No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
konrad roter
Posty: 1
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: konrad roter » pn 16 lut, 2009

Hejka,
Jestem Konrad, mieszkam w Warszawie, ale ze względu na działkę często jeżdżę w okolicach Skierniewic :lol: . Quadami pasjonuję sie od 4 lat, jestem posiadaczem Grizzly 700.
pozdrawiam wszystkich :D
Kondi

trakerr
Posty: 19
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Chełmek

Post autor: trakerr » pn 16 lut, 2009

Witam wszystkich!
Jestem Patryk mam 29lat mieszkam w Chełmku woj.Małopolskie prowadzę firmę transportową. Kiedy wsiadłem pierwszy raz na quada wiedziałem ze to jest to... Teraz jestem na niego chory i właśnie jestem na kupnie . Do zobaczenia niedługo w terenie....
Pozdrawiam

roborolnik
Posty: 5
Rejestracja: śr 09 kwie, 2008
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: roborolnik » pn 16 lut, 2009

Witam :D
Mam 18lat quady interesują mnie już od dawna ale dopiero od roku jestem włascicielem quada, a dokładnie jest Shineray 200ccm. Troszke słaby ale na początek wystarczył teraz szukam czegoś delikatnie mocniejszego i markowego ale jak wiadomo budżet słaby bo jak zwykle dużo wydatków. Po zasmakowaniu quadowych spalin bez quada szybko sie nudze wiec jak sadze nie szybko mi się one znudzą. Jak narazie jezdze quadem jako amator.
Załączniki
ja;P.JPG

ROBERTO
Posty: 2
Rejestracja: wt 17 lut, 2009
Lokalizacja: Bytom

Post autor: ROBERTO » śr 18 lut, 2009

Witam nadszedł czas aby tu zawitać quady motocykle to moja pasja jak i praca
jeśli macie jakieś pytania odnośnie POLARISÓW serwis sprzedaż chętnie pomogę mam nadzieje że spotkamy się na kilku imprezach w tym roku

soad95
Posty: 6
Rejestracja: pt 20 lut, 2009
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: soad95 » pt 20 lut, 2009

Witam!
Mam na imię Kuba. Mam 14 lat i mieszkam w Krakowie. Quadami zaraziłem się razem z tata rok temu. Postanowiliśmy wejść do sklepu z czterokołowcami i tak zaczęła się nasza przygoda...
Obecnie mamy quada AllRoad Challenger 300 dwuosobowy. Jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Mam nadzieję, że spotkamy się rekreacyjnie na zawodach :wink: :)
Kilka fotek :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek
i nasz jeepek
Obrazek
Serdecznie pozdrawiam
Kuba 8)

Edisiewicz
Posty: 4
Rejestracja: sob 14 lut, 2009
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: Edisiewicz » sob 21 lut, 2009

Cześc czołem wszystkim , mam na imię Marek jestem z Czeladzi i dopiero chcę zacząć przygode z quadami. Nigdy nie jezdziłem na prawdziwym quadzie, za to mam za sobą kilka przepraw samochodowych 4x4. Jestem tutaj miedzy innymi aby dowiedzieć się co będzie najlepsze dla mnie na początek , i oczywiśie poznać parę osób z mojego regionu chętnych do przyszłej jazdy :). Pozdrawiam

Łyda
Posty: 1
Rejestracja: pt 20 lut, 2009
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Łyda » sob 21 lut, 2009

Witam. Na imię mam Hubert.Ale wiekszość braci mówi mi Łyda.Do tej pory Bawiłem sie przez 6 lat w gaziki, z miłym i dobrym skutkiem, od zeszłego roku zacząłem z quadami. Na razie od allroada chelengera. W tym sezonie mam zamiar przesiąść sie na polarisa sportsmana 500 i zacząć jakąś poważniejszą jazdę.
Pozdrawiam Parę fotek:
Załączniki
rajd.jpg
Pierwsze jazdy
Pierwsze jazdy
..
..

honda
Posty: 5
Rejestracja: ndz 22 lut, 2009
Lokalizacja: Złotoryja

Post autor: honda » ndz 22 lut, 2009

Cześć ! Jestem Michał i mam 25lat. Mieszkam w Złotoryji i kupię sobie Hondę, ale jeszcze nie wiem którą, więc napiszcie co polecacie w temacie założonym prze ze mnie.

Awatar użytkownika
Marcinkaziu
Posty: 18
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Śrem

Witam wszystkich Quadzikowców !!!!!

Post autor: Marcinkaziu » pn 23 lut, 2009

Witam wszystkich pare słów o mnie

Mam 24 latka Quady to moje życie


Moja przygoda z quadami zaczęła się na początku 2008 roku.
Quady bardzo mnie zaciekawiły swoją moca i wogóle,przejechałem sie po raz pierwszy na kolegi Quadzie poczułem tą moc i adrenaline wkońcu wiedziałem jak to jest co to są naprawde Quady.
Niezastanawiając sie długo wziołem sie za zakup Quada niewiedziałem jakiego zakupić i kupiłem sobie na poczatek BASHANA 200 to był zakup normalnie porażka po jednym wyjeździe na wały w teren piaszczysty itp wszystko się luzowało,rozkręcało miałem już dosyc tego sprzedałem go teraz chce kupic konkret sprzęt mocnego sportowego Quada tylko niewiem jakiego zakupic z jakiej marki bardzo mi przypadł wygladem Yamaha Raptor 660 lub 700. A może z innych marek są lepsze i mocniejsze Proszę o opinie fachowców niechce znów wtopic.
PROSZE DORADZCIE MI JAKIEGO KUPIC OTO MóJ POST CZEKAM NA FACHOWE OPINIE
http://quadzik.pl/forum/viewtopic.php?t=4444
Marcinkaziu

Awatar użytkownika
jaro2202
Posty: 2
Rejestracja: wt 24 lut, 2009
Lokalizacja: Gniewkowo

Post autor: jaro2202 » wt 24 lut, 2009

Witam. Na imię mam Jarek. Mieszkam w okolicy Torunia.
Do tej pory Bawiłem sie w wyscigi samochodowe KJS a poźniej Rallycross Mistrzostwa Polski klasa narodowa. Z braku czasu na częste wyjazdy itp zrezygnowalem z sporu samochodowego (na razie hehe) Nie mogąc juz usiedziec na miejscu i z braku adrenalinki kupilem Polaris Outlaw 500 z 2007r. . . Co z tego bedzie zobaczymy..:)

Pozd...Jarek
Załączniki
polaris4.JPG
polaris3.JPG

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”