No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » pn 29 gru, 2008

Gratuluję wyboru i witam na forum!! :)
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

Awatar użytkownika
konrad230584
Posty: 26
Rejestracja: ndz 09 lis, 2008
Quad:: kawasaki brute force 750
Imię: Konrad
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: konrad230584 » pt 02 sty, 2009

witam wszystkich
Mam na imię Konrad mam24 lata mieszkam w okolicy wawra
Moje zainteresowanie qudami zaczęło sie jakies 3 lata temu i powoli sie osfajałem :shock: z tymi zabawkami :D , ale dopiero od roku jestem szczęśliwym posiadaczem takiej zabawki

skawi
Posty: 62
Rejestracja: czw 22 maja, 2008
Lokalizacja: kraków

Post autor: skawi » sob 03 sty, 2009

Witajcie mam na imię Jacek, pochodzę z Lublina lecz życie się tak potoczyło że od dłuższego czasu mieszkam i pracuje w Krakowie. Moja zabawa rozpoczęła się w lipcu od POLARISA SP800 lecz źli ludzie pozbawili mnie w nocy mojej zabawki ;-(. Od pewnego czasu moje serce należy do Yamahy Grizzly 700. Kiedyś pewnie pokuszę się o napisanie czegoś w rodzaju porównania laika dla laika tych dwóch „maszyn” , bo śmieszy mnie wieczna walka użytkowników różnych marek. Uważam ( i może powiem to na starcie będzie łatwiej ) że najważniejsze jest dla mnie z kim jeżdżę a nie ważne czym ten ktoś jeździ !!!. Najczęściej jeżdżę w okolicach Lublina, ale zdarza się też Kraków i wiele więcej innych miejsce. Na koniec mam 36 lat, dwie córki i żonę która nieuchronnie idzie w tę jedną właściwą stronę ;-), i już zupełnie na koniec muszę dodać, że naprawdę bardzo lubię tę formę rozrywki.

neos14
Posty: 4
Rejestracja: czw 14 sie, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: neos14 » sob 03 sty, 2009

Witam wszystkich. Jestem Krystian z Płocka posiadam Yamahe Raptor 660.Wcześniej miałem same jednoślady i w zasadzie mam jeszcze tzr125.Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych. :D

graffmaniac
Posty: 3
Rejestracja: śr 31 gru, 2008
Lokalizacja: Łańcut k. Rzeszowa

Post autor: graffmaniac » pn 05 sty, 2009

Pozdrawiam wszystkich Quado maniaków. Mam na imię Dorian mieszkam w Łańcucie k. Rzeszowa. Mój wiek to 23 lata. Na to forum trafiłem zupełnie przypadkowo i dziękuje za ten zbieg okoliczności bo byłem blisko kupienia CHIŃCZYKA :], po paru mitach na tym forum i obycia się z tematami opisującymi CHINOLE :] powiedziałem kategoryczne NIE :] teraz wychodzę z założenia dołożenia drugiego tyle co za chinola i cieszyć się z jazdy a nie z dokręcania...
Załączniki
Poczštkujšcy - rozglšdajšcy - analizujšcy
Poczštkujšcy - rozglšdajšcy - analizujšcy
951880482479a5d009519a.gif (38.76 KiB) Przejrzano 3845 razy
zastanawiam się nad kupnem 1wszego Quada :)

leonik_191
Posty: 1
Rejestracja: pn 02 cze, 2008
Lokalizacja: Łowicz/Skierniewice

Post autor: leonik_191 » śr 07 sty, 2009

Witam wszystkich fanów i fanki qudzików :D
Mam na imię Michał mam 25 lat i jestem Łowicza. Moja przygoda z quadami zaczęła się w maju 2008 r. Przyznam się szczerze że ostro szukałem motoru i już prawie bym go kupił ale w ostatniej chwili zobaczyłem Raptorka i się w nim zakochałem :lol:. I tak oto jest Raptorek 350 z 2005r i powiem szczerze że warto było :D :D :D :D :D :D :D :D . Teraz chce go oddać (sprzedać) w inne ręce ale nie oznacza to że moja przygoda z quadami się kończy. Jak sprzedam moja 350 zakupie oczywiście też rapciaka z tym że 700 8) . Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Klocekkk
Posty: 7
Rejestracja: pt 09 sty, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klocekkk » pt 09 sty, 2009

Witam nazywam sie Łukasz, jestem z Gdańska.
Quadami interesuje sie juz jakis czas lecz dzisiaj w koncu nabylem mojego pierwszego quada. Quad to LS 300 S, zielony bez zadnych przerobek jeszcze.Kupilem nowego wiec jestem w trakcie docierania.Dzisiaj poszlo pierwsze 50 km i jest super.
Pozdrawiam

Nożny
Posty: 0
Rejestracja: sob 11 paź, 2008
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: Nożny » ndz 11 sty, 2009

Witam!
Nazywam się Paweł, ale wszyscy mówią mi Nożny. Mam 18 lat i jestem z Kalisza. Quadami interesuje się od niedawna - mniej więcej od maja, kiedy to nabyłem Grizzly 350. W miarę możliwości i czasu staram się jeździć jak najwięcej, nawet teraz zimą. Mam już za sobą jeden zlocik - YQC w Ustce.
Pozdrawiam wszystkich quadowiczów!

sebull
Posty: 8
Rejestracja: ndz 11 sty, 2009
Lokalizacja: trojmiasto
Kontakt:

Witam sie z wami

Post autor: sebull » ndz 11 sty, 2009

Mam na imię Sebastian, 30 lat nie damno peklo.
Mieszkam w Gdyni.
Nie chodzę juz do zadnej szkoly,lecz do pracy jako przedstawiciel handlowy. Mam Yamaha yfz 450 to moja mala diablica,ktora kocham i zawsze wychodzac z garazu to placze gdy sie z nia zegnam. :beczy:
Oprócz jeżdżenia na quadzie lubie siedziec przy telewizorze lub na allegro i kupowac cos nowego do mojego potwora.Mam syna z ktorym jezdze na niej i przyszla zone ktora trzeba bylo dlugo przekonywac do quada.
Moja przygoda z quadami zaczęła się ponad rok temu,
gdy przejechałem się na takiej samej 450 tce znajomego.
Później cale dnie siedzialem przy komputerze w poszukiwaniu tej jedynej, aż w koncu 2006 r. kupilem. Mam nadzieje ze wspomoge swoja nie wielka wiedza tych ktorzy jej potrzebuja,bo do pomocy jestem pierwszy na liscie
I to by było na tyle, :oczko: :oczko: fotki dorzuce ,najpierw musze je zrobic

marcin rydzewo
Posty: 240
Rejestracja: śr 24 wrz, 2008
Lokalizacja: warszawa bardziej mazury
Kontakt:

Post autor: marcin rydzewo » pn 12 sty, 2009

Witam wszystkich
Mam na imię Marcin lat 39 mieszkam i prowadzę firmę w Warszawie , lecz każdą wolną chwilę spędzam na moich ukochanych Mazurach . Tam wybudowałem obiekt cało roczny pod nazwą OSADA RYDZEWO , www.osadarydzewo.pl. Pracuję z całym zespołem osady nad tym żeby stała się bazą Quadową na Mazurach , żeby każdy kto ma lub nie ma Quada mógł do nas przyjechać i oddawać się swojej pasji do bólu , już przygotowaliśmy ok. 2000 km tras głównie szutrowych , omijając tereny leśne żeby nie wchodzić w konflikt z miejscowymi leśnikami , pracujemy nad pozyskaniem podmokłych gruntów ( bagien , torfowisk lub łąk zalewowych ) na których wszyscy zainteresowani będą mogli zmierzyć się z naturą .Mamy dwa tereny na których wytyczmy osy w trakcie imprez organizowanych przez nas . W przygotowaniu strona www.quadymazury.pl która będzie przedstawiała naszą ofertę skierowaną do Quadowców i osób chcących zmierzyć się z Quadem . Przygotowujemy się do organizowania wypraw turystycznych . Na koniec Już dzisiaj możecie przyjechać wgramy wam w GPS trasy po których możecie się poruszać bez ograniczeń zaliczając ciekawe miejsca na Mazurach i tereny wymagające wysiłku .

Pozdrawiam
Marcin Kamiński
Załączniki
Nowa zabawka
Nowa zabawka
Nasza wyprawa
Nasza wyprawa
Wyprawy turystyczne
Wyprawy turystyczne
Moja stara Kawa
Moja stara Kawa
Lubię prędkoœć
Lubię prędkoœć
Ostatnio zmieniony pn 12 sty, 2009 przez marcin rydzewo, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”