No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Mirosław Otręba
Posty: 1
Rejestracja: wt 24 lis, 2009
Lokalizacja: src

Post autor: Mirosław Otręba » wt 24 lis, 2009

Witam,
Dołączyłem dzisiaj... gdyż chyba na pewno będę musiał rozpocząc przygodę z quadem. W zasadzie nie ja a moi synowie.
Na głowie juz praktycznie siwy włos, ale to nic - wszystko staje się wyzwaniem.
A więc, ja, to "szacowny ojciec" 5 synów w przedziale 12 - 22 lat. Mieszkam w okolicach Raciborza.
Do tej pory używaliśmy GAZika z lat 60-tych. Czas spróbować innej przygody, bardziej bezpośredniej...
Będę śledził forum, szukał porad, potem coś kupię... i w drogę.
pozdrawiam wszystkich zapaleńców. :D

waldustatus
Posty: 3
Rejestracja: pn 30 lis, 2009
Lokalizacja: Prabuty
Kontakt:

Post autor: waldustatus » wt 01 gru, 2009

Witam wszystkich urzytkowników quadów
Mam na imię Andrzej - xywa Walduś -mieszkam w miejscowości Prabuty w woj.pomorskim, moja przygoda z quadami ma początek na zabawie integracyjnej w Miedzianej Górze pod Płockiem kilka lat temu,fajni ludzie na fajnych sprzętach uczyli "żółtodziobów"dodawania gazu i panowania nad czterema kółkami.Czego nauczysz się w 4 godziny ? Jeżdżenia po płaskim torze.Czując niedosyt w zabawie postanowiłem nabyć "coś" własnego.
Odpowiedni ludzie w odpowiedni sposób zaszczepili we mnie pasję którą sam teraz zaszczepiam innym "żółtodziobom",od czterech lat jestem posiadaczem "stada Niedżwiedzi" i prowadzę szkółkę quadową (wynajem na torze i wypady terenowe).
Lecz też jestem aktywnym użytkownikiem quada -obecnie G 660 -

JAROS
Posty: 3
Rejestracja: wt 01 gru, 2009
Lokalizacja: warszawa

Post autor: JAROS » wt 01 gru, 2009

Witam Wszystkich
Mam na imię Jarek, mieszkam pod wawą w Legionowie, rocznik 78, miałem przyjemność trochę pojeździć quadem i mam zamiar nabyć jakąś maszynkę. Obecnie jestem na etapie poszukiwań i ciułania kasy :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
joeblackone
Posty: 151
Rejestracja: śr 25 lis, 2009
Quad:: brute force 750
Lokalizacja: warszawa

Post autor: joeblackone » czw 03 gru, 2009

Witam wszystkich :P
Jestem z wwy ,23 latka , przygode z quadami zaczalem od chinczyka 200 XD niesamowita maszyna 2h jezdzenia 4 h skladania :) aktualnie przesiadlem sie na cos wiekszego tj brute forc'a 750 :P
pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
danilko668
Posty: 44
Rejestracja: ndz 26 lip, 2009
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Witam :)

Post autor: danilko668 » czw 03 gru, 2009

Witam

Mam na imię Damian (l.15) mieszkam w Kamieniu k. Chełma.
Wczoraj kupiłem sobie Polarisa Sportsmana 500 z 2004 roku
Bardzo lubię jazdę na quadzie...
Swoją przygodę z quadami zacząłem ok 2 lata temu...
Miałem chińczyka o poj. 110...
I postanowiłem kupić coś większego
A oto mój Polaris:


ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Serdecznie pozdrawiam wszystkich Quadowiczów

sikoralimited
Posty: 2
Rejestracja: wt 08 gru, 2009
Lokalizacja: Sulęcin

Coś nie coś o mnie

Post autor: sikoralimited » śr 09 gru, 2009

Witam wszystkich Quadzikowców

Moim hobby to Quady wprost uwielbiam ten sport jeżdżę już 6 lat na Quadzie, a wciągnął mnie w to mój Tato tez kocha ten sport, i zmyśla o innych użytkownikach Quadów otworzyłem sklep internetowy, posiadam wyspecjalizowanych sprzedawców, bardzo dużo części i podzespołów do wszystkich marek, oraz co jest bardzo ważne posiadamy na miejscu profesjonalny serwis

Zapraszam

www.quady-extreme.pl
Załączniki
TO JEST MOJA MASZYNA
TO JEST MOJA MASZYNA
!Bb6,!DgCGk~$(KGrHqYOKj!Eq5LGJrJjBKyOFLq0Gw~~_12.jpg (46.02 KiB) Przejrzano 3308 razy

Awatar użytkownika
lukaszlazarz23
Posty: 6
Rejestracja: sob 12 gru, 2009
Lokalizacja: Kraków

Witam serdecznie

Post autor: lukaszlazarz23 » sob 12 gru, 2009

Witam wszystkich . Chciał bym się wam króciutko przedstawić mam na imię Łukasz latek 25 mieszkam w okolicach Krakowa a dokładnie w Konarach . Moja pasją jest fotografia i sporty ekstremalne uwielbiam łączyć te dwie pasje robiąc zdjęcia sportowe . Fotografuje od nie całych dwóch lat . Wkładam dużo serca w zdjęcia by oddały to co działo się na torze na zawodach a czy mi to wychodzi ocenę zostawiam już wam :). Zapraszam do oglądania moich relacji z imprez. Proszę pisać jeśli są jakieś pytania , prośby pozdrawiam wszystkich serdecznie :I love QUADZIK:
Załączniki
Firmowy podkoszulek :)
Firmowy podkoszulek :)
5646.JPG

Rafał_K
Posty: 8
Rejestracja: pn 14 gru, 2009
Lokalizacja: Pinczyn k/Starogrdu Gdańskiego

Post autor: Rafał_K » pn 14 gru, 2009

Witam wszysztkich mam imie Rafał mieszkam w okolicach Starogardu Gdańskiego w miejscowości Pinczyn.
Moje hobby to jazda na quładzie . 8)

Gucio33
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lis, 2008

Post autor: Gucio33 » pt 18 gru, 2009

Witam wszystkich Mirek z Jaworzna, bakcyla z quadem zacząłem rok temu od LS 300 którym pomykam do dziś, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i na razie rozważania nad czymś większym i mocniejszym .

krokodyl1
Posty: 46
Rejestracja: pt 18 gru, 2009
Lokalizacja: Górzykowo
Kontakt:

POWITANIE

Post autor: krokodyl1 » pt 18 gru, 2009

Witam serdecznie wszystkich Kolegów.
Przepraszam, ale byc może nie pisze w tym miejscu gdzie powinienem.Mimo wieloletniej styczności z kompem nigdy nie pisalem na forach. Wybaczcie i pomóżcie.
No ale skoro już tu jestem...Jeśli jestem to znaczy że mam już quada, zakupilem go od jednego z czlonków gro-canion. do tej pory jestem pod takim wplywem adrenaliny że nie pamiętam jak kolega miał na imie ani ksywy. Chyba zrozumiałe!!! Pierwszy taki sprzęt.Wcześniej jeżdziłem na motocyklach, no takich spokojnych, dla opanowanych facetów-KAWASAKI VULCAN 1500 se. Po przeprowadzce na piękną wieś stwierdziłem że to nie to.Zbyt dużo zabawy żeby wyjechać na 2-3 godziny.Teraz, wracam z pracy i wsiadam na misiaczka tak jak stoję i nikt się nie dziwi.Zaczeło się od tego że kupiłem dla mojej gwiazdeczki (Córeczka 8 lat) małe co nieco 110 ccm. No musiałem jakoś Rozpalić w tym temacie żonkę.Pojeździła i spodobało się, żonie a Córuś to to inny temat, po 45 dniach szaleje że strach patrzeć.Więc zamiast nowego autka kupiłem misiaczka 660. No nie jest to nowinka ale na nic nowszego nie było mnie stać. Poza tym, czytając na forach ten model (2002) cieszy się wielkim zaufaniem i niezawodnością. No sory, tak czytałem. Oparłem się na opiniach ludzi z większym doświadczeniem.Pojeździłem nim troszkę (6 pełnych zbiorników) co prawda nie wszystko w terenie bo żona mi się dopadła do kiety ale stwierdzam że sprzęt jest BEBEST. Posiada swoje mankamenty bo nie jest nowy,po mału go poznaję i jestem pewien że po małych naprawach będzie na 1000% niezawodny.Ta rozpisałem się o sprzęcie a nikt o mnie nic nie wie. Mam na imie Tomasz mam 40 lat-już, mam przeuroczą córeczkę zarażoną motoryzacją i Pełnoletniego syna który też lubi quady ale troszkę ponosi go fantazja jeśli chodzi o moc... nie komentuję, prawa młodości. Mam też oczywiście żonę, Piękna kobieta która też zaczyna się wkręcać w temat. (napisała list do gwiazdora-chce quada)...Dobry znak.Na co dzień prowadzę małą firmę budowlaną, prace wykończeniowe.Jeśli chodzi o zamiłowania, motoryzacja w każdej postaci.W wieku 14 lat zaczołem składać swój pierwszy motor, M-75. Przez brak wiedzy trwało to 2 lata, ale się udało.Następna była DKW-125, SHL, oraz moja duma ARIEL RH-500. Oj to były czasy.Były też i inne możliwości, pracowałem w tym czasie na FALUBAZIE gdzie można było wszystko dorobić,odlać,przerobić.Nie macie pojęcia jaka to była frajda jak taki sztrucel zagadał.No ale teraz brak czasu na takie zabawki. Teraz mam misiaczka 660, do dziury mam kilometr tylko nie wiem jak się umówić na jakąś kiełbaskę, Jazdę i instrukterz jazdy od fachowców.Po przeglądzie zdjęć i filmów, znam parę osób z widzenia.Brak mi jednak kontaktów.Jestem otwarty na jazdy gdzieś w pobliży, uwarunkowanie jest takie że nie posiadam haka ani przyczepy. Misiaczek też jest bez rejestracji. Gdybym nie trafił w temat, klimat itp.podam adres meilowy i proszę o porady, sugestie. ateremont@interia.pl.
Pozdrawiam i zapraszam na ognisko do siegie, miejsca jest opór a kilkakrotnie koledzy z gro canion zabłądzili koło mojego domu.
krokodyl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”