No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kowalkuba
Posty: 7
Rejestracja: pn 02 cze, 2008
Lokalizacja: Kudowa Zdrój/ UK
Kontakt:

powitanie

Post autor: kowalkuba » pn 02 cze, 2008

Witam wszystkich Quadowiczow
Mam na imie Kuba pochodze z dolnego slaska a dokladnie Kudowa Zdrój w kotlinie klodzkiej:) mam 23 lata i uwielbiam wszystkie sprzety ktore maja silnik a z garazu najchetniej bym nie wychodzil.
Quado-mania zarazilem sie minionej zimy(ktorej wlasciwie nie bylo a szkoda bo chcialbym poszalec po sniegu)wtedy to wlasnie kupilem sobie mojego pierwszego''quada''. Pisze w cudzyslowiu bo nie wiem czy mozna tak nazwac maly chinski sprzet o pojemnosci 200cm.Tak czy inaczej od tego wszystko sie zaczelo a teraz planuje kupno czegos na nieco lepszym poziomie zebym nie musial jezdzic z zestawem kluczy do szybkiej naprawy.
to chyba tyle na przywitanie,pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na forum... :D
Załączniki
od tego sie zaczelo
od tego sie zaczelo

Kruchy
Posty: 2
Rejestracja: pn 02 cze, 2008
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Post autor: Kruchy » pn 02 cze, 2008

Witam.
Nazywam się Jakub. Pochodze z warmii i mazur. Mam 13 lat quadami interesuje sie mniej wiecej od roku. Planuje zakup quada LS - 250.

Awatar użytkownika
WoDzUu
Posty: 162
Rejestracja: śr 04 cze, 2008
Lokalizacja: Bieszczady
Kontakt:

Post autor: WoDzUu » czw 05 cze, 2008

Siemka mam na imię Patryk mam lat16 quadami interesuje się od 2 lat.

Posiadam Polarisa SP 500 H.O

Fotka

Obrazek

Dzięki i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn 21 lip, 2008 przez WoDzUu, łącznie zmieniany 2 razy.

dEs
Posty: 7
Rejestracja: pn 02 cze, 2008
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Post autor: dEs » pt 06 cze, 2008

Siema Damian 21 lat dopiero zaczynam przygode z quadami ale coraz bardziej mi sie podoba chociaż źle zacząłem bo od quada chińskiego wiecej sie go narobie jak najedże ale myśle zmienić na coś lepszego po wakacjach pozdrawiam

Awatar użytkownika
KiMO
Posty: 1
Rejestracja: pt 06 cze, 2008
Lokalizacja: że znowu

Post autor: KiMO » pt 06 cze, 2008

witam wszystkich jestem KiMO, jeżdżę Bashanem 200
pozdro
[size=75]punkt G
!!! Jpp !!!
i tu ... i tam ...[/size]

Awatar użytkownika
rob30
Posty: 2
Rejestracja: sob 15 mar, 2008
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: rob30 » sob 07 cze, 2008

Mam na imię Robert. Część ludzi jeżdżących na motocyklach enduro i quadach zna mnie jako Bercika. Na motocyklach jeżdżę już od prawie dwudziestu lat, a i na quadach parę sezonów objeździłem. To co lubię najbardziej to wsiąść na moto lub quada i włóczyć się po mało znanych terenach (najlepiej w towarzystwie kilku zaufanych osób). Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w terenie!!!

Mych
Posty: 2
Rejestracja: ndz 08 cze, 2008
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: Mych » pn 09 cze, 2008

Witam Wszystkich!

Mam NA imie Michal. Moja przygoda z quadem zaczela sie od momentu gdy poznalem Pana Ireneusza Muszynskiego ... Importera marki Polaris. Od momentu kiedy pojechalem do lublina i przejechalem sie na tym wspanialym wynalazku postanowilem kupic sobie quada, ktorego za jakies 2 h odbieram :) . Z powodu braku funduszy kupilem BAshana 200 :)... a Tak po za tym Prowadze wypozyczalnie Samochodow w Gdansku ... Mam 7 miesieczna coreczke :) !! ...

POZDRAWIAM WSZYSTKICH
: )

Motor Fun
Posty: 15
Rejestracja: sob 07 cze, 2008
Lokalizacja: opoczno
Kontakt:

Post autor: Motor Fun » pn 09 cze, 2008

HeYyo jestem Bartek Mam 15lat Jestem z Opoczna K/łODZI.Gdy byłem miejszy zawsze chciałem mieć Quada po długich czekiwaniach Na wiosne Sprawiliśmy sobie Kawasaki KFX700 jest naprawde fajny. :D Pozdro dla wszystkich Quad Maniaków
Załączniki
Moje Kawasaki
Moje Kawasaki
Pacuś

Awatar użytkownika
ChriS1984
Posty: 7
Rejestracja: pn 09 cze, 2008
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Post autor: ChriS1984 » wt 10 cze, 2008

no siemano I'm ChriS :))

jako ze troche pozno zaczolem sie tym interesowac i jestem kompletnym amatorem-swirem :D to postanowilem sobie kupic suzuki ltz400 z takim czyms jak dynojet i powerbomb czy jakos tak a mam zero pojecia o jezdzie quadem i to jeszcze z rollgazem ;p ;p ;p ... poza tym mam 23 lata i pochodze z okolic Gorzowa Wlkp

pozdrooo

Xionc
Posty: 13
Rejestracja: ndz 08 cze, 2008
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Xionc » wt 10 cze, 2008

Witajcie,

Mam na imię Michał 28 lat, mieszkam w pólnocnej części Polski nad naszym pięknym Morzem Bałtyckim. W sąsiedztwie mam Pojezierze Drawskie, Bory Tucholskie i oczywiście piaszczysty pas nadbałtycki. Jestem zainteresowany zakupem QUADA, którego będe mógł bez obaw o mandat, karę i grzywne wykorzystać nie niszcząc przy tym naszego wspólnego dobra jakim jest środowisko naturalne. (ciekawe czy uda mi się to pogodzić!!) (niestety poligonu, lasu ani rancza nie mam :dobani: !!)
Zacząłem szaleć za quadami po przejażdżce w partu rozrywki na G350 (jak dobrze pamiętam) 30 min. Od tej pory uważam quadowanie za dużo bardziej absorbującą a co za tym idzie przyjemniejszą rozrywkę od jazdy na motorze.
Moimi wymarzonymi Quadami są Suzuki King Quad 750 '08 koniecznie z kufrem i siedziskiem dla drugiej osoby, bądz Kawasaki KVF 750 '08.

Jestem również dość zapalonym bikerem. Rowerem jeżdze w lecie jak równeż w zimie oczywiście w odpowiednim stroju. Ciekawostką jest to że sprzętem który użytkuje jest górski, seryjnie produkowany KTM . :figielek:
Nie ma lepszych rowerów w tym i najbliższych sezonach www.ktm-bikes.pl

Moim najgorszym koszmarem, jaki pamiętam była wyprawa rowerowa do lasu, oczywiście polne drogi. W pewnym momencie popylając na rowerku ze średnią 25 km/h usłyszałem straszliwy hałas, jakiegoś pojazdu. Jade dalej już troche przypeniany, hałas coraz bliżej, bliżej aż a tu nagle zza zakrętu wynurza się QUADZIOR z popierdol....ńcem bez kasku w t-szercie zapier...alający jakieś 80 km/h. Facet nawet nie zwolnił na mój widok, tylko gazu dodał, ja o mało co nie wypie...oliłem się z moim rowerkiem... a gość nawet się nie obejrzał.... i dlatego teraz mam dylemat z tym Quadem :myśl: :myśl:

Ps. Nie wkur... nie denerwujcie nikogo, bo po co robić sobie wrogów... lepiej wszystko dokładnie obadać i nie zwracać na siebie uwagi a wtedy i znajdzie się sposób na symbiozę rowerzystów, rolników, leśników, policji, straży granicznej, wojska, głównego synoptyka kraju, głównego gajowego i mieszkańców tej planety :haha:

Pozdro. :figielek:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”