No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
opal_29
Posty: 21
Rejestracja: śr 29 sty, 2014
Quad:: AccesS SP 300S
Imię: Wojt
Lokalizacja: Grudziądz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: opal_29 » śr 29 sty, 2014

Witam wszystkich qadowiczów. Na imię mam Wojciech jestem z Grudziądza , mam 29 lat i wymyśliłem sobie , że muszę mieć quada. Mo ją pasją jest motoryzacja , miłuje wszystko co ma koła , silnik i jeździ na benzynę. chciałem z początku kupić gokart i go trochę zmodyfikować , ale stwierdziłem ,że będę chciał tez trochę polatać po ulicach. Jestem na etapie szukania quada takiego do 15 tys z homologacją. To chyba na razie tyle. POZDRAWIAM

Wachovsky
Posty: 3
Rejestracja: śr 04 gru, 2013

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Wachovsky » pn 03 lut, 2014

Witam,
mam na imie Karol, jestem ze Skierniewic woj łódzkie.
Do tej pory 3 lata na crossie. Teraz naszło mnie na quada.
Jestem na etapie szukania maszyny 4x4, jakaś nie duża pojemność.

MateuszekDRZ
Posty: 13
Rejestracja: pn 03 lut, 2014
Quad:: obecnie DRZ 400, ale bedzie zmiana na quada.

Re: No to zaczynamy...

Post autor: MateuszekDRZ » pn 03 lut, 2014

Cześć nazywam sie Mateusz pochodzę ze śląską obecnie mam DRZ 400 ale na sprzedaż, chce się przesiąść na quada.

KAMIL801
Posty: 9
Rejestracja: pn 03 lut, 2014
Quad:: honda foreman
Imię: kamil

Re: No to zaczynamy...

Post autor: KAMIL801 » pn 03 lut, 2014

witam wszystkich mam na imię Kamil mieszkam w okolicach Grójca woj. maz.
jeżdżę Hondom TRX500 Foreman 08r
mam nadzieje że to forum będzie dla mnie bardzo pomocne w rozwiązywaniu różnych problemów ale mam nadzieje że ja też cos dobrego wniosę do tej społeczności
pozdro dla wszystkich ........

Awatar użytkownika
Seba1
Posty: 58
Rejestracja: ndz 09 lut, 2014
Quad:: yamaha grizzly 700
Lokalizacja: Police

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Seba1 » ndz 09 lut, 2014

No to witam wszystkich forumowiczów , na imię mam Sebastian pochodzę z Polic obok Szczecin , moja przygoda z qładem się dopiero zaczyna ,Qłada jeszcze nie mam , ale wiem że na pewno będzie to qład przeprawowy i mam nadzieję że doradzicie mi co z czym się ma .
Pozdrawiam i do zobaczenia na jakimś spotkaniu

Awatar użytkownika
M_A_X
Posty: 2
Rejestracja: ndz 09 lut, 2014
Quad:: Polaris xp 850
Imię: Marcin

Re: No to zaczynamy...

Post autor: M_A_X » ndz 09 lut, 2014

Witam wszystkich miłośników quadów, mam na imię Marcin (31 L) pochodze z okolic Olsztyna od 3 ujeżdżam polisa Xp. Moja przygoda zaczęła się w 2009 roku zaczynałem od Lucky Stara 300. Polaris jest moim 2 quadem. Lubię przygodę i adrenalinę jaką daje mi ta pasja. Po 2 letniej przerwie wracam powoli do quadowania, na szczęście wygrałem walkę z nowotworem i mogę dalej cieszyć się życiem i moją pasją.

Pozdrawiam i do zobaczenia w terenie :-)

Obrazek
Polaris daje rade :-)

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: oolsztyniak » pn 10 lut, 2014

Noooo dzień dobry :-)

Nasze rodzime forum zdechło więc trzeba było się przenieść ;-)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

pokor
Posty: 13
Rejestracja: wt 11 lut, 2014
Quad:: Foreman 450 ES
Lokalizacja: Wałbrzych - okolica

Re: No to zaczynamy...

Post autor: pokor » wt 11 lut, 2014

Witam
Po prostu pokor z okolic Wałbrzycha.
Kupiłem Foremana 450 ES z 2003r z nieosiągalnym w tym wieku przebiegiem 5600km i uprzedzam że nie ma się co tutaj śmiać i gadać o kręconym liczniku, ponieważ wiem gdzie pracował i kto go dosiadał, sam też nim wcześniej jeździłem i więcej on stał niż jeździł a jak jeździł to ciężkiego terenu nie doświadczył.
Największe pokładane w nim nadzieje to pozbawienie śniegu terenu w koło domu oraz dojazdu. Takie było przynajmniej pierwotne założenie.

Teraz quad ma gorzej ponieważ przebieg rośnie :-) na początek trochę kosmetyki czyli został pozbawiony chlapaczy, (tak takie gumy przy błotnikach) zaraz po przywiezieniu na podwórko. Z przodu dociążyłem go DWM 3000 ze stalówką na płycie hand made.
Następnie zafundowałem mu ledy-2 reflektory 18W oraz pług hand made podnoszony wyciągarką.
Następne będą małe gumowe kierunkowskazy ponieważ te homologowane już poobrywałem oraz powrót do ori lampek z tyłu plus jakiś stop(ori nie maja stopu)
Na złomie wyląduje cale to homologowane rusztowanie z jakimiś polskimi lampkami i blachą pod rejestrację godną ursusa.
W planie są też osłony dłoni i grzane manetki o oponkach nie wspominając.
bagażnik z przodu jest mały więc żadna sensowna skrzynka się tam nie mieści a jak się wciśnie to zasłania reflektor. Tym samym na tylnym wylądowała hermetyczna plastikowa skrzynka armii jakiejś tam.
Wszelkie mody i naprawy wykonuje sam.
Sprzęt poza odśnieżaniem ma dawać zabawę.
Nie będą to (cytuję kogoś z forum)spokojne wycieczki krajobrazowe - pełna rekreacja, czasem samemu, czasem w dwie osoby, jak również przejazd przez płytką rzeczkę, podjazd pod jakąś górkę. Ogólnie bez hardcoru ani błoto po bagażniki, głęboka woda, wysokie i strome podjazdy, katowanie sprzętu i upalanie na całego najlepiej samemu
tylko coś po środku.
Przed zakupem cały czas z gadami miałem i mam ganiałem trochę Kodiakiem IRS, Foremanami 400S i w/w, Polarisami Sportsmanem 500, oraz 800. nie mniej jednak na nie swoim sprzęcie ciężko dobrze technikę wyszkolić.
Pozdrawiam wszystkich .

misiek_r1
Posty: 4
Rejestracja: pt 14 lut, 2014
Quad:: raptor 660 i 700
Imię: Tomasz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: misiek_r1 » pt 14 lut, 2014

Witam.

Tomek z Radomska. Latam Raptorem 660tka od półtora roku, obecnie 700tka i raczej przy nie zostanę przeprawówki nie moj klimat. Mam nadzieje, że będę mógł pomóc w paru kwestiach


Pozdrawiam !

papi
Posty: 2
Rejestracja: sob 15 lut, 2014
Quad:: grizzly 660

Re: No to zaczynamy...

Post autor: papi » sob 15 lut, 2014

Witam, jestem Paweł ujeżdżam m.in niedźwiadka 660, jestem z okolic Krakowa, mam 24 lata

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”