No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Panek
Posty: 4
Rejestracja: czw 05 mar, 2009
Lokalizacja: pilaszkow k/blonia

Post autor: Panek » czw 05 mar, 2009

Witam wszystkich!!!
Na imie mam Piotr, natomiast morduje na codzień eagle 250cm.

Tereny ktore zwiedzamy to okolice Pilaszkowa, Blonia, Ozarow Mazowiecki,Łomianki,Kazuń
czasem taplanie sie w blocie w okolicach Slupska i Zyrardowa

pozdrawiam wszystkich
zmodyfikowany Eagle 250 /chinol/ :)

klanta

ATV Bielsko

Post autor: klanta » sob 07 mar, 2009

Witam
Chciałbym zaprosić wszystkich quadowiczów z okolic Bielska, Cieszyna, Żywca do zrzeszenia się w nowo powstałym klubie ATV regionu Podbeskidzia.
Więcej informacji można uzyskać na privie lub na stronie http://www.atv.bielsko.pl/. Jednakże strona jest jeszcze w fazie uzupełniania i mogą wystąpić pewne trudności przy korzystaniu z portalu.
Jeszcze raz zapraszam

wojtekrapala
Posty: 24
Rejestracja: pn 09 mar, 2009
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

RINCON

Post autor: wojtekrapala » wt 10 mar, 2009

Witam. Mam na imie Wojtek. Wczoraj dostałem mojego pierwszego quada - jest to Honda Rincon 650 z 2005 roku. Ma przejechane 1400mil i przepłynęła cały ocean atlantycki aby znaleźć sie u mnie w garażu. Zdjęcia dodam jak tylko odbiore aparat z reklamacji. ;)

Pitber
Posty: 5
Rejestracja: wt 24 cze, 2008
Lokalizacja: Rz-ów

Post autor: Pitber » czw 12 mar, 2009

Witam Quadzikowców .
Mam na imię Piotr i mieszkam w Rzeszowie . Chorobą quadową zaraziłem się 6lat temu na urlopie a od roku mam swojego bruta :lol: .
Do zobaczenia w błocie.
b,p

tomtom7
Posty: 11
Rejestracja: śr 11 mar, 2009
Lokalizacja: wrzesnia

Post autor: tomtom7 » czw 12 mar, 2009

witam
mam naimei tomek mieszkam w okolicach poznańa. mam 33 rodzine i własna firme .interesuja mnie auta a w szczególnosci jestem pasjonatem marki volvo. chce zacząc swoja przygode z quadami . interesuja mnie raczej taplaninyw blocie( nie mylic z kisielem) szukam własnie jakiejs przeprawówki . pozdrawiam wszystkich :lol:[glow=red][/glow]
Załączniki
1215Tony_at_the_lake.jpg

botor
Posty: 91
Rejestracja: sob 28 lut, 2009
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: botor » pt 13 mar, 2009

Hej nazywam sie Michał i mam 15 lat. Moją pasją są quady i koszykówka. o quadach mogę gadac bez przerwy<nawiedzony> obecnie swojego quada nie mam lecz jeżdze na eigerach i kingquadach a czasem na hondzie od taty z firmy i na imprezach integracyjnych przez nią organiziwanych. obecnie jara mnie taplanie w błocie
Suzuki Eiger automat

quadoholik
Posty: 1
Rejestracja: pn 16 mar, 2009
Lokalizacja: 3-Miasto

Post autor: quadoholik » pn 16 mar, 2009

Witam bracia i siostry "Q"
3-Miasto
QUADY 4x4 ATV
PRZEPRAWKI, TAPLANKO, BŁOTKO

Pozdrawiam quadoholik
Pozdrowienia Quadowcy

krzysiek_CI
Posty: 6
Rejestracja: czw 05 mar, 2009
Lokalizacja: Lublin

Post autor: krzysiek_CI » pn 16 mar, 2009

Witam,
mam na imię Krzysiek, jestem z Lublina.
Zakup quada wciąż przede mną - zakochałem się w tych pojazdach zajmując się organizacją imprez integracyjnych (w razie zainteresowania zapraszam).
Generalnie interesuje mnie jazda przeprawowa i turystyczna.
Prywatnie jestem muzykiem, kulturoznawcą, interesuje sie szeroko pojętą turystyką
To tyle w kwestii przywitania:-)

swiera1977
Posty: 1
Rejestracja: pn 16 mar, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: swiera1977 » pn 16 mar, 2009

Witam wszystkich :D
Mam na imę Krzysiek (l. 32), jestem z Warszawy - Bemowo, od 3 miesięcy tatuś urocztch bliźniaków.
Zakupiłem od brata Aprilie Quasar HP 180.
Na początki to mi chyba wystarczy.
Interesuje mnie jazda turystyczna i przeprawowa ale chętnie bym też poskakał.
Są to moje początki jazdy. Nikt z moich znajomych nie ma quada a samemu jakoś nudno :(
Prywatnie jestem poligrafem i zajmuję się uszlachetnianie druków.

Tak na dobry?początek tyle o mnie :)

Paluch164
Posty: 10
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: Paluch164 » pn 16 mar, 2009

Witam na imie mam Adrian (l.17) ze szczecina
Dotychczas wypożyczałem quady , teraz szuakm yamha grizzly w dobrej cenie ale niestety jak narazie nic nie moge znalezdz . Bardzo lubie sport extremalne , o kladzie marzyłem juz dobre kilka lat i nareszcie moge pozwolić sobie na zakup :)
Bawie sie równiez w asg , fotografie , deskorolka , czasami paintball , wędkarstwo i wiele innych ..
Początkujący

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”