Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Mateusz Budziło z Sulechowa finalistą kampanii It’s your life, just take it!
Mateusz Budziło z Sulechowa finalistą kampanii It’s your life, just take it!
Informacja prasowa
„Pasja to coś, czego nie opiszą żadne słowa, to pochodzi z serca. To coś, o co dbasz, co pielęgnujesz, żeby z każdym dniem stawało się piękniejsze i bliższe ideałowi. Pasja to dla mnie cały świat. Świat, bez którego nie wyobrażam sobie jutra. Świat, w którym żyje już 10 lat” Tak swoją pasję do sportów terenowych opisał Mateusz Budziło, 18-latek z Sulechowa, którego zgłoszenie zostało docenione przez ponad trzy tysiące fanów konkursu It’s your life, just take it, organizowanego przez markę Kruger&Matz. Tym samym Mateusz dołączył do grona szczęśliwców, którzy jesienią powalczą o nagrodę główną i spełnienie marzeń.„Kisiel”, bo pod takim pseudonimem Mateusz znany jest w swoim środowisku, to pilot rajdowy, konstruktor i kierowca quada. Swoją rodzinę określa mianem „rajdowej”, bo to głównie z ojcem dzieli swoją pasję, a za najwierniejszych kibiców uznaje mamę i siostrę. Pierwszego quada dostał w wieku 8 lat i już po pierwszej jeździe wiedział, że jest to coś, w czym się spełnia i stale będzie mógł wykazywać się nowymi umiejętnościami. Na drugą maszynę musiał już „zapracować” sam. - Obiecałem rodzicom, że na koniec czwartej klasy podstawówki będę miał świadectwo z czerwonym paskiem, w zamian za nowszego, większego quada. Oczywiście z jednej, jak i z drugiej strony obietnica została dotrzymana i tak zapracowałem na pomarańczowego Linhaia. Był to quad, na którym wziąłem udział w swoich pierwszych zawodach – wspomina.

Obecnie Mateusz cały wolny czas poświęca swojej pasji – jeśli nie ściga się, spędza czas w swoim warsztacie, przy modyfikowaniu pojazdów lub budowie czegoś nowego. Podkreśla, że nie wyobraża sobie życia bez sportów terenowych i nie żałuje ani minuty z poświęconego czasu, a za klucz do sukcesu uważa znalezienie znajomych, którzy rozumieją i podzielają pasję. W życiu kieruje się mottem: „Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te trudne do zrobienia” i codziennie udowadnia, że jeśli naprawdę chce się coś osiągnąć, jest to wykonalne, potrzeba tylko pracy i uporu. W myśl tej zasady Mateusz wytrwale dąży do stawianych sobie celów i odnosi sukcesy. Lista osiągnięć jest już długa, ale za największe sukcesy młody sportowiec uważa pierwsze miejsce Pucharu Polski w Rajdach Baja w klasie UTV oraz pierwszy start w zawodach cross country, kiedy to wygrał z ówczesnym mistrzem polski.

Pomimo młodego wieku Mateusz ma bardzo skonkretyzowane cele i marzenia, do których spełnienia dąży. - Swoje plany na przyszłość na pewno wiążę z rajdami terenowymi i dopóki zdrowie będzie mi na to pozwalać to będę realizować tę pasję w 100%. Marzeniem każdego, kto ściga się w tego typu rajdach jest ukończenie rajdu Dakar. Jeśli moja kariera potoczy się dobrą ścieżką i znajdę ludzi, którzy mi w tym pomogą, to myślę że za kilka lat uda mi się stanąć na starcie tego prestiżowego wyścigu – mówi o swoich planach. Ich realizacja nie jest rzeczą prostą. Oprócz woli walki, talentu i długich godzin poświęconych na treningi, do odnoszenia sukcesów potrzebny jest dobry sprzęt i przygotowanie techniczne. To właśnie zmotywowało Mateusza do wzięcia udziału w organizowanym przez markę Kruger&Matz konkursie It’s your life, just take it. Młody kierowca zdradził na co przekazałby wygraną - Wygrana w konkursie w bardzo dużym stopniu pomogłaby mi w dalszej realizacji pasji, czyli kupieniu swojego UTV, którym w sezonie 2016 mógłbym wystartować w cyklu Rajdów Baja – mówi.

Kampania It’s your life just take it ma na celu promowanie stylu życia i wyborów, które pozwolą każdemu, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy płci, na uświadomienie sobie, co w życiu jest naprawdę wartościowe i ważne. Marka Kruger&Matz zgodnie z wyznawanymi wartościami pragnie wspierać pasje oraz dawać ludziom szansę na realizację ich marzeń, nawet tych najbardziej odważnych. Dlatego warto zgłosić się do konkursu. Poszukiwani są muzycy, sportowcy, artyści, wokaliści, podróżnicy, melomani, poeci, ludzie, którzy mają marzenia i nie boją się ich realizować. Wystarczy wejść na stronę www.itsyourlife.pl i wysłać film lub zdjęcie obrazujące pasję, w kilku słowach ją opisać i tak jak Mateusz Budziło przekonać, dlaczego jest ona tak ważna w życiu. Nagroda główna to 20 000 zł., a łączna pula w tej edycji to 50 000 zł. Jest więc o co walczyć. Konkurs trwa do 23 września br.

Więcej informacji o konkursie na www.itsyourlife.pl
Prześlij do znajomego:
link do artykułu Mateusz Budziło z Sulechowa finalistą kampanii It’s your life, just take it!

wstecz
REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.