No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
edi.Maxxer.300
Posty: 7
Rejestracja: ndz 20 kwie, 2008
Lokalizacja: Świerczyna
Kontakt:

Witam wszystkich

Post autor: edi.Maxxer.300 » wt 22 kwie, 2008

[glow=red]Witam!!! :hejka: :hejka: :hejka: Mam na imię Mariusz i licze sobie 19 "wiosen" dla przyjaciół EDEK. . Mieszkam w małej miejscowości Świerczyna w woj. Zachodniopomorskim niedaleko Wałcza i Czaplinka. Jestem posiadaczem quada KYMCO MAXXER 300 .Swoją przygodę z tymi przepięknymi maszynami rozpoczełem pod koniec sierpnia 2007. Szczerze mówiąc wciągneło mnie to przeokrutnie


Więc jeśli będą odbywać się jakiekolwiek imprezy w mojej okolicy piszcie śmiało postaram się przyjechać . Pozdro dla wszystkich[/glow]
KYMCO MAXXER 300

loniu
Posty: 2
Rejestracja: śr 23 kwie, 2008
Lokalizacja: z doliny zakutych łbów
Kontakt:

Post autor: loniu » śr 23 kwie, 2008

Witam wszystkich quadofilów.

Jestem od benka z karkonoszy - pozdrawiam.
honda-this is fantastich...

Biga
Posty: 4
Rejestracja: pn 21 kwie, 2008
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Biga » śr 23 kwie, 2008

Nadrabiam przeoczenie, ale pewnie wybaczycie. Sytuacja po której wpisałem pierwszy post była trochę nietypowa.

Pragnę się przywitać. Mam na imię Arek, ale i tak wszyscy mówia na mnie Biga. Nie mam quad'a. Zajmuję się miedzy innymi off-road'em i wymyślaniem elektronicznych urządzeń do takich zastosowań. Jest to moje wielkie hobby. Na codzien robię dużo innych rzeczy, ale nie warto o tym pisać. Sportowo startuję jako pilot w RMPST, tak żeby nie wyjść z wprawy w nawigowaniu. Do kupna quad'a jeszcze nie dorosłem choć jestem już bardzo pełnoletni, ale mnie mocno korci :myśl:
ja mam normalne ciśnienie, to wszyscy mają za niskie

brylant
Posty: 700
Rejestracja: pn 26 lut, 2007
Quad:: G7
Lokalizacja: Piaseczno/Sierzchów
Kontakt:

Post autor: brylant » śr 23 kwie, 2008

witamy BIGA serdecznie i zachęcam cie do spróbowania na quadach.
Yamaha Grizzly 700 black carbon
http://www.quadteam.pl

@m@rcin
Posty: 6
Rejestracja: czw 24 kwie, 2008
Lokalizacja: z Małopolski

Post autor: @m@rcin » czw 24 kwie, 2008

Cześć, jestem Marcin mam 15lat. Przygodę z ATV chce rozpocząć. Jeżdże także skuterkami

misiek
Posty: 6
Rejestracja: pt 25 kwie, 2008
Lokalizacja: dawwne Legnickie :))
Kontakt:

Post autor: misiek » sob 26 kwie, 2008

Witam!!!!!!! dopiero zaczełem przygodę z tym sportem i kreci mnie wolna błotna jazda .Lat mam 25 i jestem z dawnego woj. legnickiego :)) mam śliczną żonkę i jeszcze piękniejszą córeczkę która ma dwa miechy :)))))))))) stara z niej NOGA :)) a tak poważnie, (ponoć w grobie się leży) na imię mam Łukasz jestem ze Ścinawy quada jeszcze nie mam ale za dwa tygodnie <jak dobrze pójdzie >to zacznę śmigać am nadzieję że się uda pozdrawiam "misiek" ps. misiek to nie od otyłości tylko żonka tak mnie zwie:) fotki wstawię póżniej <o ile nie zostanę wywalony z tego fajnego foróm ) PA zawszę chętny "misiek" --na jazdę-- :D

Adrian91
Posty: 3
Rejestracja: ndz 27 kwie, 2008
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: Adrian91 » ndz 27 kwie, 2008

Witajcie

Mam na imie Adrian i jestem z Kalisza. Jesli zdam do nastepnej klasy ( narazie mam 2 z matmy rozszeżonej w liceum ogolnoksztalcacym) to dostane kase na quada ( wiem ze to brzwi nie za ciekawie, ale coz tak czasem bywa). :) Moje hobby to : wedkarstwo, F1, motoryzacja, cytrusy. Myslę ze pomozecie mi wybrac fajnego quada w cenie do 8 k- interesuje mnie Lucky Star 250( max 1 roczny) - co o tym sadzicie ?

Alex25
Posty: 4
Rejestracja: śr 23 kwie, 2008
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: Alex25 » pn 28 kwie, 2008

wiatm.mam na imie alek i jestem z wrocka.obecnie przebywam w anglii gdzie zarazilem sie quadami od mojego szefa:) zakupilem wlasnie yamahe blasterka z 2000 roku i jestem z niego calkiem zadowolony.jako pierwszy quad jest wystaczajaco mocny :D pozdrawiam wszystki quadowcow!!!

zbyszek02
Posty: 1
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008
Lokalizacja: kraków

cześć wita nowy

Post autor: zbyszek02 » śr 30 kwie, 2008

Witam wszystkich serdecznie
zbyszek z Krakowa l.41, dzisiaj nareszcie kupiłem quada (ls-250 na początek) więc jest mi bardzo miło dołączyć do Koleżanek o kolegów
pozdrawiam Wszystkich
zbyszek02 pozdrawiam

aprilp
Posty: 6
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz i okolice

Post autor: aprilp » śr 30 kwie, 2008

Witam quadzikowców.
Zaczynam dopiero swoją przygodę z quadami. Mam nadzieję, że bedzie miło :oczko:
Mam na początek "chinola" Bashana 200.
Interesuję się fotografią, szachami i historią starożytną.
Pozdrawiam :pa pa:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”