Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Aktualności rynkowe
Informacja Prasowa - Suzuki Motor Poland
Z myślą o wszystkich miłośnikach pojazdów ATV, Suzuki Motor Poland przedstawia jednego z najmniejszych quadów użytkowych na rynku czterokołowców: KingQuada 400 ASi 4x4. Suzuki KingQuad 400 ASi 4x4 to przede wszystkim maszyna do poruszania się w trudnych warunkach terenowych. Dobre osiągi i niezawodność w terenie zapewnia mu czterosuwowy silnik jednocylindrowy o pojemności 376cm3 z rozrządem SOHC i napędem 4WD.

Grzegorz Głowienka
Kolejny numer (17) 4/2011 gazety Quadzik trafił 31 sierpnia do sprzedaży. Zobacz co znajdziesz w środku i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
Wyjątkowa impreza organizowana wspólnie przez Głównego importera marki CAN-AM, SEA-DOO, firmę TAURUS SEA POWER oraz Autoryzowanego dealera – PerfectMoto, odbędzie się w Dąbrowie Górniczej w dniach 24-25 września 2011. Podczas Dni otwartych miłośników marki CAN-AM & SEA-DOO będzie możliwość wypróbowania najnowszych modeli quadów CAN-AM i skuterów wodnych SEA-DOO. Zaplanowane konkurencje są przygotowane do wykonania dla uczestników o różnym poziomie zaawansowania, także dla amatorów przy konkurencjach zręcznościowych.

Inter Cars S.A. - informacja prasowa
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a także mając na uwadze rozwój rynku ATV w Polsce, przygotowaliśmy dla Państwa nową ofertę promocyjną. „Letnia obniżka cen Inca” to promocja na nasze modele UTV i ATV. Specjalną cenę przygotowaliśmy na model Yeti 700 i Rancor 800. Cieszące się sporą popularnością modele naszych quadów, które niejednokrotnie dowiodły swojej funkcjonalności w różnych warunkach i podczas różnych zadań, w „Letniej obniżce cen” kosztują teraz: Yeti 700: 17 479,67 PLN netto, Rancor 800: 25 609,75 PLN netto. Więcej na www.inca.com.pl

Informacja prasowa - Euroforum - Dragon Winch
II edycja ekstremalnego rajdu przeprawowego Poland Trophy Dragon Winch Extreme, dla samochodów terenowych i quadów, zakończona. Impreza odbyła się 8 – 9 lipca 2011 roku w Brodnicy i po raz kolejny PTDWE pokazało, że są to zmagania przeznaczone dla najbardziej wytrwałych zawodników i dla prawdziwych pasjonatów off-road’u. Przed każdym rajdem z tego cyklu uczestnicy przygotowują swoje maszyny, w tym zmuszeni są zaopatrzyć się w możliwie jak najlepsze wyciągarki, które wiele razy pomagają im wyjść cało z opresji.

Informacja prasowa - Old Boys Speedway Club Bydgoszcz
Już w najbliższą sobotę (9 lipca 2011) na torze Polonii odbędzie się pierwszy w Bydgoszczy turniej Speedway Quad. W ten sposób Old Boys Speedway Club Bydgoszcz zamierza uczcić pamięć Krzysztofa Ajtnera, który w ubiegłym roku zginął w wypadku samochodowym.

Informacja prasowa - Czarni Regimin - Czarni Racing Team
Stowarzyszenie Czarni - Czarni Racing Team wraz z Automobilklub Polski i Wójtem Gminy Ciechanów mają zaszczyt zaprosić na zawody Cross Country Quadów i Motocykli – II Rundę Mistrzostw Okręgu Warszawskiego w Cross Country - III Edycję Czarni Extreme Race oraz XII Rundę Pucharu Polski w Cross Country. Zawody odbędą się na malowniczym i bardzo ciekawym terenie w Kanigówku gmina Ciechanów. Jest to kompleks dużych żwirowni o bardzo wysokim zróżnicowaniu terenu gdzie powstał nowy tor cross country z elementami motocrossu a trasę wytyczy sam Mistrz Polski i zdobywca Pucharu  Europy 2010 w Quad 2K - Adam Kwiecień. Zapraszamy również kibiców do oglądania zmagań zawodników. Czas spędzony na torze będzie nakręcała impreza CROSS HOUSE MUSIC, którą poprowadzą D.J. WINTER ICE i D.J. CANDIES Będzie również dostępny dla wszystkich katering. Obejrzyj zaproszenie filmowe >> YouTube.

Grzegorz Głowienka
Kolejny numer (16) 3/2011 gazety Quadzik trafił 16 czerwca do sprzedaży. Zobacz co znajdziesz w środku i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

ATV Polska - informacja prasowa
Startujemy w sobotę 14.05.2011 o godzinie 10:30 klasą Quad. Biuro zawodów otwieramy już w piątek od godziny 16:00. Zapraszamy serdecznie amatorów i doświadczonych riderów. Gwarantujemy ciekawą trasę, atrakcyjne nagrody oraz spotkanie najlepszych zawodników z całej Europy.

Wesołego Alleluja...
Grzegorz Głowienka
Wesołego Alleluja, spokoju i radości
życzy Studio Graficzne Agnieszki i Grzegorza Głowienka,
wydawca Quadzika internetowego i drukowanego...


Grzegorz Głowienka
Od 8 kwietnia 2011 roku można kupić kwietniowo-majowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Informacja prasowa Klubu Motocrossowego MX-Koszalin
11 i 12 czerwca na plażę w Mielnie powraca ryk motorów i quadów. Amatorzy i licencjonowani zawodnicy będą mogli po raz pierwszy w tym roku legalnie wyjechać za wydmy oraz ścigać się na terenie dawnego poligonu wojskowego.

Informacja prasowa - Euroforum / Poland Trophy
8-10 kwietnia 2011 roku już po raz trzeci na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej odbędą się Jurajskie Mistrzostwa Off-road, które są organizowane przez Urząd Gminy Łazy we współpracy z agencją Euroforum z Katowic.

Informacja prasowa - ATV Polska
Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie quadowe, jakie dotychczas miało miejsce w Polsce – REKORDOWY WEEKEND QUADOWY, zaplanowane w dniach 18-19.06.2011 w Częstochowie. Z okazji 10-rocznicy urodzin pierwszej i największej w Polsce organizacji skupiającej miłośników quadów – Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców ATV Polska –quadowcy postanowili godnie uczcić dekadę swojego istnienia: msza święta na błoniach Jasnej Góry, poświęcenie pojazdów, parada ulicami miasta Częstochowy, próba bicia rekordu Guinnessa w ilości zgromadzonych pojazdów. Dodatkowo konkursy, zabawy, pokazy, wystawy, spotkania z czołowymi zawodnikami to tylko część planowanych atrakcji.

Grzegorz Głowienka
…oraz oczywiście quadów już za kilka dni. W dniach 4-6 marca w halach wystawienniczych MT Polska w Warszawie przy ulicy Marsa 56 będzie się działo. Przy okazji zapraszamy na stoisko Quadzik.pl – oznaczone symbolem 40A. Na wszystkich jak zwykle czeka gorąca kawa Nespresso.

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.