No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PIOTR_15
Lucky ATV Team
Posty: 1099
Rejestracja: sob 02 lut, 2008
Lokalizacja: z Powiatu Drawskiego

Re: No to zaczynamy...

Post autor: PIOTR_15 » wt 29 cze, 2010

Witaj dudek, znam cię z drugiego forum, też mam G660 super sprzęcik, bardzo wytrzymały, obecnie na liczniku 22000km i śmiga dalej, witam na forum.

bestyjka_atv
Posty: 36
Rejestracja: wt 29 cze, 2010
Quad:: Renata
Imię: Ola/Sandra

Re: No to zaczynamy...

Post autor: bestyjka_atv » wt 29 cze, 2010

Cześć. Mam na imię Ola, ale mówią mi też Sandra od Aleksandra:) Pochodzę z Torunia. Dlaczego Bestyjka?? A no, bo mój quad przy mnie to bestia więc jego pani to bestyjka:) Mam 21 wiosenek i swojego pierwszego quada nabyłam pod koniec 2008 roku:) :I love KAWASAKI: BF750 :) Moja przygoda z quadami zaczęła się już w 2005 roku kiedy to namiętnie zaczęłam się nimi interesować i po cichu marzyłam o swoim własnym. No i tak też się stało. Mam też konto na atvpolska i tam zarządzam toruńskim squadem A.T.T :) Tak się składa, że zapoczątkowałam wspólne rozmowy na forum i wspólne ustawki na jazdy w teren:). Obecnie studiuję socjologię:) - proszę nie wdawajcie się ze mną w socjologiczne gadki:) hehe No to tyle - teraz moje foty:)

Obrazek - nie mój miś
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kamas248
Posty: 2
Rejestracja: wt 29 cze, 2010

Re: No to zaczynamy...

Post autor: kamas248 » wt 29 cze, 2010

Witam. Jestem Kamil, mieszkam w Małopolsce. I lubię quady ;)

Awatar użytkownika
dudek
Posty: 10
Rejestracja: śr 23 cze, 2010
Quad:: G660 , G350
Imię: Robert
Lokalizacja: Mazury

Re: No to zaczynamy...

Post autor: dudek » wt 29 cze, 2010

na liczniku 22000km i śmiga dalej :?: czy na pewno przez przypadek nie pykneło się Tobie jedno zero ? . Jeżeli nie to witaj fanie poczciwego g 660 .
Widzę tu bardzo dużo znajomych " twarzy " myślę , że dobrze trafiłem .
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .

Awatar użytkownika
dudek
Posty: 10
Rejestracja: śr 23 cze, 2010
Quad:: G660 , G350
Imię: Robert
Lokalizacja: Mazury

Re: No to zaczynamy...

Post autor: dudek » wt 29 cze, 2010

Cześć Ola znam kilka Twoich tematów na poprzednim forum i jakie było moje zdziwienie gdy doszedłem , że jesteś kobietą . Nie powinno to dziwić a jednak . Brawo
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .

Awatar użytkownika
PIOTR_15
Lucky ATV Team
Posty: 1099
Rejestracja: sob 02 lut, 2008
Lokalizacja: z Powiatu Drawskiego

Re: No to zaczynamy...

Post autor: PIOTR_15 » wt 29 cze, 2010

dudek
na liczniku 22000km i śmiga dalej :?: czy na pewno przez przypadek nie pykneło się Tobie jedno zero ?
nie, z przebiegiem 19000km pojechał do Afryki i tam wypadł rewelacyjnie, mam go od nowości.

chabas
Posty: 4
Rejestracja: czw 01 lip, 2010
Imię: Paweł

Re: No to zaczynamy...

Post autor: chabas » czw 01 lip, 2010

Witam wszystkich ;)

Mam 23 lata i od pewnego czasu poszukuje dla siebie odpowiedniego quada... Od paru miesięcy przeglądam forum i w końcu założyłem konto... Mieszkam w Jeleniej Górze, więc tereny mam sprzyjające rozwojowi przyszłego hobby ;)

Suchy
Posty: 5
Rejestracja: czw 01 lip, 2010
Quad:: brak
Imię: Adriam

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Suchy » czw 01 lip, 2010

Witam

Jestem Adrian i masz 16 lat, jestem z Jaworzna. Swoją przygode z quadami zaczełem na poprzednich wakacjach w tunezji

Awatar użytkownika
dudek
Posty: 10
Rejestracja: śr 23 cze, 2010
Quad:: G660 , G350
Imię: Robert
Lokalizacja: Mazury

Re: No to zaczynamy...

Post autor: dudek » pt 02 lip, 2010

Witaj Adrian wśród pozytywnie zakręconych. Napisz jakimi gadami jeżdziłeś w Tunezji i co Ciebie Tak ujeło w Tym jeżdżeniu .
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .

michal8701
Posty: 1
Rejestracja: sob 03 lip, 2010

Re: No to zaczynamy...

Post autor: michal8701 » sob 03 lip, 2010

czesc. mam na imie michal, jestem z okolic Wrocka. swoja przygode z quadami dopiero zaczynam, pozdrawiam wszystkich

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”