No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
barmanzakopane
Posty: 1
Rejestracja: pn 07 lip, 2008
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: barmanzakopane » śr 09 lip, 2008

Witam. Jestem Łukasz. Mieszkam można powiedzieć w samym sercu Tatr, obok Morskiego Oka. Quadami interesuje sie już bardzo dlugo. Posiadam sportową 200cc. Chce kupić quada o dużej mocy i dlatego jestem na forum.
Serdecznie pozdrawiam. Łukasz

bojdi5
Posty: 6
Rejestracja: czw 10 lip, 2008
Lokalizacja: dolnyslask

Post autor: bojdi5 » czw 10 lip, 2008

czesc mam na imie kamil mieszkam w jaworzynie slaskiej (60km od wroclawia ) moja przygoda z quadami ogranicza sie do wypozyczalni ale chce kupic wlasnego dlatego jestem na forum pozdrawiam
bojdi5

Dominik_Dyńka
Posty: 89
Rejestracja: ndz 03 lut, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Dominik_Dyńka » czw 10 lip, 2008

Witam wszystkich! Mam na imię Dominik ale znajomi mówią na mnie Dyńka stąd DominikDyńka. Mam 15 lat i pochodzę ze stolicy polskiego offroad-u czyli z Płocka. Pierwszy raz na quadzie przejechałem się w wieku 5 lat na torze wtedy uderzyłem w opony popłakałem się i uciekłem. Ale pokochałem ten sport. Moim pierwszym pojazdem nie był quad lecz skuter było to Malagutti Centro. Cały czas jeżdże na skuterze obecnie jestem posiadaczem Yamahy Aerox. Ale jest to forum quadzik.pl więc opowiem bliżej o swojej przygodzie z quadami. Więc pierwszego quada dostałem 2 lata temu gdy miałem 13 lat.Był to Aeon Cobra 220, mogę go polecić każdemu początkującemu quadowcowi. Następnego dnia pojechałęm na parowę i się wtedy zaczęło. Najpierw była to tylko droga. Potem zacząłem jeżdzić po piachu na trasie Paryż Dakar(wtajemniczeni wiedzą o co chodzi). Potem już zaczołem jeżdzić całą parowę wraz z kolegą który mnie wtajemniczał. Po roku i 3 miesiącach sprzedałem Aeona i nabyłem Rincona 650. Rincona mam do dziś i uwielbiam tego quada. Moją druga pasją jest muzyka . Słucham Hip hopu moim ulubionym Raperem jest Tede ale lubię też Donguralesko, BRX-a i innych raperów. Sam oprócz jazdy na quadzie rapuję ale to dopiero początki ;)
Załączniki
A to ja :)
A to ja :)
A tu już Rinconem w Brzeżnicy :)
A tu już Rinconem w Brzeżnicy :)
IMG_0372 2.JPG (25.3 KiB) Przejrzano 3616 razy
na moim pierwszym quadzie;)
na moim pierwszym quadzie;)
Ostatnio zmieniony pt 11 lip, 2008 przez Dominik_Dyńka, łącznie zmieniany 1 raz.
[size=75]"Kiedy jadę w błocie nikt mnie nie pokona". W Płocku najlepsze tereny. Polecam! Ale tylko jak masz cichy tłumik ;)[/size]

Pikuś
Posty: 1
Rejestracja: pt 11 lip, 2008
Lokalizacja: z ropunczy

Post autor: Pikuś » pt 11 lip, 2008

Witam wszystkich.

Jestem w trakcie poszukiwan Raptora 700r nowki.

Mam nadzieje, ze pomozecie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
KAROLO
Posty: 8
Rejestracja: pt 11 lip, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KAROLO » pt 11 lip, 2008

Witam wszystkich

Mam na imię Karol, 28 lat z Bydgoszczy. Jeszcze nie jestem posiadaczem quada ale się mocno za nim rozglądam (liczę na Waszą pomoc w wyborze - ale to już w innym temacie).

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kogut
Posty: 357
Rejestracja: sob 12 lip, 2008
Lokalizacja: SZCZECIN

Post autor: kogut » sob 12 lip, 2008

siema mam kodiaka 450 i burina 250 i dopiero od poczatku roku zaczynam zabawe z quadami,jestem ze Szczecina i z checia polatam w okolicy szczecina po fajnym terenie ,

pabik1000

Witam!!!

Post autor: pabik1000 » ndz 13 lip, 2008

Witam!
Jestem Paweł. Kupiłem grizzlego 660 2004r. i zaczynam moją przygodę z 4x4.
Dołączyłem do ZGORA TEAM!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich.

Pączek
Posty: 1
Rejestracja: ndz 13 lip, 2008
Lokalizacja: Daniewice

Post autor: Pączek » ndz 13 lip, 2008

Witam
Jestem Damia Pączek z okolic Nadarzyna. Mam yamahe banshee 350 z 2001 roku i śmigam prawie od roku. Generalnie poruszam się po szutrach i żwirowniach. Na przeprawy czasami ale nigdy sam. Jak ktoś ma podobny sperzęt to zapraszam do wspólnych wypraw. Pozdrawiam .

gryzzli
Posty: 3
Rejestracja: ndz 13 lip, 2008
Lokalizacja: Przełazy

Re: No to zaczynamy...

Post autor: gryzzli » ndz 13 lip, 2008

Siemka jestem Maciek mam 18 lat, pochodzę z małej miejscowość turystycznej o nazwie Przełazy. Wszystkich zapraszam do siebie posiadam tanie noclegi u mnie {u mamy} .Jestem zarazie bez quada ale planuje zapolować na G700 w grudniu jest to cudo na czterech kołach. Teraz napiszę kilka przyczyn dla których warto przyjechać do mojej miejscowości
Przełazy mają do zaoferowania wiele atrakcji takich jak piękne jezioro o 1 klasie czystości ,wypożyczalnia rowerów wodnych ,bary ,pizzeria,dyskoteka "U MICHAŁA" , plac zabaw dla dzieci ,pałac zabytkowy ,dużo lasów ,czyste powietrze ,dużo ścieżek rowerowych i wiele innych atrakcji polecam Maciek
W razie noclegów proszę dzwonić pod numer 068 38 13 208 ,jest możliwość przechowania quada, 300m do jeziora pozdrawiam Maciek.

Hasu
Posty: 8
Rejestracja: pn 14 lip, 2008
Lokalizacja: Z Lasu
Kontakt:

Post autor: Hasu » pn 14 lip, 2008

witam wszystkich nowych/starych userow forum ;) wczoraj zakupilem 1sza maszyne LS 250,jestem z okolic Krakowa a dokladnie Krzeszowic(woj.małopolskie) mam 20 lat a Quadami interesuje sie od tygodnia? :lol: Poza ATV kreca mnie imprezy ktore organizuje Q-Dance ( Qlimax , SB , InQontrol , Q-Base itp ) pzdro i mam nadzieje ze zostale tu na dlugo ;)
One life...One love...One style..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”