Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Patronat medialny/Dzicz Bieszczadzka
Łukasz Łazarz
Jeśli ktoś się wahał i nie przyjechał lub w ostatniej chwili zrezygnował z przyjazdu na najtrudniejszą obecnie przeprawową imprezę w Polsce, niech żałuje, bo jest czego. VII Dzicz Bieszczadzka odbyła się w dniach 14-16 mają, baza noclegowa mieściła się w malowniczo położonym ośrodku Natura Park.

Grzegorz Głowienka
III edycja Bieszczad dla wszystkich charakteryzowała się nieco odmienną organizacją. Oczywiście jazdy odbywały się w samych Bieszczadach, ale specyfika imprezy została nieco zmieniona, co jak się okazało było trafionym posunięciem i dla uczestników, i dla tamtejszych mieszkańców.

Łukasz Łazarz
Miesiące, tygodnie, dni oczekiwania na pierwszą w tym roku, a jednocześnie VI edycję Dziczy Bieszczadzkiej, dobiegły końca. W dniach 19-20 marca, riderzy z całej Polski zjechali się w piękne Bieszczadzkie góry, żeby rywalizować, zmagać się o miano najwytrwalszego i najsilniejszego pogromcy Dziczy.

Grzegorz Głowienka
W dniach 23-25 kwietnia 2010 zapraszamy, tym razem do Tyrawy Solnej, na trzecią już edycję imprezy INTEGRACYJNO – TURYSTYCZNO – PRZYGODOWO – PRZEPRAWOWEJ – Bieszczady dla Wszystkich.

Grzegorz Głowienka
Zapraszamy na 6 już edycję Dziczy Bieszczadzkiej, która odbędzie się od 19 do 21.03.2010 w Tyrawie Solnej. Na trasie pojawi się młaka, kamieniste koryta potoków górskich, wąwozy, przewyższenia, jary, rozpadliny – czyli wszystko to czego wymaga prawdziwy rajd przeprawowy. Do przeprawowego rajdu Dzicz Bieszczadzka może przystąpić każdy DOŚWIADCZONY uczestnik posiadający sprawnego quada 4x4 z wyciągarką, zestawem lin. Pomimo wymagającego terenu impreza mocno biesiadna, z dużą dawką poczucia humoru.

Jarek Kobierski
Ci, którzy potrafili zarezerwować sobie wolny weekend od 5 do 7 czerwca, zawitali do Stężnicy na pierwszy turystyczno-integracyjno-przygodowy rajd z elementami przeprawy „Bieszczady dla Wszystkich”. Bazą rajdu był kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy Natura Park.

Jarek Kobierski
Trochę trawersów, wspinaczki i grząskich podjazdów – czyli wszystko to, czym od zawsze charakteryzowała się Dzicz Bieszczadzka, znaleźć było można na jej finałowej, piątej edycji.

Grzegorz Głowienka
Na relację filmową, trzeba było troszkę... ale na pewno było warto, bo na III edycji Dziczy Bieszczadzkiej nie zabrakło emocji... Usiądźcie sobie wygodnie w fotelach i zapraszam na 11 minut ostrej jazdy.

Grzegorz Głowienka
Dwa i pół miesiąca przygotowań, modyfikacji, treningów i planowania… Dwa i pół miesiąca bicia piany na Forum Quadzik.pl… Dwa i pół miesiąca ekscytacji… I po co to wszystko?

Grzegorz Głowienka
Dzicz Bieszczadzka, Tyrawa Solna 4-6.04.2008.
Po raz pierwszy ekipa Quadzik.pl zagościła w Bieszczadach na quadowej imprezie przeprawowej. Widzieliśmy już wiele imprez, różne trasy, różne trudności, ale to co działo się w okolicach Tyrawy Solnej, nawet nam (nie mówiąc o zawodnikach) zjeżyło włos na głowie… dlatego pozwoliliśmy sobie wprowadzić nowe stopniowanie słowa „ciężko” – od dziś powinno się mówić „Ciężko – Ciężej – Dzicz Bieszczadzka”...

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.