No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
bielaniorz
Posty: 13
Rejestracja: pn 14 gru, 2015
Quad:: Kawasaki brute force 300
Imię: Piotrek
Lokalizacja: ok.Radomia

Siemka

Post autor: bielaniorz » śr 17 lut, 2016

Witam wszystkich,od wczoraj jestem posiadaczem Kawasaki brute force 300,z 2016 r,dopiero zaczynam przygodę z quadami i na początek postanowilem wybrać cos dla swiezakow ze tak powiem,może spotkam tu kogoś z okolicy z kim będę mógł posmigac po bezdrożach:-)

mirago
Posty: 2
Rejestracja: czw 18 lut, 2016

witam

Post autor: mirago » czw 18 lut, 2016

Witam, mam na imię Monika. Nie posiadam quada, jeszcze :) moim hobby były zawsze motocykle. Od kilku tygodni mój chłopak konstruuje quada z napędem na 4 koła, silnik 1,9 diesel ze wspomaganiem, więc może wkrótce zasiądę za jego sterami. Pozdrawiam wszystkich.

lcud
Posty: 6
Rejestracja: sob 20 lut, 2016
Quad:: Wolverine 450
Imię: Łukasz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: lcud » sob 20 lut, 2016

Witam wszystkich. Na imie mi Łukasz pochodze z okolic Augustowa, obecnie jeżdżę Yamaha Wolverine 450 i nie długo myslę nad zmianą na coś mocniejszego :)

lcud
Posty: 6
Rejestracja: sob 20 lut, 2016
Quad:: Wolverine 450
Imię: Łukasz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: lcud » sob 20 lut, 2016

Witam wszystkich. Na imie mi Łukasz pochodze z okolic Augustowa, obecnie jeżdżę Yamaha Wolverine 450 i nie długo myslę nad zmianą na coś mocniejszego :)

Brusik
Posty: 2
Rejestracja: czw 11 lut, 2016
Quad:: Lucjan
Imię: Radek
Lokalizacja: Cieszyn

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Brusik » wt 23 lut, 2016

Witajcie moi drodzy, będę przy'QUAD'nym użytkownikiem forum i przyłożę się do powitania.
Po nie ł'ATV'ej przerwie udało się po raz kolejny zasiąść, ale tym razem na swoim 'Lucku'.
Mam na imię Radek. Okolica? Cieszyn. Tereny górzyste, więc quad się nie zmarnuje na pewno. Cieszę się, że mogę dołączyć do tak zacnego grona :) Pozdrawiam

qnik
Posty: 7
Rejestracja: czw 25 lut, 2016
Quad:: HONDA RINCON 650
Imię: Grzegorz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: qnik » czw 25 lut, 2016

Witam
Mam na imię Grzegorz, mieszkam w pobliżu Bełchatowa. Quada jeszcze nie kupiłem, ale już szukam.
Pozdrawiam

Ruski
Posty: 7
Rejestracja: pn 29 lut, 2016
Imię: Paweł

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Ruski » pn 29 lut, 2016

Cześć,
Mam na imię Paweł, mam 33 lata i pochodzę z okolic Krosna. Od niedawna jestem posiadaczem Suzuki Baja 300. Na co dzień zajmuję się fotografią.

kurtvagna
Posty: 74
Rejestracja: czw 03 mar, 2016
Quad:: CF MOTO 520L EPS
Imię: Marek
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Re: No to zaczynamy...

Post autor: kurtvagna » czw 03 mar, 2016

Witam wszystkich
Mam na imię Marek i jestem na etapie poszukiwań quada odpowiedniego do moich potrzeb.

Awatar użytkownika
PIeTrO
Posty: 2
Rejestracja: wt 08 mar, 2016
Quad:: TGB Target 550 IRS
Imię: Piotrek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: PIeTrO » wt 08 mar, 2016

Witam mam na imię Piotrek. Mam 28 lat. Od grudnia jestem posiadaczem quada TGB Target 550 IRS. Jestem z okolic Leska. Mam nadzieje że poznam tu ludzi z Bieszczad. Pozdrawiam

belweder
Posty: 5
Rejestracja: sob 12 mar, 2016
Quad:: lucky star

Re: No to zaczynamy...

Post autor: belweder » sob 12 mar, 2016

Witam mam na imię Mariusz.Mam 42 lata.Od 2 lat jestem posiadaczem LS 250 a od dzisiaj LS 500.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”