Kultura jazdy quadem...

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
iras
Posty: 84
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: iras » śr 30 lip, 2008

Zgadzam się w 100%.Nie trzeba nam aby "pseudo quadowcy"czy "ujeżdżacze quadów"wystawiali tak negatywne opinię o naszym środowisku.

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » śr 30 lip, 2008

Dzisiaj spotkała mnie sytuacja: Jadę sobie quadem przez ulice z piachu, żadnego domu wokół zasuwam zasuwam i jak to zwykle bywa pojawiają się domostwa więc zwolniłem tak aby nie kurzyć, przejechałem obok jednej osoby a następny Pan kazał się zatrzymać. Po czym zatrzymując się uświadomiłem sobie że poprostu chciał mi nawrzucać że mam tak szybko nie jeździ ,moje tłumaczenia nie miały nic do rzeczy że tam domów nie ma itp. Pan był niereformowalny więc jak to zwykle bywa zapaliłem quada po czym oddaliłem się pozdrawiając go serdecznym gestem. To nie ja będe się przyporządkowywał do nich tylko oni do nas ,normalna kolej rzeczy. Nic nie zrobiłem i może jeszcze miałem słuchać obelg na mój temat, ani mi się śni.

Apropo Panie Grzegorzu kto może nam zabronić jazdy na quadach?
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
KaMaSx
Posty: 67
Rejestracja: pt 23 maja, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KaMaSx » śr 30 lip, 2008

hm... gdyby mnie zaczol wyzywac, obrazac itd i moje wyjasnienia typu... jechalem wolno i nikogo nie zakurzylem by nie pomogly to bym odjechal, a gdyby przegiol pale z wyzwiskami to bym mu napie****** i tyle.... ale jak narazie takiej sytuacji nie mialem zebym musial sie zatrzymac :)

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » śr 30 lip, 2008

gorzej jak nie dasz rady mu napie*** (jak ty to nazywasz :P)
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
KaMaSx
Posty: 67
Rejestracja: pt 23 maja, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KaMaSx » śr 30 lip, 2008

mysle ze Muay Thai, Brazylijsie Jiu-Jitsu i umiejetnosc wladania nunchako(ktore praktycznie zawsze mam przy sobie) mi wystarczy na jakiegos typa co spaceruje po lesie i szuka zaczepki... ale wiadomo zawsze znajdzie sie lepszy :P

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » śr 30 lip, 2008

dawajcie tak dajej, a będzie wielkie g...o nie pyskówką coś dla siebie wywalczymy z obu stron max. tolerancji my też nie jesteśmy święci
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

Awatar użytkownika
KaMaSx
Posty: 67
Rejestracja: pt 23 maja, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KaMaSx » śr 30 lip, 2008

no tak, ja to rozumiem... idzie jeszcze zrozumiem kogos kto Cie troche poprzeklina itd, ale np to zatrzymanie to juz przegiecia, to tak jakbys jechal samochodem i by Cie zatrzymal ktos i zaczol wyzywac... sa jakies granice... za duzo tez sobie nie mozna pozwolic

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » czw 31 lip, 2008

KaMaSx napisał:
mysle ze Muay Thai, Brazylijsie Jiu-Jitsu i umiejetnosc wladania nunchako (ktore praktycznie zawsze mam przy sobie) mi wystarczy
Gorzej jak trafisz na takiego z kosa albo widłami. Ja miałem "przyjemnośc". No ale po "krótkiej i przyjemnej rozmowie" wyjaśniliśmy problem. A jako zabezpieczenie przed takimi "bluzgaczami" to może warto zastosowac dyktafon. Gasisz silnik, nagrywasz i masz już ładniutki dowód na "kulturalne" zachowanie delikwenta.
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » czw 31 lip, 2008

Tylko musicie zrozumieć jedną sprawę. Takie negatywne emocje są wyzwalane w społeczeństwie niequadowym przez kilka czynników, ale jednym (moim zdaniem głównym) jest zachowanie samych quadowców.
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
KaMaSx
Posty: 67
Rejestracja: pt 23 maja, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KaMaSx » czw 31 lip, 2008

jesli by ktos zaczol bluzgac na jakiegos kretyna co kurzy ludzia pod nosem itd to nie mialbym nic przeciwko, bo sam bym tak zrobil, ale jak ja jade spokojnie to o co im chodzi? kolor mojego quada nie taki czy co

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”