SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pn 07 lis, 2016

Kiedy odbierasz?

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » wt 08 lis, 2016

Dawno mnie nie było ale widzę ,że się dzieje ciągle w temacie ;). Fajnie Danielu ,że powracasz na quadziory. Ja uporałem się z przerywaniem jednak to nie gazniki bo po regulacji znowu zaczal szalec... Ale slaba masa. Ogolnie wszystko spoko tylko dzisiaj tak zakończyłem jazdę :(. I to to dość spokojnie bo może z 30 min po lesie delikatnie, pojechałem na myjkę. Wróciłem i na samym skręcie do domu wyprzedziła mnie ośka :p
Załączniki
222.jpg
222.jpg (66.5 KiB) Przejrzano 1304 razy
20161108_144043.jpg
20161108_144043.jpg (47.77 KiB) Przejrzano 1304 razy
20161108_144049.jpg
20161108_144049.jpg (38.41 KiB) Przejrzano 1304 razy

Awatar użytkownika
Daniel z Przasnysz
Posty: 150
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015
Quad:: był LS-250,był LS-CB500 i znowu LS-CB500
Imię: Daniel

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Daniel z Przasnysz » wt 08 lis, 2016

Niezła akcja z tą ośką, z siodła nie wyleciałeś? ...sprzedałem Tobie mojego Lucka, ale jednak to była zbyt szybka decyzja. Ty przesiadłeś się z czerwonego na zielonego a ja z zielonego na czerwony. Myślałem żeby kupić w przyszłym roku, ale... trzeba mieć jakieś hobby.
...wiedziałem, że tamto to jakaś pierdoła choć obstawiałem syf w baku
...moja nowa zabawka... https://www.youtube.com/watch?v=gJFX60Xb-2Q&t=0s

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » wt 08 lis, 2016

Całe szczęście ,ze to na wjeździe do mojego domu już i dlatego było bardzo spokojnie i tylko mnie obrocilo ale bez wywrotki. Ale jak sobie pomyślę ,ze wcześnie leciałem na polnych drogach 80km/h bokiem to mnie ciarki na samą myśl przechodza jakby się to skończyć mogło.

No to faktycznie się wymienilismy barwami. Obyś i Ty był zadowolony z nowego sprzęta ;)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 08 lis, 2016

Nieźle a pamietacie jak ja testowałem Quada kolegi Eser i zapitalałem prawie 140 po czym zwolniłem wjechałem na podwórko i tez koło odjechało wtedy to byłem posr any ;) ja sam upierniczyłem 3 ośki :) ale te stare te nowe nie słyszałem jeszcze o takim przypadku by komuś strzeliła najlepiej było by ja wymieniac na dzieńdobry na ta nową ale to koszta dodatkowe i niemałe ok 500 zł pocieszajace jest tylko to ze znam ok 12 przypadków peknietej oski w lucku i zawsze sie to dzieje przy małych prędkosciach i oby tak dalej ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » wt 08 lis, 2016

To jedyny plus tej oski ,ze pęka i nikomu nie robi krzywdy :p. No i teraz mam pytanie co do trudności wymiany tego polamanca :p. Na co zwrócić uwagę szczegolna i co ewentualnie wymienić przy okazji tej opracji oprócz łożysk. Czy zostawić tak jak było? A i czy te nowe oski są poprostu mocniejsze, czy kupowałes od 450? Czy jak to z tym jest?

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » śr 09 lis, 2016

Screenshot_2016-11-08-22-06-54.png
Chyba tez musze sie skusic na wymiane oski za wczasu... bo lepiej za wczasu dmuchac na zimne...
Trauma... przy okazji wymiany sprawdz lozyska... jezeli sa dobre to zostaw.. chyba ze nie byly wymieniane to zapobiegawczo mozna je wymienic(i uszczelniacze oczywiscie)... i chyba nic innego tam nie ma co by trzeba bylo przy tej okazji wymieniac..
Tak ogolnie to nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej leci sie grubo ponad stowke i urywa sie kolo

Awatar użytkownika
Zibi83
Posty: 160
Rejestracja: śr 06 sie, 2014
Quad:: Access CB500
Imię: Zbyszek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Zibi83 » śr 09 lis, 2016

Tylko że te nowe ośki nie pasują plug and play ;)
Trauma teraz robią tylko te cieńsze ośki

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » śr 09 lis, 2016

Zibi co masz na mysli ze nie pasuja p&p? Trzeba cos przerabiac?

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » śr 09 lis, 2016

Teraz już nie ma innych osiek sa tylko te cieńsze do 450 ale za razem mocniejsze ja w swoim lucku er6 miałem ta właśnie założona Generalnie wszystko normalnie pasuje Róznica polega tylko na tym ze na starej był fabrycznie wytoczony pierscien który był tak zwanym ogranicznikiem przy w suwaniu osi w korpus z łozyskami a na tej nowej nie jest wytoczony tylko osobno zakładany taki pierscień i to tyle .. Jest natomiast jeden mały problem przy skrecaniu wszystkiego do kupy ponieważ piasta ta do której przykręcona jest tarcza hamulcowa powinna być dosunieta do owego zabespieczenia (pierścienia ) a dopiero dokrecona ta duza nakretką i tu jest własnie problem bo ona nie chce dojsc do samego pierścienia brakuje ok 2-3 mm dla tego ze ta nowa os ma o te 2-3 mm za krótkie wyfrezowanie , frez się kończy a piasta do chodzi do konca frezu i brakuje te 2-3mm wiadomo że nikt nie bedzie robił wiecej frezu na ośce bo to bez sensu wystarczy w piaście tej od tarczy hamulcowej usunac troche frezu tak by doszła do pierscienia i sie nie blokowała wczesniej i to cały zabieg ;) jak chce ci sie tego szukac to na 100% sa tu gdzieś foty bo wrzucałem frez w piaście wyszlifowałem kamieniem( Frezem) na wiertarkę .
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”