No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Jacek WGM
Posty: 21
Rejestracja: ndz 08 cze, 2008
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Jacek WGM » wt 10 cze, 2008

Witam wszystkich :D

Na imię mam Jacek,mam23 lata mieszkam w Grodzisku Mazowieckim jakies 35km od Warszawy.Quadami interesuje od jakis pięciu miesięcy,wiec jestem dopiero początkującym quadowcem.

W niedalekiej przyszłości mam zamier kupić jakąś Honde lub Suzuki ale to wszystko zalezy od kasy :myśl:

Pozdrawiam :hejka:

Mateusz14
Posty: 28
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: wlkp

Post autor: Mateusz14 » wt 10 cze, 2008

Witajcie! :oczko: Nazywam się Mateusz mam niespełna 16 lat. Quadami zacząłem interesowac się jakieś 4 lata temu, nie posiadam quada moze sobie tylko pomarzyć, ponieważ przerasta to finansowo mnie i moją rodzine :| . Ale gdy ukończe 16 lat wezme się ostro do roboty i moze do 20 nazbieram na jakas przeprawówke, bo las, błoto i woda kreci mnie najbardzie :mrgreen: . A narazie będę bacznie opserwował wasze poczynania. pozdrawiam Mateusz

fistach
Posty: 5
Rejestracja: ndz 08 cze, 2008
Lokalizacja: Żychlin/Łódzkie
Kontakt:

Post autor: fistach » wt 10 cze, 2008

Siemka wszystkim!
Mam na imię Mateusz mam 13 lat i jestem z Żychlina z woj. Łódzkiego. Od tygodnia mam "quada" chińczyka 110ccm jak narazie starczy do jazdy po łąkach. Oto fotka:
Obrazek
Pozdrawiam.
-_-_-_-FISTACH-_-_-_-

Awatar użytkownika
dajnonn
Posty: 22
Rejestracja: pn 14 kwie, 2008
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: dajnonn » śr 11 cze, 2008

Nadszedł czas i na mnie...w quadach zakochałem się przyjeżdzając w Bieszczady i oglądając zmagania niektórych z Was na "DZiczy Bieszczadzkiej" to było dla mnie coś niesamowitego...zaraz po imprezie spróbowałem i wiedziałem że to jest TO!!!...od tamtej pory zajeżdzałem się w pracy ( pracach ) na trzy etaty i zdobyłem kase na maszyne dla mnie :jupi: od jakiegoś już czasu zastanawiam się pomiędzy Rinconem, Grizzly lub Kingquadem ( niezły rozrzut :oczko: ) , także czy z salonu czy ze Stanów, czy może jednak używka :bezradny: ...pogadam troche z Wami i zamawiam bo szkoda mi już czasu na czekanie na gada....
MIeszkam w Zachodniopomorskim, mam 30 wiosen dwie super córeczki i fajną żonkę no i szał na przeprawowe wypady quadem

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I DO ZOBACZENIA W TERENIE

Xionc
Posty: 13
Rejestracja: ndz 08 cze, 2008
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Xionc » śr 11 cze, 2008

dajnonn, no to git bo ja też zach-pom :haha: :oklaski: :hejka:

Awatar użytkownika
dajnonn
Posty: 22
Rejestracja: pn 14 kwie, 2008
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: dajnonn » śr 11 cze, 2008

hehhe a ja też Michał :rotfl:

artib4
Posty: 14
Rejestracja: pn 18 lut, 2008
Quad:: BRUTE FORCE 750
Imię: Artur
Lokalizacja: wałbrzych/walim

Post autor: artib4 » śr 11 cze, 2008

WITAM,jestem z Wałbrzycha 34lata.Dopiero co stałem sie posiadaczem BF 750.Chętnie posmigam z kims z Dolnego śL.
BRUTALNA SIłA 750

Yogi Bear
Posty: 1
Rejestracja: czw 12 cze, 2008
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Witam wszystkich - Forca ATV!!!

Post autor: Yogi Bear » czw 12 cze, 2008

Hej !
Mam na imię Łukasz, alias "Yogi" vel „Wiewiór” mieszkam w Bielsku-Białej. Tydzień temu zakupiłem Yamahe Gryzzli 700, więc spełniłem marzenie, o własnym „pieszczochu”. Coś mi się wydaje że quady wciągnęły mnie bardzo mocno. Mam nadzieję że dowiem się od was wiele ciekawych rzeczy o quadach, i o ludziach z którymi można pośmigać.
Pozdrawiam
Załączniki
Yogi.JPG
Yogi.JPG (11.62 KiB) Przejrzano 3596 razy
Niech nagła s***** zabije złodziei quadów!!!

nowa220503
Posty: 1
Rejestracja: czw 12 cze, 2008
Lokalizacja: katowice

powitalnia

Post autor: nowa220503 » czw 12 cze, 2008

WITAM WSZYSTKICH!!!mam 29 lat i pochodzę ze śląska.Jestem kompletnie zielona :roll: jeśli chodzi o znajomość tematu ale chcę nadrobić 'stracony' czas :)Zamierzam kupić quada ale wcześniej chce trochę poczytać Wasze opinie... Pozdrawiam

HaTEr_1992
Posty: 4
Rejestracja: wt 10 cze, 2008
Lokalizacja: Skarszewy

Post autor: HaTEr_1992 » pt 13 cze, 2008

Witam wszystkich quadzikowcow. Nie posiadam jeszcze quada ale mam zamiar go zakupic :) mam 16 lat, a quadami zainteresowalem sie u kolegi, dal mi sie przejechac i wtedy zaczolem sie inetresowac tym sportem ) pozdrawiam !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”