdzie mają bardzo pozytywną opinię. Jak nie trudno zauważyć, jest to marka dotychczas słabo zauważalna na polskich drogach. Umówmy się, to kwestia czasu, rozsądna cena, dobre wykonanie, szeroka oferta pojazdów, która zadowoli amatorów, jazdy miejskiej, oraz turystyki zarówno tej drogowej, jak i przeprawowej, jakość oraz niezawodność marki SYM to nasze największe atuty, które każdy klient doceni. W ofercie na 2009 rok mamy kilkanaście modeli, które powinny zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Quadzik.pl: Na targi w Warszawie przywieźliście tylko dwa modele quadów, czy to wszystko?
Paweł Parka: Są trzy quady w naszej ofercie, dwa użytkowo rekreacyjne 250, 300, no i przeprawowa 600, która oprócz napędu na 4 koła, posiada tylne niezależne zawieszenie oraz homologację drogową na dwie osoby. Myślę, że każdy Klient może wybrać coś dla siebie, zgodnie z zasobnością portfela i oczekiwaniami. Nasze mniejsze quady mają również homologację na dwie osoby, można nimi jeździć po drogach i w terenie. To naprawdę bardzo uniwersalne pojazdy mogą służyć do jazdy zarówno asfaltem po zakupy, jak i do gonitw po łąkach i lasach, można ich używać zarówno do ciężkiej pracy jak i miłego spędzania wolnego czasu. Jeszcze jedno, rozsądna cena nie oznacza gorszej jakości.

Quadzik.pl: Jakie wrażenia po warszawskiej wystawie?
Paweł Parka: Całkiem OK., dużo dobrych pojazdów, wysoki poziom wystawców no i goście. Wszystkim zwiedzającym podobały się nasze skutery i ATV co bardzo cieszy i napawa optymizmem. Poza tym targi były okazją do spotkań z naszymi dealerami. Liczę, że wszystko pójdzie zgodnie z naszymi planami i spotkamy się na śląskim EXPO już w kwietniu.

Quadzik.pl: Ile jest dzisiaj punktów dealerskich?
Paweł Parka: Ostatnie miesiące poświęciliśmy właśnie na budowanie sieci dealerskiej. Dzisiaj to około 60 punktów w Polsce i stale się rozwijamy. Nawiązaliśmy współpracę z salonami, w których tkwi duży potencjał. Mają dobrych sprzedawców i mechaników, oferują serwis we własnym warsztacie i pełny dostęp do części, ale najważniejsze, że tam jakość obsługi klienta stawiana jest na pierwszym miejscu.

Quadzik.pl: Jak u Was z dostępem do części?
Paweł Parka: Pełny asortyment jest dostępny w naszej siedzibie All Ride Moto w Katowicach, do punktów trafiają w przeciągu dwóch, trzech dni.

Quadzik.pl: Byliście na zawodach w Kryspinowie, czy jesteście zadowoleni ze startu teamu SYM?
Paweł Parka: Oczywiście, nasz zawodnik na QUADLANDERZE 250 zajął 2 miejsce, a
QUAD RIDER 600 5 miejsce pozostawiając za sobą wiele produktów z wyższej półki cenowej, nadmienię jeszcze, że obydwa nasze pojazdy startowały w konfiguracji seryjnej, bez żadnych udoskonaleń, po prostu pojazd z salonu.

Quadzik.pl: Przed wami ciekawy rok, co traktujecie jako główny atut SYM’a?
Paweł Parka: SYM to znakomita alternatywa dla tych, którzy za dobrą markę i wysoką jakość pojazdu nie chcą wydawać zbyt dużej ilości pieniędzy.


Zobacz co piszą na Forum Quadzik.pl:
SYM – „…zaspokoić oczekiwania…”

Prześlij do znajomego:
link do artykułu SYM – „…zaspokoić oczekiwania…”

wstecz
REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.