Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Arcom nowym importerem i dystrybutorem Maxxisa na Polskę...
Arcom nowym importerem i dystrybutorem Maxxisa na Polskę...
Adam Pietrzak – Informacja prasowa firmy Arcom
...czyli Bighorny, Zille, Alltraki i Razry wreszcie na półkach u lokalnych sprzedawców!

Nowy dystrybutor deklaruje dostępność opon w szerokim wachlarzu rozmiarów i bieżników. Priorytetem są wysokie stany magazynowe nie tylko najbardziej popularnych opon, ale także tych mniej znanych na polskim rynku. Polityka sprzedaży ma na celu w znacznym stopniu wspierać firmy zajmujące się tematami quadowymi, czyli serwisy i sklepy z akcesoriami. Budowa nowej sieci sprzedaży w Polsce to zadanie niełatwe, ale przy odpowiednim podejściu do tematu jest możliwe do wykonania. Należy tylko ustalić zasady i ich przestrzegać, a taka postawa na pewno zostanie doceniona przez firmy handlujące oponami.
Doświadczenie zdobyte od 1996 roku, kiedy firma została założona, pozwala spokojnie patrzeć w przyszłość. Arcom Sp.J jest producentem systemów magazynowania opon i współpracuje z największymi hurtowniami w Europie i na świecie, w 40 krajach na 5 kontynentach. Całość produkcji odbywa się w Rzezawie, 30 kilometrów na wschód od Krakowa. Z oponami firma jest związana praktycznie od początku, ale z quadowymi od 10 lat, kiedy to okazało się, że w tej niszy karty nie są jeszcze rozdane.

Pierwsze opony do quadów przyjechały z fabryki Kingstire, jako doładunek do opon rolniczych i szybko okazało się, że rynek jest zupełnie dziewiczy, gdyż towar zniknął z półek szybciej niż ktokolwiek się tego spodziewał. Tak zaczęła się off-roadowa przygoda, która trwa z powodzeniem do dziś. Po niedługim czasie w ofercie handlowej pojawiły się produkty fabryki SUNF, która bardzo dokładnie kopiowała bieżniki najlepszych opon.Teraz nadszedł czas na oryginał, czyli markę cieszącą się najwyższym uznaniem w środowisku quadowym, jaką jest Maxxis. Po trwającej ponad miesiąc korespondencji, delegacja z fabryki na Tajwanie odwiedziła siedzibę Arcomu. Prawie natychmiast stało się jasne, że to jest firma, jakiej szukają, z odpowiednim zapleczem finansowym, ale też infrastrukturą, jaka jest konieczna do takiej współpracy. Maxxis jest marką premium, której brakowało do stworzenia kompleksowej oferty.Od 1 sierpnia opony są w magazynie w Rzezawie. Ambicją firmy jest posiadanie do końca 2014 roku około 80% asortymentu opon do quadów, a w 2015 – 99%. Dziś z wachlarzem produktów z trzech fabryk, Arcom dysponuje ponad 10 000 opon w ciągłej sprzedaży i jest największą hurtownią opon do quadów w Polsce. Asortyment jest tak skonfigurowany, aby zadowolić każdego klienta – od opon do malutkich quadzików dla dzieci aż po rozmiary na felgi 14-calowe do quadów o dużych pojemnościach silników.


Prześlij do znajomego:
link do artykułu Arcom nowym importerem i dystrybutorem Maxxisa na Polskę...

wstecz
REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.