Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Opisy quadów
VIMEX - Informacja prasowa
Mogą być odśnieżarką, zamiatarką, solarką lub „wołem roboczym”. W znakomity sposób łączą zalety quadów i samochodów terenowych. Pojazdy użytkowe UTV - ich zastosowanie ogranicza tylko ludzka wyobraźnia! Pojazdy rekreacyjne Buggy to przede wszystkim dobra zabawa, adrenalina i radość z poruszania się “wszędołazem” po terenach niedostępnych dla innych pojazdów. Firma VIMEX (www.vimex.co) jest bezpośrednim importerem pojazdów UTV i BUGGY, produkowanych pod marką XINYANG. Pojazdy tej marki sprzedawane są w większości krajów świata, w tym na tak wymagających rynkach jak USA i Niemcy.

Marcin Stachura - źródło: Yamaha Motor Polska
Yamaha w tym roku rozsypała worek z nowościami. Po G550, przyszła teraz kolej na następcę najbardziej sportowego z seryjnych quadów – Yamahę YFZ450R. Prezentacja nowego modelu odbyła się we Francji, gdzie Jacek Bujański, kierowca Yamahy, miał okazję jako jeden z nielicznych jeździć tym właśnie pojazdem.

Marcin Stachura – źródło: suzuki.com
W tym roku obserwujemy spiętrzone działania wśród producentów quadów sportowych w klasie 400-450 ccm. Każdy chce pokazać coś nowego, każdy chce zaistnieć w sporcie. I dobrze. Mam nadzieję, że na zmianach skorzystamy my – klienci!!!.

Grzegorz Głowienka - Artykuł sponsorowany
QUADRIFT i GLADIATOR z tym będzie się wkrótce kojarzyła marka CECTEK (czytaj: zektek) w Polsce i Europie. CECTEK specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży silników samochodowych znanych marek samochodowych. Firma specjalizuje się również w wytwarzaniu komponentów do samochodów typu off-road.

Grzegorz Głowienka, Jarek Kobierski
Jak już pewnie wszyscy czytelnicy Quadzik.pl wiedzą, a jeżeli nie wszyscy to na pewno znakomita większość, że quady zasadniczo dzielą się na cztery rodzaje. I w tym momencie pojawia się najważniejsze pytanie, często zadawane przez początkujących rider-ów na forach poświęconych czterokołowcom: jakiego quada wybrać? Nie odpowiemy na to pytanie, postaramy się jednak przybliżyć charakterystyczne cechy dla danej grupy.

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa
Przyjazny ATV z napędem 4x4. Posiada 4-suwowy silnik o poj. 500 ccm, chłodzony cieczą oraz cichą automatyczną skrzynia biegów CVT. Quad posiada homologację, do poruszania się nim wystarczy prawo jazdy kategorii B.

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa
Nowoczesny wizerunek model 2005 zawdzięcza nowemu wzornictwu jak w serii RM. Dzięki nowym rozwiązaniom silnik Z 400 ma większą moc. Zastosowano wiele elementów ze stopu aluminium w celu zmniejszenia ciężaru i zwiększenia atrakcyjności produktu. Przednie amortyzatory ze zbiorniczkami wyrównawczymi lepiej tłumią wstrząsy i mają dokładniejszą regulację co polepsza przyczepność kół do podłoża…

REKLAMA



jak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.