Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Aktualności rynkowe
Grzegorz Głowienka
W dniach 6-8 listopada 2009 zapraszamy ponownie do Natura Park w Stężnicy na drugą edycję imprezy INTEGRACYJNO – TURYSTYCZNO – PRZYGODOWO – PRZEPRAWOWEJ – Biesy dla Wszystkich.

Lucky Star Polska - Informacja prasowa
Od 1 października 2009 firma Lucky Star Polska Sp.z o.o rozpoczyna super promocję quadów Lucky Star z roku produkcji 2008.

Yamaha Motor - informacja prasowa
Zgodnie z przyjętą w tym roku strategią Yamaha Motor wycofuje się…

Grzegorz Głowienka
Od 17 września 2009 roku można kupić wrześniowo-październikiowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

SUZUKI MOTOR POLAND
Najbardziej prestiżowy i emocjonujący wyścig quadów w Europie Maxxis Pont De Vaux Mundial du QUAD odbył się we francuskiej miejscowości Pont de Vaux 21-23 sierpnia. To już 23 edycja zawodów, nieoficjalnie nazywanych Mistrzostwami Świata.

ATV Polska - Informacja prasowa
Ze wszystkich stron świata do małej miejscowości między Lionem, a Dijon ściągają rzesze nie tylko widzów, ale i zawodników. Dla ekipy ATV Polska i Rafała Sonika był to już 8 rok z rzędu. Ale pierwszy, w którym...

Jarek Kobierski
Już wkrótce na terenach, chyba najbardziej ulubionego przez Off-roadowców, poligonu w Drawsku Pomorskim odbędzie się rajd MT Series, który zapoczątkuje nowy cykl imprez terenowych w Polsce.

Yamaha Quad Club - informacja prasowa
Czy wiesz, że w tym roku mijają trzy lata od premiery Grizzly 700? Takiej okazji nie można przepuścić! Yamaha Motor Polska i Esox zapraszają wszystkich właścicieli Grizzly na (…)

Nasze-Quady.pl – informacja prasowa
Do powstania strony przyczyniła się ciągle rosnąca liczba użytkowników dwóch oraz czterech kółek. Głównym celem, dla którego serwis Nasze-Quady.pl został powołany do życia, jest (…)

Suzuki Motor Polska – informacja prasowa
„To były niesamowite zawody! Startowałem na seryjnym quadzie z 2008 roku. W pierwszym biegu trochę się przegrzewał przez co miałem słabszy wynik, bo 5 miejsce, ale(…)”

Yamaha Motor Polska - informacja prasowa
Na stacjach Orlen trwa letnia promocja z miażdżącymi nagrodami. Wystarczy zatankować 30 litrów paliwa lub zrobić zakupy produktów premiowanych punktami Vitay, by …

Kingway Motor Poland - informacja prasowa
Kingway Motor Poland, mimo znaczącego spadku sprzedaży u konkurencyjnych Importerów utrzymał poziom sprzedaży z analogicznego pierwszego półrocza ubiegłego 2008 roku.

Grzegorz Głowienka
Od 17 lipca 2009 roku można kupić lipcowo-sierpniowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
A jednak się udało! Słynny Quad Golden Cup odbędzie się już w najbliższy weekend! W czerwcu organizator słynnego Quad Golden Cup podał komunikat o odwołaniu zawodów. Jednak dzięki wsparciu ze strony firm Univerpal i Yamaha piąta edycja słynnego Quad Golden Cup odbędzie się we wcześniej zapowiadanym terminie - w dniach 11-12 lipca na nowo stworzonym torze w Sobieńczycach, w gminie Krokowa.

Grzegorz Głowienka
W dniu 8 czerwca 2009 roku redakcja Quadzik.pl, na zaproszenie Rzecznika Komendy Głównej Straży Granicznej, wzięła udział w uroczystości przekazania quadów oraz samochodów terenowych dla Morskiego Oddziału Straży Granicznej. W uroczystości, która miała miejsce na terenie Komendy Nadwiślańskiego Odziału Straży Granicznej, wzięli udział reprezentanci rządu oraz zajmujący się projektem przedstawiciele Straży Granicznej, z Komendantem Głównym SG na czele.

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.