Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Aktualności rynkowe
Wesołego Alleluja...
Grzegorz Głowienka
Wesołego Alleluja, spokoju i radości
życzy Studio Graficzne Agnieszki i Grzegorza Głowienka,
wydawca Quadzika internetowego i drukowanego...


Grzegorz Głowienka
Od 8 kwietnia 2011 roku można kupić kwietniowo-majowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Informacja prasowa Klubu Motocrossowego MX-Koszalin
11 i 12 czerwca na plażę w Mielnie powraca ryk motorów i quadów. Amatorzy i licencjonowani zawodnicy będą mogli po raz pierwszy w tym roku legalnie wyjechać za wydmy oraz ścigać się na terenie dawnego poligonu wojskowego.

Informacja prasowa - Euroforum / Poland Trophy
8-10 kwietnia 2011 roku już po raz trzeci na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej odbędą się Jurajskie Mistrzostwa Off-road, które są organizowane przez Urząd Gminy Łazy we współpracy z agencją Euroforum z Katowic.

Informacja prasowa - ATV Polska
Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie quadowe, jakie dotychczas miało miejsce w Polsce – REKORDOWY WEEKEND QUADOWY, zaplanowane w dniach 18-19.06.2011 w Częstochowie. Z okazji 10-rocznicy urodzin pierwszej i największej w Polsce organizacji skupiającej miłośników quadów – Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców ATV Polska –quadowcy postanowili godnie uczcić dekadę swojego istnienia: msza święta na błoniach Jasnej Góry, poświęcenie pojazdów, parada ulicami miasta Częstochowy, próba bicia rekordu Guinnessa w ilości zgromadzonych pojazdów. Dodatkowo konkursy, zabawy, pokazy, wystawy, spotkania z czołowymi zawodnikami to tylko część planowanych atrakcji.

Grzegorz Głowienka
…oraz oczywiście quadów już za kilka dni. W dniach 4-6 marca w halach wystawienniczych MT Polska w Warszawie przy ulicy Marsa 56 będzie się działo. Przy okazji zapraszamy na stoisko Quadzik.pl – oznaczone symbolem 40A. Na wszystkich jak zwykle czeka gorąca kawa Nespresso.

Informacja prasowa - RMF Caroline Team
Zdobywca Pucharu Polski, Mistrz Europy, trzeci zawodnik rajdu Dakar 2011 – Łukasz „Łoker” Łaskawiec zasilił szeregi RMF Caroline Team. Począwszy od sezonu 2011, barwy Teamu i Polski będą reprezentowane zarówno w kategorii samochodów jak i quadów.

Polonia Cup – informacja prasowa
Firma POLONIA CUP została oficjalnym IMPORTEREM marki TGB na obszar RP. Polityka cenowa oraz marketingowa zostanie wkrótce oficjalnie ogłoszona. Obecnie zapraszamy na rozmowy wszystkich chętnych, którzy pragną podjąć temat współpracy na zasadach dealerskich do siedziby firmy w Tarnowskich Górach – ul. Łowiecka 121. Na miejscu zaprezentujemy oraz przetestujemy modele: TARGET oraz BLADE. Kontakt: Piotr Pluciński, pp@poloniacup.com.pl oraz 0602 383 389.

Grzegorz Głowienka
Od 3 lutego 2011 roku można kupić lutowo-marcowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

MT Rally - Informacja prasowa
MT RALLY startuje 7 kwietnia 2011. MT RALLY 2011 to międzynarodowa impreza rajdowa przeznaczona dla pasjonatów motocykli, quadów, samochodów i po raz pierwszy ciężarówek 4×4. Miejsce, jak większość imprez spod znaku MT, to Poligon Drawski – największy czynny poligon wojskowy w Europie. Do pokonania jest blisko 500 km tras wg roodbooka, podzielonych na cztery etapy, w tym jeden nocny (etap pierwszy otwierający imprezę). Obejrzyj filmową zapowiedź MT Rally 2011.

ESOX - informacja prasowa
10-12 Czerwiec 2011, centrum Polski, absolutnie nowatorska impreza. Prawdziwe święto off-roadu i przygody. Zapraszamy na Adventure Camp. Nowoczesna formuła łącząca wszystkie rodzaje jazdy po bezdrożach. Niezależnie od kształtu kierownicy i ilości kół musisz tu przyjechać. Zabierz swoją rodzinę, zaproś przyjaciół. Poznaj ludzi z pasją i spróbuj czegoś nowego.

Jarek Kobierski
W tym roku w rajdzie Dakar mieliśmy dwóch quadowców z Polski. Niestety już na początku, po niefortunnym wypadku odpadł z dalszej rywalizacji Rafał Sonik. A na polu walki z przeciwnościami dakarowej trasy pozostał tylko jedyny Polak jadący na quadzie – Łukasz Łasakwiec, Mistrz Europy Baja 2010. I trzeba przyznać, że z dnia na dzień radzi sobie coraz lepiej. Codzienną dawkę informacji znajdziesz również na www.blog.lukaszlaskawiec.com

Poland Trophy - informacja prasowa
W sezonie 2011 zespół Poland Trophy przygotował 3 rajdy szybkie przeznaczone dla quadów 4x4 oraz 3 zupełnie nowe Rajdy przeprawowe – Poland Trophy Dragon Winch Extreme. Przeczytaj co zmieniło się w regulaminach i zobacz Co, Gdzie i Kiedy się odbędzie.

Grzegorz Głowienka
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
i jak najwięcej terenów do jazdy w 2011 roku
życzy redakcja Quadzik.

Grzegorz Głowienka
Od 25 listopada 2010 roku można kupić najnowszy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach tym razem oznaczony jako Listopad-Grudzień 2010 / Styczeń 2011. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.