Pytanie jakiego Quada wybrac

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
Awatar użytkownika
Marcinkaziu
Posty: 18
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Śrem

Pytanie jakiego Quada wybrac

Post autor: Marcinkaziu » pn 23 lut, 2009

Witam jestem tu nowy niewiem dokładnie jeszcze jak sie przywitac z wszystkimi mam pytanko
chce kupic Quada używke niewiem z jakiej marki wybrac chce mocnego sportowego Quada z jakiej marki polecacie ????
Prosze pomóżcie :(
Marcinkaziu

Mieszczuch
Posty: 25
Rejestracja: śr 17 gru, 2008
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mieszczuch » pn 23 lut, 2009

Jaki masz budżet?

Awatar użytkownika
Marcinkaziu
Posty: 18
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Śrem

Witam

Post autor: Marcinkaziu » pn 23 lut, 2009

Witam chce wydac 13000 tys na używke i niewiem jeszcze na co patrzec jak sie kupuje używke niechce wtopic tak jak kiedyś z chińskim Quadem bashanem :( Chce kupic mocnego konkret firmówke Quadzika ,który bedzie bez awaryjny i niebedzie sie rozkręcał tak jak te chińskie badziewia.
Marcinkaziu

Mieszczuch
Posty: 25
Rejestracja: śr 17 gru, 2008
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mieszczuch » pn 23 lut, 2009

No to Suza LTZ-400

Awatar użytkownika
Marcinkaziu
Posty: 18
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Śrem

Post autor: Marcinkaziu » pn 23 lut, 2009

Szczerze zastanawiałem się nad Yamaha Raptor 660 to jest mocniejsze i większe tylko czy jest awaryjne ??????
Marcinkaziu

Mieszczuch
Posty: 25
Rejestracja: śr 17 gru, 2008
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mieszczuch » pn 23 lut, 2009

LTZ-400 jest jednym z najmniej awaryjnych gadów. Yamaha to też znakomita firma więc z awaryjnością będzie podobnie pod warunkiem, że będziemy o quada dbali. No i z tego co słyszałem części do suzy są tańsze od tych do yamahy.

Awatar użytkownika
Marcinkaziu
Posty: 18
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Śrem

Jakiego Quada wybrac ?????????

Post autor: Marcinkaziu » pn 23 lut, 2009

Witam wszystkich. Moja przygoda z quadami zaczęła się na początku 2008 roku.
Quady bardzo mnie zaciekawiły swoją moca i wogóle,przejechałem sie po raz pierwszy na kolegi Quadzie poczułem tą moc i adrenaline wkońcu wiedziałem jak to jest co to są naprawde Quady.
Niezastanawiając sie długo wziołem sie za zakup Quada niewiedziałem jakiego zakupić i kupiłem sobie na poczatek BASHANA 200 to był zakup normalnie porażka po jednym wyjeździe na wały w teren piaszczysty itp wszystko się luzowało,rozkręcało miałem już dosyc tego sprzedałem go teraz chce kupic konkret sprzęt mocnego sportowego Quada tylko niewiem jakiego zakupic z jakiej marki bardzo mi przypadł wygladem Yamaha Raptor 660 lub 700. A może z innych marek są lepsze i mocniejsze Proszę o opinie fachowców niechce znów wtopic.
PROSZE DORADZCIE MI JAKIEGO KUPIC CZEKAM NA FACHOWE OPINIE
Marcinkaziu

Mieszczuch
Posty: 25
Rejestracja: śr 17 gru, 2008
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mieszczuch » pn 23 lut, 2009

Pamiętaj o jednym. Quady sportowe są przeznaczone na tor i zawsze przeprawówki będą wygodniejsze na dłuższe jazdy. Oczywiście coś za coś. Sportowy zawsze będzie miał lepsze osiągi, ale dobrym przeprawowym quadem z 4x4 wjedziesz wszędzie więc zastanów się czy chcesz na pewno chcesz gada sportowego czy jednak bardziej przyda Ci się przeprawowy.

Awatar użytkownika
Marcinkaziu
Posty: 18
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Śrem

Post autor: Marcinkaziu » pn 23 lut, 2009

Właśnie myślałem już nad tym wiesz chodzi mi o jazdy po suchym terenie i do powariowania kółeczka itp Niebede nim jezdził po wodach kałużach itp. I dlatego własnie chce sportowego Quada mocnego do lasu na piaski to co mówisz na tą 660 raptora ????
Marcinkaziu

Mieszczuch
Posty: 25
Rejestracja: śr 17 gru, 2008
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mieszczuch » pn 23 lut, 2009

No na pewno jest mocniejsza od LTZ. Jeżeli zależy Ci na mocy to bierz Raptora, ale najlepiej poczekaj na wypowiedź jeszcze innej osoby.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”