No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
malosc
Posty: 4
Rejestracja: czw 04 gru, 2008
Lokalizacja: Warszawa-Kraśnik

Post autor: malosc » czw 04 gru, 2008

Witam przyszłą brać quadową. Jestem sobie Piotrek mam 29 lat, niedawno zdałem sobie sprawe że moja choroba na Off road jest nieuleczalna i nie ma sensu z nią walczyć. Moje dotychczasowe doświadczenia są skromne i w wiekszosci z za telewizora, ale jakies małe przygody na wypożyczonym sprzecie grizzly 450 mam juz za sobą. Po paroletnim rozważaniu doszedłem do wniosku że quad da mi wiecej frajdy niż przystosowane do terenu Pajero, zwłaszcza że nie mam garażu. Zdecydowałem sie na yamahe grizzly 660 i poszukuję własnie czegoś fajnego, ale ze względu na ograniczone środki jak większość czekam na okazje :) Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
kołek
Posty: 3
Rejestracja: śr 03 gru, 2008
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: kołek » czw 04 gru, 2008

witam :)
nazywam sie Szymon. mam 18 lat. na quadach jezdze od ponad 2 lat.
zaczynałem od chinola 200ccm. www.kolekquad.jpg.pl

potem sam zrobiłem sobie quada bo chinol juz mi nie wystarczał a nie stac mnie było na nic markowego. zrobiłem go na silniku z hondy CB, wersja mocniejsza 70KM. wyszedł lepiej niz sie spodziewałem :) www.kolekquad500.jpg.pl

teraz zaprzedałem samoróbke i kupiłem kawasaki kfx700. jak narazie rozbitek bo trafiłem za grosze ale juz coraz blizej całkowitego złożenia :) jutro bedzie wiecej aktualnych zdjec www.kfx700.jpg.pl

pozdrawiam wszystkich
kołek
Ostatnio zmieniony czw 04 gru, 2008 przez kołek, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotr Kalinowsk
Posty: 1
Rejestracja: sob 29 lis, 2008
Lokalizacja: Trebinia

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Piotr Kalinowsk » ndz 07 gru, 2008

Witam mam na imie Piotrek mam 28 lat mieszkam w Trzebini z moją cudowną żoną URSZULKĄ na quada chorowłem bardzo długo wiadoma sprawa że lekarstwo nie jest tanie lecz nie dawno wyleczyła mnie moja kochana żonka która ma zemną siedem światów na moje 28 ur. dostałem nie oczekiwany prezent w postaci QUADA YAMAHA KODIAK 401 , wszystko zaplanowała sama i teraz to dopiero jest zabawa. Pozdrawiam wszystkich quadowców :)
Załączniki
mała próba:)
mała próba:)

gutek965
Posty: 5
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: koszalin

powitalnia

Post autor: gutek965 » pn 08 gru, 2008

witam wszystkich quadowiczow jestem z koszalina i zaczynam swoja przygode z quadami :hejka:

Awatar użytkownika
Krawco
Posty: 472
Rejestracja: sob 01 gru, 2007
Quad:: XP 850 ;)
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Polska ;)

Post autor: Krawco » wt 09 gru, 2008

Hejka - zostaje życzyć miłej zabawy, a tereny macie świetne. Pozdrawiam.
Pojazdy Polaris www.polariscenter.pl i nie tylko...

Awatar użytkownika
KISIEL
Posty: 25
Rejestracja: wt 02 gru, 2008
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: KISIEL » wt 09 gru, 2008

Siemano mam na imię Mateusz quadem śmigam od dwóch lat życze miłej zabawy !!!!

magic
Posty: 8
Rejestracja: pn 08 gru, 2008
Lokalizacja: bialy

Post autor: magic » wt 09 gru, 2008

Witam wszystkich mam na imie Leszek i wlasnie chcem kupic quada i zaczac zabawy extremalne.Dziekuje i pozdrawiam z B-stoku

Antonius
Posty: 4
Rejestracja: pt 12 gru, 2008
Lokalizacja: 3-miasto

Kłaniam się wszystkim-Piotr

Post autor: Antonius » pt 12 gru, 2008

Jak wszyscy tutaj choruję "na quada", teraz nadszedł czas zakupu i dlatego przyłączam się do Was
Pozdro z Trójmiasta :bezradny:

hubmar
Posty: 6
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Tuchola Żarska

Powitanie

Post autor: hubmar » ndz 14 gru, 2008

Witamy.Jest nas w sumie dwóch.Ja mam na imię Marek mam 35lat i mój syn Hubert lat 10.Ja na codzień powożę duuuża ciężarówką.Dopiero zaczynamy przygodę z quadami.Właśnie kupiliśmy ATV 110ccm.na początek wystarczy.Pozdrawiamy!

hubmar
Posty: 6
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Tuchola Żarska

ps.

Post autor: hubmar » ndz 14 gru, 2008

Jesteśmy z okolic Lubska woj.Lubuskie. W związku ztym mam pytanie czy gdzieś w najbliższej okolicy jest klub lub stoważyszenie miłośników 4 kołowców? :bezradny:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”