No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Wojtekk30
Posty: 5
Rejestracja: sob 21 cze, 2008
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Wojtekk30 » wt 24 cze, 2008

Witam !!!!

W związku na minimalne szanse na posiadanie własnej maszyny zamierzam realizować moje marzenia poprzez mojego synka . No chyba że uda mi się coś szybko sprzedać np żonę . :cwaniak: Auta nie mogę bo potrzebuję do pracy a gotować potrafię a Synkowi się to jako wytłumaczy . Zresztą będzie mieć quadzika także spoko .
Liczę na Waszą pomoc bo jestem zielony jak ta lala i zarazem gratuluje wiedzy. :oklaski:

Pozdro ze Sląska :pa buziak:

neodriver
Posty: 1
Rejestracja: śr 25 cze, 2008
Lokalizacja: Sulkowice koło warszawy
Kontakt:

Post autor: neodriver » śr 25 cze, 2008

Witam
Mam na imie piotrek
od niedawna jestem posiadaczem quadzika marki LONCIN (rzekomo na licencji Yamahy) pojemność 200 ccm
Fajna zabaweczka na nauke podstaw jazdy :D

Latam w okolicy Miejscowości CHYNÓW zainteresowanych wspolnymi wypadami prosze o PW


Pozdrawiam Piotr

system95
Posty: 4
Rejestracja: czw 26 cze, 2008
Lokalizacja: Odolanów
Kontakt:

Post autor: system95 » czw 26 cze, 2008

Witam
Mam na imię Mateusz i w te wakacje kupuje quada.od 2 lat planowałem zakup quada.
pozdrawiam.

Multi
Posty: 2
Rejestracja: ndz 01 cze, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Multi » ndz 29 cze, 2008

Witam wszystkich LS-owców

Mam na imie Kamil i jestem z Warszaway - Zachodniej. Od miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem L.S. 250.

JaVoL
Posty: 13
Rejestracja: pn 30 cze, 2008
Lokalizacja: L-wo
Kontakt:

Post autor: JaVoL » pn 30 cze, 2008

Witam wszystkich - posiadam KQ 750 i jestem bardzo zadowolony.
Jestem z Legionowa i chetnie posmigam z kolegami z forum.

Aron
Posty: 4
Rejestracja: pn 30 cze, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aron » pn 30 cze, 2008

Cześć!
Nazywam sie Aron, mam 19 lat i pochodzę z Warszawy. Ostatnio poważnie rozważam zakup quada i tak tutaj trafiłem. Mam zamiar kupić hondę trx 450r z 2005 roku. Mam nadzieje, że dużo sie nauczę na tym forum :D .

moren1
Posty: 7
Rejestracja: wt 01 lip, 2008
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: moren1 » wt 01 lip, 2008

Mam na imię Tomek i mieszkam we Włocławku. Interesuje się informatyką i sztukami walki. Jak będę miał swojego quada to dodam fotke. Pozdrawiam

dziadek
Posty: 3
Rejestracja: ndz 29 cze, 2008
Lokalizacja: szczecin

witam serdecznie

Post autor: dziadek » wt 01 lip, 2008

Witam serdecznie wszystkich Quadzikowców. nazywam się marcin, nasz córeczka jula a żona madzia. mieszkamy w szczecinie, a jeździmy w okolicah jeziora miedwie. ujeźdzamy kinawke 110, luckystara 300cc oraz kinquada 700. marzymy o uczestnicwie w wyprawach quadowych.

maarty
Posty: 5
Rejestracja: śr 11 cze, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: maarty » śr 02 lip, 2008

Powitania dla wszystkich.

Nie będę się rozwodził co i jak, stałem się szczęśliwym posiadaczem Kawy BF750i.
Jestem z Wawy, jeżdżę po okolicach Wilanowa, na razie unikając dróg publicznych, bo Brutal nie ma "mrygałek".
Ale nie po to ją kupiłem. Może z czasem przyjdą.

W soboty i niedziele jestem częstym gościem na terenach za Wałem Zawadowskim od Siekierek (czarna Kawa 2008). Na hasło quadzik.pl, papierosek i pogawędka gratis :D

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia "na szlaku"

Maarty

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Post autor: tede74 » śr 02 lip, 2008

Witam i zapraszam do tego tematu. Jak masz ochotę z nami polatać to info w tym temacie.
:I love POLARIS:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”