No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
LAJTOWY
Posty: 4
Rejestracja: czw 30 maja, 2013
Imię: Jarek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: LAJTOWY » czw 30 maja, 2013

Siemano. Mam na imie Jarek i mam 16 lat. Obecnie chodze do gimnazjum. Mieszkam w bardzo fajnej miejscowosci Kozub , jak sama nazwa wskazuje "zadupie" ale teren do jazdy quadem mam idealny i z tego powodu sie ciesze ze tu mieszkam ;D

Swoja przygode z quadami zaczalem w wieku 11 lat, w bardzo prosty sposob zazdrosc poniewaz kolega mial a Ja nie. Na poczatek tata kupil mi hinczyka pojemnosc 110cc zajezdzilem go po nieco pol roku. Drugim quadzikiem byl Yamaha blaster 200 oj tym to juz poszalalem sasiedzi mieli mnie serdecznie dosc , ale no coz ciagle bylo malo po dwuletniej przygodzie z yamaszka przyszla pora no cos wiekszego Yamaha yfm 250 raptor. Tym quadzikiem jezdrze do tej pory ale mysle juz o czyms wiekszym bo caly czas niedosyt. :)
Interesuje sie rowniez wedkarstwem oraz jazda na deskorolce. Posiadam w swoim garazu jeszcze rometa 50 ale to po dziadku i cos nie bardzo chce jezdzic oraz simsona ale stoi i rdza go zrzera poprostu motory mnie nie interesuja.
To chyba tak z grubsza o mnie wszystko....... POZDRO ;D

xdamcio
Posty: 2
Rejestracja: sob 01 cze, 2013
Imię: Damian

Witam wszystkich

Post autor: xdamcio » sob 01 cze, 2013

Witam serdecznie. Jeszcze nie jestem posiadaczem wspaniałej maszyny t.j. quad ale jestem w trakcie poszukiwań z zamiarem zakupu i myślę że to tylko kwestia dni ;) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: No to zaczynamy...

Post autor: DIABLO_W » pn 03 cze, 2013

Siema
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Stres
Posty: 2
Rejestracja: pn 03 cze, 2013
Quad:: Shineray 250 stxe

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Stres » pn 03 cze, 2013

Witam wszystkich. Mam na imię Rafał 31 lat. Jestem z Kłodawy (wlkp.).
Od roku posiadacz Shineraya 250.
Od 11 lat żonaty. Żonie hobby nie przeszkadza a wręcz przeciwnie. :)
Pracujący w firmie, która tworzy różne rzeczy z laminatu.
Zdjęcia w późniejszym czasie.

bakan
Posty: 5
Rejestracja: wt 04 cze, 2013
Quad:: LONCIN

No to zaczynamy...

Post autor: bakan » wt 04 cze, 2013

Wiatm wszystkich , Mam na imie Marcin mam 26 lat , od 13 lat jeźdze motorami na dzien dzisiejszy Fazer 1000 a od kilku dni próbuje sił na Quadzie Lancin

topor88
Posty: 2
Rejestracja: sob 15 cze, 2013
Quad:: Yamaha Raptor 700
Imię: Daniel

Witam wszytkich na Forum :)

Post autor: topor88 » sob 15 cze, 2013

Witam wszystkich miłośników QUADÓw :)

Mam na imie Daniel i mam 25 lat mieszkam nieopodal Wadowic.
Posiadam quada Yamaha Rapto 700 od dwoch lat, jest to mój pierwszy quadzik.
Wczesniej tylko miałem okazje jezdzic na maszynie kolegi i bardzo mnie wciągło wiec postanowiłem odkładac kaske i kupic upragnionego Raptorka :). I wkoncu się udało , marzenia się spełniaja :I love YAMAHA:

Awatar użytkownika
camel78
Posty: 103
Rejestracja: pt 14 cze, 2013
Quad:: Access 400,Kingquad 750,obecnie czarny miś
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: No to zaczynamy...

Post autor: camel78 » wt 18 cze, 2013

Witam wszystkich. Mam na imię Krzysztof ale wołają na mnie Kamel. Mieszkam w Rudzie Śląskiej 5. Od miesiąca jestem posiadaczem accessa 400 po dłubaninie(gaźnik ,wydech).To moja pierwsza Maszynka ,ma przejechane 5300 i jak dotąd wymieniony był tylko czujnik w chłodnicy i akumulator(nadal oryginalny pasek:-))Albo trafiłem na dobry egzemplarz albo dopiero awarie przede mną. Gdyby ktoś ze śląska był znudzony samotną jazdą i znał fajne tereny do bruszenia to się chętnie przyłącze tylko dajcie znać.

Krzykku
Posty: 2
Rejestracja: pn 24 cze, 2013
Quad:: Suzuki

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Krzykku » pn 24 cze, 2013

powitać wszystkich zmotoryzowanych z Krosna :-) śmiagam Suzuką

bartodziej
Posty: 4
Rejestracja: pn 24 cze, 2013
Quad:: Kingway 110
Imię: Bartek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: bartodziej » pn 24 cze, 2013

Witam. Mam na imię Bartłomiej, ale mówcie Barto/Bartodziej. Mam 15 lat Mieszkam w małej wsi Kletnia, która leży w połowie drogi z Częstochowy do Piotrkowa Tryb. Aktualnie posiadam quadzika chińskiego 110. Ale moim pierwszym motorkiem była motorynka.

Awatar użytkownika
aroe36
Posty: 2
Rejestracja: wt 25 cze, 2013

Re: No to zaczynamy...

Post autor: aroe36 » wt 25 cze, 2013

Witam wszystkich. Mam na imię Arek, mam 16 lat i mieszkam w Warszawa/Wawer. Mam chińskiego quada 110 od jakiś 8 lat. Dzięki za uwagę ;) .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”