No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
krokodyl1
Posty: 46
Rejestracja: pt 18 gru, 2009
Lokalizacja: Górzykowo
Kontakt:

Post autor: krokodyl1 » śr 23 gru, 2009

Witam Witam.
Też jestem świeży w temacie ale to wciąga strasznie. U mnie zaczęło się od quada dla córeczki. Wpadłeś chłopie tak jak ja. Fajna zabawa!!!
krokodyl

amws
Posty: 8
Rejestracja: sob 26 gru, 2009
Lokalizacja: Lublin

Post autor: amws » sob 26 gru, 2009

Witam Wszystkich.

Mam 25 lat i pochodzę z woj. lubelskiego.
Interesuje się motoryzacją i lubię podróże.
Aktualnie jestem na etapie poszukiwania quada, ale tematem interesuje się od kilku miesięcy.

Pozdrawiam
amws

marcin5150
Posty: 3
Rejestracja: wt 29 gru, 2009
Lokalizacja: wrocław

Post autor: marcin5150 » wt 29 gru, 2009

witam wszystkich.
mam na imię marcin, mam 30 lat i jestem z wroclawia. posiadam kawasaki kfx 700 z 2004r. :I love KAWASAKI:

jarekmatrix1
Posty: 1
Rejestracja: śr 30 gru, 2009
Lokalizacja: Polska

Witam

Post autor: jarekmatrix1 » śr 30 gru, 2009

Witam Wszystkich :pa pa: chciałem się przywitać, mam na imie Jarek posiadam Polarisa Sportsman 800 EFI, zaraziłem się quadami od kolegi :)

Awatar użytkownika
kuba4x4
Posty: 157
Rejestracja: pn 28 wrz, 2009
Quad:: Can - Am Outlander XT - Był, Jest i Będzie !
Imię: Jake
Lokalizacja: Zgierz i okolice
Kontakt:

Post autor: kuba4x4 » śr 30 gru, 2009

Witamy :)
A.Z.T. ATV ZGIERZ TEAM - www.ZgierzTeam.pl
Pozdrawiam :)

jupiter
Posty: 1
Rejestracja: śr 30 gru, 2009
Lokalizacja: Mierzęcice

Post autor: jupiter » śr 30 gru, 2009

Cześć
Witam wszystkich

Moja przygoda z quadami tak naprawdę się rozpoczeła się już dawno ale dopiero teraz kupiłem przeprawówkę . BOMBARDIER 330 z 2005 roku .
Jeśli ktoś ma doświadczenie z tą marką to chętnie wysłucham opini i porad .

POstaram się umieścić również kilka fotek . :D :D :D

kasmiluss
Posty: 22
Rejestracja: śr 30 gru, 2009
Quad:: SHINERAY XY 250 ST9E
Lokalizacja: STOCZEK-K
Kontakt:

Post autor: kasmiluss » śr 30 gru, 2009

Witam. Ja dopiero będę zaczynał zabawę z kładami, poszukuje informacji o dobrym i nie drogim sprzecie, mam nadzieje że coś tu się ciekawego znajdzie. 8)
Kto pyta, też błądzi.


http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

rafaelkutyla
Posty: 8
Rejestracja: sob 02 sty, 2010
Lokalizacja: Mg
Kontakt:

Post autor: rafaelkutyla » sob 02 sty, 2010

Hey
Jestem z Magnuszewa (ok. 60km od Warszawy na południe) mam 16 lat, interesowałem się quadami praktycznie od podstawówki. Mam zamiar dopiero kupić swojego pierwszego quada i dlatego się zalogowałem żebyście mi trochę pomogli. Kilka razy jeździłem na trx-ie 450 r

Pozdrawiam Rafał (Zupa lub Gattuso)
Załączniki
gallery-87736288-500x500.jpg

Awatar użytkownika
lalenty
Posty: 9
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Kwieciszewo

Przywitanie

Post autor: lalenty » czw 07 sty, 2010

witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem tego forum;-) zarejestrowałem sie na tym forum ponieważ jestem bardzo zainteresowany quadem który nie był naprawiony przez rok i sie za niego biorę od niedawna. parę cześci uciekło z niego, ponieważ "fachowcy" je "pogubili", lecz postaram sie dopatrzeć i je dokupić. jestem zwykłym człowieczkiem z biednej rodziny nie mam wielkiej kasy i kupiłem sobie quada na raty kingwaya jonathona 250cc. chłodzony wodą. mieszkam w kwieciszewie woj. kuj-pom. ogólnie mam na imię piotr mam 20 lat i pozdrawiam bardzo wszystkich forumowiczów;-))

rabik
Posty: 4
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: rabik » czw 07 sty, 2010

Witam serdecznie z okolic Brzeska w małopolsce.
Mam na imię Krzysiek i mam trzydzieści kilka lat :D . Czuje się oczywiście na 20. O quadzie myślę już chyba od roku ale w chwili obecnej jeszcze go nie posiadam. Myślę że to forum pomoże mi wybrać właściwy pojazd.

Pozdrawiam wszystkich!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”