No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qua-doW
Posty: 8
Rejestracja: wt 23 wrz, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Qua-doW » wt 23 wrz, 2008

Witam, mam na imię... generalnie mówią na mnie Jachu :)
Mam 21lat, mieszkam w Bydgoszczy i interesuje się głównie off-road'em, jazda na rowerku (street, lekki FR), Snowboardem, informatyką (i grami), no i od dłuższego czasu quadami(ale jeszcze nie mam swojego i myślę że to forum pomoże mi w wyborze odpowiedniego:)
Generalnie quadami już jeździłem trochę i teraz postanowiłem sprawić sobie własnego, ale o tym już w innym poście :)
To może wkleję teraz parę fotek :D

Aha i jakby ktoś pytał, mój nick niema wiele wspólnego z quadami, a powstał jeszcze w czasach kiedy na quady w polsce mówiono głownie "czterokołowce" :)
Załączniki
ble (4).jpg
Ulubiona "Zabawka" ;)
Ulubiona "Zabawka" ;)
Moja lepsza połowa i ja (Słowacja)
Moja lepsza połowa i ja (Słowacja)
rowerowanie :)
rowerowanie :)
pierwsza względnie poważna wycieczka quadem po pustyni (Egipt)
pierwsza względnie poważna wycieczka quadem po pustyni (Egipt)

Joy38
Posty: 1
Rejestracja: sob 20 wrz, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Joy38 » śr 24 wrz, 2008

Witam wszyskich! mam na imie Arkadiusz i dobiegam 40stki :D Jestem zonaty, a moja corka za 2 miesiace osiagnie pełnoletnośc. Od roku jestem szczesliwym posiadaczem Yamahy Grizzly 660 rocznik 2005.O kupnie quada myslałem juz od dłuzszego czasu,ale brak wolnego czasu przesuwał to na dalszy plan, Ale juz mam! :D Wiekszosc czasu spedzam w Norwegii, zwiazane jest to z moja pracą.Ale jak tylko jestem w kraju to silnik w misku nie stygnie!.

Hubertk
Posty: 165
Rejestracja: pt 19 wrz, 2008
Quad:: Outlander 800XT
Lokalizacja: Budziska

Post autor: Hubertk » czw 25 wrz, 2008

Cześć!! Witam wszystkich quadzioszkowców i nie tylko!! Mieszkam w Warszawie. Mam 15 lat i na imię Hubert. Ogólnie interesuję się motoryzacja, a takze sportami extermalnymi!! :D Posiadam Hondziawkę Rubicona 500 z 2007.r Jeżdże na niej od roku aczkolwiek doczynienia z quadami mialem juz wczesniej. ;) Dotychczas jeździłem z moim tatą na jednym ale, nie długo( za jakies 14dni) to sie zmieni... zakupilismy z tatą Bombke z 08.r Outlandera 800 xt!! Juz nie moge sie doczekac naszych wypadów na poligon w Wesołej gdzie naprawde jest gdzie poszaleć!!!
Serdecznie wszystkich pozdrawiam!!!:D ;D
TranS-Squad-Team

Brzózek
Posty: 10
Rejestracja: czw 25 wrz, 2008
Lokalizacja: Mszczonów

nowy uczestnik

Post autor: Brzózek » ndz 28 wrz, 2008

Jestem nowy na forum i w sporcie quadami czy ktos jezdzi moze w okolicach zyrardowa.pozdro dla wszystkich :hejka:
Honda 450 es

Kamil XXX
Posty: 13
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Staszów

Post autor: Kamil XXX » pn 29 wrz, 2008

Elo Witam wszystkich :) Mam na imię Kamil i jestem z okolic staszowa :) Nie długo zamierzam kupić pierwszego kładą typu czy też rodzaju nie wiem jak sie mówi ''sport '' . Nie mam czym sie pochwalić bo moja przygoda z motoryzacja jest an etapie yamahy tzr 2004r :) którą chetnie zamienię na quada xd :) Pozdrawaim wszystkich serdecznie!!!

convo
Posty: 15
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Post autor: convo » pn 29 wrz, 2008

WITAM WSZYSTKICH
MAM NA IMIĘ PIOTR. MIESZKAM W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH. ZACZYNAM PRZYGODĘ Z QUADAMI. OBECNIE DOSIADAM YAMAHĘ GRIZZLY 700.
POZDRAWIAM SERDECZNIE
Załączniki
MIŒ.JPG

m74s
Posty: 8
Rejestracja: czw 22 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa, Wawer

Post autor: m74s » wt 30 wrz, 2008

Witam,
Mam na imię Maciek, mieszkam w Warszawie, Wawer. Mam 34 lata, a pierwszy raz wsiadłem na pożyczonego "na chwilę" quada na Poland Trophy w Walimiu. Wsiadłem bo musiałem wyrwać z błota Suzukę... Suzukę wyrwałem, quada oddałem zawodnikowi, a sam miesiąc później jeździłem już Rinconem. Tak więc jak mogę to jeżdżę quadem, a jak nie mogę - to jeżdżę jako pilot. Przez kilka lat dla zabawy jeździłem jako pilot w KJS-ach, ale to było dawno i już chyba nieprawda.
Pozdrawiam
Maciek
Honda Rincon

G!3rlos
Posty: 3
Rejestracja: wt 30 wrz, 2008
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: G!3rlos » wt 30 wrz, 2008

Witam wszystkich.
Mam na imię Filip.Mam 14lat.Quadami interesuje się od .... 3miesięcy?
Obecnie jeżdze chińskim skuterem.
Na wiosnę mam zamiar kupić quada.(też chinola bo narazie na coś lepszego nie stać mnie:( )
Mieszkam w Toruniu.


NO i to tyle o mnie.

Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
Rożny00
Posty: 139
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007
Quad:: Suzuki KingQuad 750AXi
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Rożny00 » pt 03 paź, 2008

Witam wszystkich. Mam na imię Łukasz . Mam 15 lat interesuje się quadami od 3 lat. Posiadam Suzuki KingQuad'a 750AXi (tzn. mam go na współkę z moim tatą (39lat) i moim bratem (22lata)) Zazwyczaj to Ja najwięcej docieram maszynę i z ręką na sercu powiem że taka maszyna zaspokoi naprawdę wybrednych kierowców którzy wymagają mocy a jednocześnie wygody i bezpieczeństwa lecz quad do bezpiecznych maszyn nie należy ale Suzuki nie daje tak łatwo się przewrócić :) Gorąco polecam tą maszynę. :)
Pozdrawiam
Pokochaj przyrodę tak i ona pokocha Ciebie.
Pokochaj rozwagę tak i ona uchroni Cię od złego.
Pokochaj radość tak i ona Cię nią obdarzy.
Pokochaj wszystko co godne kochania.

Suzuki KingQuad750AXi

ogar KingQuada = 89% :P

Awatar użytkownika
Panther
Posty: 293
Rejestracja: śr 24 wrz, 2008
Quad:: Yamaha Grizzly 660
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Panther » sob 04 paź, 2008

Witam, mam na imie Łukasz mieszkam w Łodzi. 26 wiosen minelo. Quady wciagnely mnie w swoje sidla jakies 2 lata temu. Ale dopiero miesiac temu stalem sie posiadaczem swojego pierwszego gada. Jest to LS250s. Moze nie jest to jakas rakieta ale radzi sobie i jak narazie musi wystarczyc. W przyszlosci dalekiej moze zagosci jakies Grizlak (kto wie). Pozdrawiam
Pozdrawiam - Łukasz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”