Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Aktualności rynkowe
Grzegorz Głowienka - informacja prasowa
Załoga Univerpal Racing Team od tego sezonu zmienia barwy na pomarańczowy. Po podpisaniu umowy z KTM Racing Factory zmieny ulega również nazwa na: KTM Univerpal Racing Team. To zdecydowanie nowość w sporcie quadowym – do tej pory nie było teamu, który podpisał umowę bezpośrednio z producentem konkretnej marki pojazdu.

Grzegorz Głowienka
Od 18 marca 2010 roku można kupić marcowo-kwietniowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
W dniach 23-25 kwietnia 2010 zapraszamy, tym razem do Tyrawy Solnej, na trzecią już edycję imprezy INTEGRACYJNO – TURYSTYCZNO – PRZYGODOWO – PRZEPRAWOWEJ – Bieszczady dla Wszystkich.

Grzegorz Głowienka
…oraz oczywiście quadów już za kilka dni. Od 19 do 21 lutego w halach wystawienniczych MT Polska w Warszawie będzie się działo. A jak zdobyć bezpłatną wejściówkę dla dwóch osób na Wystawę… Wystarczy tak jak w ubiegłym roku przekonać nas do tego…

Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2010
Grzegorz Głowienka

Grzegorz Głowienka
Zapraszamy wszystkich pasjonatów off-roadowego ścigania w stylu cross country na kolejny sezon rajdów szybkich pod egidą Poland Trophy. Pierwsza edycja to Jurajskie Mistrzostwa Off-Road (JMOR), która w dniach 19-20 marca 2010 odbędzie się w miejscowości Łazy (woj. śląskie). Impreza jest przeznaczona tylko dla quadów 4x4. Czas jazdy załóg quadowych to 2,5 godziny. Sądząc po zmęczeniu zawodników na mecie jest to czas wystarczający do należytego zmęczenia większości z nich, jak również ich maszyn. Szykujcie quady i do zobaczenia w marcu.

Grzegorz Głowienka
Od 21 stycznia 2010 roku można kupić styczniowo-lutowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
Zapraszamy na 6 już edycję Dziczy Bieszczadzkiej, która odbędzie się od 19 do 21.03.2010 w Tyrawie Solnej. Na trasie pojawi się młaka, kamieniste koryta potoków górskich, wąwozy, przewyższenia, jary, rozpadliny – czyli wszystko to czego wymaga prawdziwy rajd przeprawowy. Do przeprawowego rajdu Dzicz Bieszczadzka może przystąpić każdy DOŚWIADCZONY uczestnik posiadający sprawnego quada 4x4 z wyciągarką, zestawem lin. Pomimo wymagającego terenu impreza mocno biesiadna, z dużą dawką poczucia humoru.

Suzuki Motor Poland - informacja prasowa
Nudne długie zimowe wieczory? Mamy na to sposób!

Jarek Kobierski – informacja prasowa
Marzy Ci się jazda quadem na stoku? Autoryzowany dealer Suzuki Inglot i Krawczyk spełnia marzenia!

Grzegorz Głowienka
Niestety z uwagi na pogodę (głównie na warunki panujące na polskich drogach), organizator podjął decyzję o odwołaniu II Rundy PPP YamahaCup 2009, która miała się odbyć w dniach 15-17.01.2010 w miejscowości Sielpia Wielka k/ Końskich.

Grzegorz Głowienka
Wystarczyło dosłownie kilka chwil i kilka osób zakręconych quadami, żeby w tempie ekspresowym i przy wsparciu sponsorów powstał Kalendarz Quadowy 2010. Nie ważne, czy jesteś zwolennikiem quadów z napędem na tylną oś czy na cztery koła, nie ważne czy jesteś sportowcem, przeprawowcem czy turystą quadowym - zdjęcia w kalendarzu zostały tak dobrane, żeby każdy z quadowców znalazł coś dla siebie. Już dziś zamów Kalendarz Quadowy 2010 albo najlepiej od razu kilka sztuk i zrób prezent dla najbliższych...

Marcin Stachura
Czarny Kontynent to miejsce, do którego chce powrócić każdy, kto chociaż raz spróbował poznać Afrykę. Mieszanina kultur, religii i wszędzie dominująca egzystencja rodowitych mieszkańców. Tak było i w moim przypadku. Dlatego lekko przymrużyło mi się oko, oglądając pierwsze strony albumu...

Grzegorz Głowienka
Od 19 listopada 2009 roku można kupić listopadowo-grudniowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
Wszyscy Ci, którzy, między 27 grudnia 2009, a 10 stycznia 2010, zdecydują się podążyć tą trasą przez Afrykę, pełną prostoty, serdeczności i autentyczności, napewno nie będą żałować tej podróży. Rajd o wielu obliczach, na trasie na nowo wytyczonej przez Dyrektora Sportowego, René Metge, we współpracy z Jose Maria Servia. Początek w Europie, koniec w stolicy Senegalu, przez Maroko i Mauretanię, to prosty przepis na podróż przez najbardziej fascynującą pustynię, jaką jest Sahara.

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.