No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
dominex
Posty: 10
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Post autor: dominex » pn 05 maja, 2008

Witam wszystkich serdecznie, Jestem Dominik, moj Qudzik to Grizzly 700 RED , ITP 26" 589, BIG GUN, COME UP 4000, tak właściwie to moj pierwszy sezon, pozdrawiam wszystkich zapaleńców taplania się w błocie, szczególne podziękowania dla ITAL'a za pomoc w zbrojeniu Quadzika.

pozdrawiam
Dominik
Załączniki
itp22.jpg

Xmage
Posty: 5
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: wawa

Post autor: Xmage » pn 05 maja, 2008

Witam mam na imie Piotr Ma lat 14 ;) Quady zawsze mi się podobały :D
Niestety nie posiadam jeszcze quada ani żadnych zdjęć na kompie ;/

pepo
Posty: 1
Rejestracja: wt 06 maja, 2008
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post autor: pepo » wt 06 maja, 2008

witam jestem w trakcie poszukiwań pojazdu mam nadzieje że niedługo będę mógł zobaczyć Was na żywo, mieszkam w Bornem Sulinowie

kbbari01
Posty: 5
Rejestracja: wt 06 maja, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: kbbari01 » wt 06 maja, 2008

Serdecznie witam wszystkich dużych quadomaniaków i tych małych (do którego grona zalicza się również moja skromna osoba, gdyż nowicjusz i amator ze mnie w kwestii czterokołowych gadów).

28 wiosen temu gdy bociek zawitał w grodzie Krzyżaków (nie mam na myśli pająków) pojawiłem się na świecie. Nadano mi jakże pasujące i przydatne w motoryzacji imię patrona wszystkich kierowców Św. Krzysztofa. Jednakże świętym nijak nie jestem i ani myślę by na własnym grzbiecie ludzisków przez rzekę przenosić to wpadł mi świetny pomysł by zakupić quada i trochę radości sobie dostarczyć. Tym oto prostym sposobem znalazłem się na forum. Czytałem przez dłuższy czas posty, zastanawiałem się, kombinowałem, szukałem aż się w końcu załogowałem.

Z wykształcenia farmaceuta, prowadzę aptekę a jest to zajęcie nie łatwe zresztą jak każdy biznes w dzisiejszych czasach. Przyjaciół zarażonych pasją quadami nie mam, wiec radzić się, wymieniać opinie a tym bardziej jeździć po lasach będę zmuszony sam. Teraz jestem na etapie szukania quadzika za rozsądną cenę, a nie jest łatwo jak kobieta w czoło się puka rodzice mówią, że oszalałem, a dzieci… nic nie mówią bo ich nie mam. :lol:

Mam nadzieję, że siostry i bracia na forum pomogą mi cosik wybrać by kasy nie wtopić a zabawy zażyć pełną gębą. Dlatego pozdrawiam gorąca i obiecuję, że będę grzecznie czytał posty i nie będę już pił w każdy piątek, sobotę, i w niedziele, i….
:P
Załączniki
Jak Boga kocham to jest czysty Tymbark!!!
Jak Boga kocham to jest czysty Tymbark!!!
co by tu wybrac za gada?

T@mek
Posty: 10
Rejestracja: śr 07 maja, 2008
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: T@mek » czw 08 maja, 2008

Witam Wszystkich.

Mam na imię Tomek, mam 36 lat, mieszkam na przedmieściach Gdańska. Pierwszy raz usiadłem na quada w 2005 roku zupełnie przypadkowo podczas jednej z firmowych kurso-konferencji. Od tamtej pory jestem ich fanem. W maju nastąpi historyczna chwila, czyli zakup mojego pierwszego quadzika :D .

Pozdrawiam

P.S.
Już jest Yamaha Bruin 350 4x4
Ostatnio zmieniony wt 03 cze, 2008 przez T@mek, łącznie zmieniany 1 raz.

tobiasz
Posty: 5
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: Łomianki

Post autor: tobiasz » czw 08 maja, 2008

Witam wszystkich

Mam na imie Piotr, jestem ojcem trojki calkiem przyjemnych dzieciakow, mam 32 lata i mieszkam w okolicach Warszawy. Wiele lat temu uwielbialem taplac sie w blocie na rowerze, niesety po wypadku musialem odstawic go do garazu :) Hobby jednak zostalo i w miare mozliwosci staram sie potaplac sie samochodem, co jednak nie daje takiej samej satysfakcji jak bezposredni kontakt z blotem :)

Licze, ze to forum pomoze mi dokonac wyboru odpowiedniego dla mnie quada a nastepnie spedzic na nim ciekawie czas :)

Jak narazie rozgladam sie za polarisem magnum badz tez sportsmanem 335, oczywiscie uzywanych :)

Awatar użytkownika
TomekD
Posty: 299
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: wawa i okolice

przywitac sie wypada :))

Post autor: TomekD » czw 08 maja, 2008

...no to sie witam. Jestem ojcem 7latka i chce go nieco w ten sport wprowadzic, a moze i przy okazji samego siebie... 8) Pozdrawiam

mari111
Posty: 5
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: poznan

Post autor: mari111 » sob 10 maja, 2008

witam mam na imię mariusz jestem początkujący w tym sporcie interesują mnie szczegulnie przeprawówki :D

ZOLTAN
Posty: 1
Rejestracja: sob 10 maja, 2008
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

POZDROWIENIA Z GÓR DLA WSZYSTKICH QUADZIKOWCÓW

Post autor: ZOLTAN » sob 10 maja, 2008

WITAM WSZYSTKICH
Mam 37 lat i jestem od roku szczesliwym posiadaczem YAMAHY Gryzzli 700 (niebieski)-wspaniała maszyna godna polecenia.Uwielbiam jazde w ciezkim terenie bloto bloto i jeszcze raz bloto ( bystre wzniesienia po ostatnim " dachowaniu " niezabardo narazie mnie rajcują ale ? ) Pozdrawiam i dozobaczenia na forum.

[glow=blue]ZOLTAN[/glow]

kreton
Posty: 6
Rejestracja: pn 12 maja, 2008
Lokalizacja: Jastrzębia Góra

Post autor: kreton » pn 12 maja, 2008

Witam Was wszystkich
Mam na imię Krystian. Jestem z małej ale trochę znanej miejscowości Rozewie albo kto jak woli Jastrzębiej Góry. Jak na razie mam 27 lat. Moje zainteresowanie quadami (przeprawowe i tylko ONE) pojawilo się dość niedawno bo około rok temu. Na razie nie jestem posiadaczem quada ale dąże do tego i z każdym dniem jestem pewien, że dobrze robię.
W tym roku biorę ślub i buduję dom. Jak odłożę troch pieniędzy to na pewno sprawię sobie takie cudeńko (na razie szukam w necie), a i przyszła żona nic nie ma przeciwko na razie ;-) Mówi, że się przynajmniej odstresuje i wyładuję. Też tak uważam.

Jescze raz witam wszytkich quadowiczów

Ps. myślę, że współraca z wami Wszytkimi będzie owocna ;-) do zobaczenie na forum
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”