No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cichy78
Posty: 22
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: cichy78 » czw 16 paź, 2008

Cześć

Ksywka Cichy, lat 30, zamieszkały w Lubinie (dolnyslask). Żona, dwójka dzieci (jak na razie :lol: ).

Quadami zainteresowalem sie n awiosne i po którtkiej przygodzie z chinolem zakupiłem Blasterka z czego jestem zadowolony, starszy syn posiada chinska 150 ktora od czasu do czasu sie psuje (jak to chinol)

Pozdrawiam :D

gringo99
Posty: 17
Rejestracja: pt 10 paź, 2008
Lokalizacja: Częstochowa okolice
Kontakt:

Powitać szanowne grono

Post autor: gringo99 » pt 17 paź, 2008

Witam wszystkich.
Nazywam się Michał, mam 24 lata, jeżdżę quadem od pół roku.
Mieszkam w okolicach Kłobucka (woj śląskie).
Jeżdżę na grizzli 700.Pozdrawiam.
Szukam partnerów do jazdy quadem okolice Kłobucka, Kamyka, Częstochowy (grizzli)

Awatar użytkownika
LordQuader
Posty: 2
Rejestracja: pn 13 paź, 2008
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: LordQuader » pt 17 paź, 2008

Witam!

Mam na imię Piotrek, mam 16 lat. Quady lubię już od dłuższego czasu, jednak dopiero od niedawna zacząłem o nich więcej czytać. Kiedyś miałem okazję pojeździć quadem i mi się to podobało, jednak na własnego mnie nie stać. Marzę o jakimś sportowym quadzie, ale przez najbliższe 2 lata raczej nie uda mi się zarobić. Innymi moimi zainteresowaniami jest numizmatyka, informatyka. Chciałbym w przyszłości spróbować też paintballa.

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Irina
Posty: 121
Rejestracja: pn 20 paź, 2008
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Hello:)

Post autor: Irina » pn 20 paź, 2008

Witam wszystkich quadowców i mołośników tego sportu Osobiście jeszcze nie jeżdżę na quadzie, ale myślę że moje dni są policzone:)

Awatar użytkownika
Irina
Posty: 121
Rejestracja: pn 20 paź, 2008
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Irina » pn 20 paź, 2008

No dobra...
Administrator zasugerował, że za mało informacji zamieściłam no to się rozwinę trochę bardziej;P

Obecnie pracuję w Polsonie (jak że by inaczej;). Mam fajnego prezesa (wcale się nie podlizuje :oczko: W firmie mamy fajne maszyny no i już przez to nie mam spokojnego życia bo jak się tak napatrzysz na tych wszystkich quadowców z bananem na twarzy to też tak chcesz:)
W sumie fajnie się pracuje z mężczyznami :oczko:

Obwodu, wagi i rozmiaru buta nie podam;P, ale żeby nie było, zamieszczę kawałek nogi:) Mam nadzieję, że wystarczy;)
Załączniki
..
..

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pn 20 paź, 2008

:myśl: czy to nie jest przypadkiem ekscybicjonizm 8) :?: quadowy :D
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Tomek75
Posty: 32
Rejestracja: pt 17 paź, 2008
Lokalizacja: Kobylanka

Post autor: Tomek75 » pn 20 paź, 2008

Witam

nazywam się Tomek, mam 33 lata. Mieszkam w miejscowości Kobylanka. Jest to najbogatsza gmina w Polsce. :haha: Bogata w lasy, jeziora, żwirownie, poligony, bagna, piachy, górki, dołki, obwodnice, mosty, tunele, ładne...widoki :oczko: Do Szczecina 5 km do Stargardu Szczecińskiego 7 km odległość Quadem :haha: ... to stwarza możliwości do uprawiania tego sportu.
Pierwszy raz o quadach pomyślałem...dawno temu...a może jeszcze dawniej. W końcu dojrzałem do zakupienia quda i aktualnie jestem szczęśliwym posiadaczem Bruta 750i. Uwielbiam wszytkie pojazy napędzane silnikami spalinowymi. Skutery śnieżne, skutery wodne ale najbardziej oczywiście quady.
Zapraszam wszystkich do korespondencji w sprawie wspólnych ustawek i imprez quadowych.
A tak poza tym "...co tam w życiu prywatnym..." to więcj znajdziecie na Naszej Klasie :twisted:

pozdrawiam

Tomek :pa pa:
Załączniki
tomek.jpg
pozdrawiam

Tomek75 Brut750i a teraz Polar800

Michal2507
Posty: 9
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: Legnica i okolice
Kontakt:

Post autor: Michal2507 » wt 21 paź, 2008

Witam ! Jestem Michał. Mieszkam w Legnicy na Dolnym Śląsku. Mam 16lat i jeżdżę na Grizzlym 450. Mamy tutaj grupkę quadów i fajnie się bawimy.
Mam do Was kilka pytań, ale to może w innych tematach.
Witam wszystkich.
Michał

Awatar użytkownika
iwan
Posty: 0
Rejestracja: wt 23 wrz, 2008
Lokalizacja: Gostwica/NS

Post autor: iwan » śr 22 paź, 2008

Witam wszystkich QUADOWCÓW :D nazywam sie Marcin mam 17 lat jestem z Gostwicy ta miejscowość leży niedaleko n.sącza w beskidach początkowo interesowały mnie crossy sam mam husqvarne wr 250 jeżdziliśmy z kumplami po lasach dwuch kupiłose po gryzzli 700 kiedy pierwszy raz na niego wsiadłem i przejechałem sie na nim moja sympatja do off-roadu przekierowała się na quady teraz zbieram na gryzzli :lol:
Ostatnio zmieniony wt 04 lis, 2008 przez iwan, łącznie zmieniany 1 raz.

xxfleshxx
Posty: 6
Rejestracja: śr 22 paź, 2008
Lokalizacja: okolice Konina wlkp.

Post autor: xxfleshxx » śr 22 paź, 2008

No więc witam. Jestem ze Sławska mała miejscowaść koło Konina dla tych którzy jeszcze nie kojażą jest to woj. Wielkopolskie :)Na imię mi dano Sławek, mam 13 lat wiem wiem jestem jeszcze dzieciakiem ;p Swoją przygodę z quadem w prawdzie zaczynam tzn. nie mam jeszcze quada ale w listopadzie najprawdopodobniej bede miał :) Te maszynki spodobały mi sie dopiero niedawno, przejechałem sie Blasterem 200 u kuzyna i powiem, że to juz jak na mnie to jest mocna bryka gdy na 2 dodałem mna max gazu to zerwało mnie za 2 koła :) Ale nie bede sie rozpisywał co tam jeszcze nim robiłem :) Zdjęc nie załącze bo nie ma na czym... jeszcze :) Pozdrawiam SŁawek!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”