Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Aktualności rynkowe
Informacja prasowa Grupa4x4
Już 4 kwietnia startuje Baja Drawsko, a wraz z nią 1 runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, 1 runda Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych i po raz pierwszy Puchar Polski Baja - Quad.

Motoroni - Informacja prasowa
Wielkimi krokami zbliża się termin VI Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów. To największa impreza tego typu w Polsce i najlepsza okazja do zapoznania się z ofertą producentów i dystrybutorów motocykli, skuterów, quadów i akcesoriów. Wystawa odbędzie się w dniach 28 luty – 2 marca 2014 w Centrum Targowym MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

Grzegorz Głowienka
Zrobiliście już świąteczne zakupy? My jeszcze nie, bo byliśmy zajęci wydaniem najświeższego Quadzika nr (26) 3/2013 oraz Kalendarza Quadowego. Zobacz co tym razem przygotowaliśmy. Jakie quady i akcesoria przetestowaliśmy, jakie imprezy opisaliśmy. Sprawdź gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
Twoje dni zostały policzone... w najnowszym Kalendarzu Quadowym 2014. Jest ich dokładnie 365. Jak je zagospodarujesz, to zależy już tylko od Ciebie. Większość przeznaczysz na jazdy „wokół komina”, zaplanujesz i zrealizujesz ciekawą quadową wyprawę i podzielisz się relacją z wyjazdu na łamach Quadzika, a może oznaczysz wszystkie zawody, w których będziesz chciał wziąć udział w 2014 roku. Sposobów jest wiele... 

Tekst: Marcin Stachura, Zdjęcia: Jarek Kobierski
Zazwyczaj rzadko wymienia się felgę w pojeździe. A jak już do tego dochodzi to najczęściej bierzemy starą – pogiętą lub połamaną, jedziemy do sklepu i prosimy: „o dokładnie taką samą”. Gorzej, jeżeli chcemy wymienić felgę na zupełnie inną, najczęściej pod konkretne rozwiązanie, np. agresywne terenowo opony itp. Nie w każdym sklepie mamy opis: „Te felgi nadają się do wymienionych poniżej modeli czterokołowców”. Są rzeczy, które musimy wiedzieć: Średnica felgi, Szerokość felgi, Odsadzenie, Rozstaw śrub.

Grzegorz Głowienka
Lato w pełni, wiele osób zapewne już zakończyło urlopy i ciężko im się odnaleźć w codziennej pracy. Inni dopiero szykują się do wyjazdów. Dla jednych i drugich mamy rozwiązanie. Wydaliśmy kolejny numer czasopisma Quadzik - polski magazyn o quadach (25) 2/2013. Zobacz co tym razem przygotowaliśmy. Jakie quady i akcesoria przetestowaliśmy, jakie imprezy opisaliśmy. Sprawdź gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa
Od 16 do 20 lipca w Sobieńczycach koło Żarnowca odbędzie się pierwszy w Polsce festiwal łączący ze sobą sporty motorowe, sporty akcji oraz muzykę. Różnorodność rozgrywanych dyscyplin, niesamowite atrakcje dodatkowe i Dog Eat Dog jako jedna z wielu gwiazd sprawiają, że jest to obowiązkowy punkt na mapie polskich festiwali.

Motomarato - informacja prasowa
Blisko 1000 kilometrów w terenie – tyle według szacunków pokonają zawodnicy, którzy w sobotę 22 czerwca staną na starcie Motomaratonu 24H. Jedyny w Polsce 24-godzinny wyścig off-roadowy odbędzie się w Mucharzu na dnie... powstającego zbiornika wodnego Świnna Poręba. By zmierzyć się z tak niebagatelnym wyzwaniem, potrzebna jest przede wszystkim odwaga, której nie zabrakło kilkudziesięciu zespołom z całej Polski. Na start zdecydowali się zarówno liczni amatorzy, jak i utytułowani zawodnicy, m.in. Patryk Łoszewski, Piotr Gadomski, Sebastian Krywułt oraz Andi Mancin.
Na kilka dni przed zawodami na liście zgłoszeń znajduje się ponad 100 zawodników, startujących w zespołach samochodowych, motocyklowych i quadowych.

Smar do łańcucha
Informacja prasowa Lucky Star Polska
Spray do łańcucha Maxima Chain Wax jest najmocniejszym smarem w aerozolu przeznaczonym do wszystkich typów łańcuchów, zarówno tradycyjnych, jak i tych wyposażonych w uszczelnienia typu O-Ring lub X-Ring. Maxima Chain Wax wyposażony jest w specjalną formułę Parafilm™ zawierającą czystą parafinę, która tworzy na zabezpieczanych elementach ultra-cienką, woskową warstwę ochronną, zapewniając długoterminową ochronę szczególnie w wodzie i wilgotnych miejscach. Chain Wax aplikowany jest pod ciśnieniem dzięki czemu przenika głęboko, nawet do mało dostępnych obszarów, zapewniając pełną ochronę łańcucha i znacząco zmniejszając jego zużycie. Doskonale chroni przed rdzą, a jego specjalna formuła sprawia, że zabezpieczone elementy są o wiele mniej podatne na zabrudzenia. Jest to po prostu najlepszy wybór dla twojego łańcucha. Maxima Chain Wax został wyprodukowany w USA!
Smar dostępny jest w Sklep.Centrumatv.pl >> Smar Maxima Racing do łańcucha Chain Wax - zrób zakupy...

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa
Monster Truck uchylił rąbka tajemnicy, i pokazał toruńskim mediom zajawkę tego, co czekać będzie widzów już 25 maja na Motoarenie. Było kręcenie efektownych donatów (obrót 360º) w przypadku ponad 5 tonowego auta to naprawdę spektakularne zjawisko, sesje fotograficzne, wywiady, a nawet zostały zmiażdżone dwa pierwsze wraki.

Grzegorz Głowienka
Całe szczęście zima już odpuściła, dlatego dziś trafia do sprzedaży najnowszy numer (24) 1/2013 gazety Quadzik. Zobacz co tym razem przygotowaliśmy. Jakie czterokołowce i osprzęt przetestowaliśmy, jakie wydarzenia opisaliśmy. Sprawdź gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Motomaraton - Informacja prasowa
Wymęczone na wertepach zawieszenie błaga o litość, pracujący od wielu godzin na najwyższych obrotach silnik domaga się chwili odpoczynku, oczy zawodników kleją się od pyłu i wyczerpania. Oto rzeczywistość Dakaru – dostępna tylko dla wybranych. Ale nie trzeba przeprawiać się do Ameryki Południowej, by poczuć, czym jest najbardziej wymagający rajd terenowy na świecie. W dniach 22-23 czerwca 2013 w Mucharzu za jednym zamachem można zaliczyć ponad połowę Dakarowych etapów, stając do walki w organizowanym przez serwis EXTREM4X4 i portal TERENOWO.PL

Motoroni - Informacja prasowa
Zapraszamy na V Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów, która odbędzie się w dniach 1-3 marca 2013 w Centrum Targowym MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

Jeżeli chcesz wygrać darmowe wejściówki zerknij na Forum Quadzik.pl oraz FanPage Quadzikowy.

Grzegorz Głowienka
Mróz, śnieg i zima w pełni, zatem czas na kolejne wydanie Quadzika. Numer (23) 5/2012 miał ukazać się przed Bożym Narodzeniem, ale przewlekłe choróbska zmogły redakcję, więc numer wchodzi do sprzedaży w styczniu. Zobacz co tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie. Jakie quady i akcesoria przetestowaliśmy, jakie imprezy opisaliśmy. Sprawdź gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
W imieniu swoim, całej redakcji oraz ekipy tworzącej Quadzika
życzę zdrowych, pogodnych i jeszcze raz zdrowych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz jak najwięcej urozmaiconych terenów do jazdy w 2013 roku...

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.