Opinia o marce

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
MajoRreks
Posty: 7
Rejestracja: pt 10 cze, 2011
Imię: Dawid

Re: Opinia o marce

Post autor: MajoRreks » sob 11 cze, 2011

Właśnie widziałem na filmiku jak koleś zmienia biegi w LS'ie -,^
I w sumie jestem daleko bo ja z Rudy Śląśkiej ;] moge jedynie go poprosić o zdjęcia silnika, a znasz coś typowo w teren ? Bo znalazłem w sumie quada który teżmnie zainteresował łap link http://motoallegro.pl/kawasaki-quad-nie ... 74432.html zobacz :P

żusto
Posty: 8
Rejestracja: sob 11 cze, 2011

Re: Opinia o marce

Post autor: żusto » sob 11 cze, 2011

WITAM WSZSTKICH JA JAK KOLEGA PIERWSZY RAZ NA FORUM . ZASTANAWIAM SIE NAD KUPNEM QUADA MASTIFF 500 MOZE KTOS COS POWIE O TYM SPRZECIE POZDRAWIAM !!!!!

Awatar użytkownika
bawidamek77
Posty: 56
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Quad:: Polaris Sportsman 850 xp
Imię: Damian

Re: Opinia o marce

Post autor: bawidamek77 » sob 11 cze, 2011

Widzę że strasznie uwziąłeś się na tego quada, skoro uważasz że ci odpowiada to go po prostu kup. Moje zdanie jest nadal takie samo, rozejrzałbym sie za markową używką a tego mijał bym z daleka. Zrobisz jak uważasz, to twoja kasa.
I jeszcze raz podkreślam pomyśl o tym jak ci coś nawali, gdzie dostaniesz jakąś część skoro sam quad na allegro jest tylko jeden. Zapewne po roku już ci on nie wystarczy a czy tak szybko go sprzedaż??? zapewniam cię że nie, a markowego tak.

Awatar użytkownika
bawidamek77
Posty: 56
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Quad:: Polaris Sportsman 850 xp
Imię: Damian

Re: Opinia o marce

Post autor: bawidamek77 » sob 11 cze, 2011

żusto pisze:WITAM WSZSTKICH JA JAK KOLEGA PIERWSZY RAZ NA FORUM . ZASTANAWIAM SIE NAD KUPNEM QUADA MASTIFF 500 MOZE KTOS COS POWIE O TYM SPRZECIE POZDRAWIAM !!!!!
Chcesz kupić nowego? Jak tak to duża kasa jak za quada X.

gabit01
Posty: 7
Rejestracja: ndz 29 maja, 2011
Quad:: kawasaki klf300

Re: Opinia o marce

Post autor: gabit01 » ndz 12 cze, 2011

MajoRreks pisze:Właśnie widziałem na filmiku jak koleś zmienia biegi w LS'ie -,^
I w sumie jestem daleko bo ja z Rudy Śląśkiej ;] moge jedynie go poprosić o zdjęcia silnika, a znasz coś typowo w teren ? Bo znalazłem w sumie quada który teżmnie zainteresował łap link http://motoallegro.pl/kawasaki-quad-nie ... 74432.html zobacz :P
bierz to kawasaki bo morze być za pózno za tą cenę

żusto
Posty: 8
Rejestracja: sob 11 cze, 2011

Re: Opinia o marce

Post autor: żusto » ndz 12 cze, 2011

WITAM RAZ JESZCZETO NIE JEST TO TAK ZE MOCNO SIE UPARLEM SZUKAM POPROSTU QUADZIK BEDZIE W LEASINGU I DLATEGO SZUKAM NOWEGO I COS W MIARE TANIEGO . WIDZIALEM TEZ JAKIS MODEL HONDY WYPRZEDAZ ROCZNIKA 2009 W DOBREJ CENIE ALE MALA POJEMNOSC .MOZE KOLEDZY COS PODPOWIEDZA BO TO BEDZIE MOJA PIERWSZA MASZYNA . WCZESNIEJ TO TYLKO CF MOTO KOLEGI POZDRAWIAM !!!!

Awatar użytkownika
bawidamek77
Posty: 56
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Quad:: Polaris Sportsman 850 xp
Imię: Damian

Re: Opinia o marce

Post autor: bawidamek77 » ndz 12 cze, 2011

Uważam że tym Mastifem daleko nie odbiegniesz od CF Moto, trochę większa pojemność. Dam ci porównanie kup kosiarkę 5KM firmy X a markową 3KM i przekonasz się że ta markowa niby słabsza w rzeczywistości jest mocniejsza i wytrwalsza. Jeśli w leasingu to tylko porządna maszyna i tak cena całego quada rozbije się na raty a różnica w ratach nie będzie aż tak wielka, jedynie wielkie to będzie twoje zadowolenie że masz między nogami porządny sprzęt.
Kilka lat temu też miałem taki dylemat a człowiek jest taką istotą że zawsze chce jak najtaniej (później okazuje się odwrotnie) i też wywaliłem trochę kasy na wynalazek ale mniej niż za markową maszynę i co z tego jak co praktycznie wyjazd coś siadło, coś pękło, coś sie urwało nawet opony rzadkie moment sie poprzebijały a w traskę bez podręcznego kompresora wylecieć nie było mowy.
Moje prywatne zdanie jest takie i tak też myślę i uważam że zanim skończy ci się system ratalny na zakupionego quada to dużo wcześniej ci się znudzi i będziesz miał go dosyć. Są teraz takie korzystne oferty tylko trzeba troche poszukać i ponegocjować i wtedy lepiej wziąść porządną mocną markową maszynę, której bynajmniej po paru miesiącach nie będziesz chciał sprzedawać.

MajoRreks
Posty: 7
Rejestracja: pt 10 cze, 2011
Imię: Dawid

Re: Opinia o marce

Post autor: MajoRreks » ndz 12 cze, 2011

Bawidamek77 już sie nie oglądam za tym Hensim ;P zastanawiam sie nad blasterkiem a ls'em 300 ; ]

Awatar użytkownika
JACHAŚ
Posty: 133
Rejestracja: śr 04 maja, 2011
Quad:: yamaha big bear 350

Re: Opinia o marce

Post autor: JACHAŚ » ndz 12 cze, 2011

Ja mając yamahę wiem co to znaczy jakość yamahy i będę cię przekonywał do blasterka. Nie wiem jak to jest z LS'em ale też słyszałem dobre opinie na temat tego quada.

Pozdrawiam
OFF-ROAD sztuka topienia pieniędzy w błocie.

żusto
Posty: 8
Rejestracja: sob 11 cze, 2011

Re: Opinia o marce

Post autor: żusto » ndz 12 cze, 2011

WITAM WYDAJE MI SIE ZE MASZ RACEJE ALE CO KUPIC ZA OKOL 20000 TYS ... CO NOWEGO MYSLAEM TEZ NAD KYMCO 500 IRS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”