No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
luki55
Posty: 2
Rejestracja: pn 30 lip, 2012
Quad:: grizzly

Re: No to zaczynamy...

Post autor: luki55 » pn 30 lip, 2012

witam mam na imię Łukasz mieszkam w okolicach lublina posiadam yamahę grizzly 700
mam nadzieje ze tu na forum znajdę sporo przydatnych rzeczy

ziutek
Posty: 2
Rejestracja: pn 06 sie, 2012
Quad:: zongshen 200
Imię: Przemo

witam

Post autor: ziutek » pn 06 sie, 2012

witam wszystkich quadowcow
mam na imie Przemo,29 lat,Międzychód a dokładnie okolice blisko lasów i łąk :D
wczesniej jezdziłem sobie starszymi motorami typu wsk,simson-a najbardziej fascynujące było ich odnawianie i naprawa.
wkoncu przyszła kolej na zmiane i otóz zainteresowały mnie quady i taki sprzęt nabyłem,zwie sie ZONGSHEN 200,jak narazie probuje go doprowadzic do stanu uzywalnosci.
Witam wszystkich jeszcze raz...

Kondziu_666
Posty: 1
Rejestracja: pn 06 sie, 2012
Quad:: CAN-AM 400 MAX XT
Imię: Konrad

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Kondziu_666 » pn 06 sie, 2012

Cześć wszystkim!

Jestem Kondziu posiadam Bestie zwaną Can-Am 400 MAX XT jestem z Krotoszyna jeśli jest na forum ktoś z okolic to zapraszam pośmigamy a może jest jakiś klub z okolic :-)

Pozdro dla wszystkich i do zobaczenia w terenie

wini
Posty: 2
Rejestracja: wt 07 sie, 2012
Quad:: Yamaha Yzf 450
Imię: Bartek

Witam wszystkich!

Post autor: wini » wt 07 sie, 2012

Witam!
Jestem ze Szczecina i od kilku dni latam na Yzf 450.
Jest to mój pierwszy quad i myślę, że nie ostatni.
Latam również na motocyklach jednak Quad daje mi więcej adrenaliny i przyjemności z jazdy.
Jeśli jest na tym forum ktoś z moich okolic i ma ochotę razem poza... to proszę o kontakt.
Pozdrawiam

stanislaw
Posty: 2
Rejestracja: czw 09 sie, 2012
Quad:: yamaha grylly 600
Imię: stanislaw

Re: No to zaczynamy...

Post autor: stanislaw » czw 09 sie, 2012

Witam jestem z Sosnowca i od niedawna posiadam yamahe gryzlly 600 w fazie remontem
związku z prowadzonym remontem będe miał pare pytań

Awatar użytkownika
szaferak
Posty: 8
Rejestracja: ndz 12 sie, 2012
Quad:: Yamaha YFZ450
Imię: Kamil
Lokalizacja: Marki k. Warszawy

Witam

Post autor: szaferak » ndz 12 sie, 2012

Witam wszystkich imię Kamil jestem z MAREK , latam na YFZ450 , szukam osób chętnych do wspólnych wypadów w okolicy Marek , Zielonki etc. Często latam na piaskach w zielonce w okolicy cmentarza , chętni proszeni o kontakt, pozdrawiam
Życie Pozbawione Ryzyka , To Tylko Marnowanie Tlenu. Amen

mario3miasto
Posty: 1
Rejestracja: śr 15 sie, 2012
Quad:: Mini quad
Imię: Mariusz

Witam wszystkich.

Post autor: mario3miasto » śr 15 sie, 2012

Mam na imie Mariusz, 40 lat, mieszkam w Gdyni. Przygoda z quadem, a wlasciwie z quadzikiem zaczela sie rok temu. Kupilem na zlomowcu zdekompletowany mini qadzik 50cm3 dla dziecka i postanowilem go odbudowac.
Pozdrawiam wszystkich.

krzych11
Posty: 2
Rejestracja: śr 15 sie, 2012
Quad:: suzuki KQ 700

Re: No to zaczynamy...

Post autor: krzych11 » śr 15 sie, 2012

Witam wszystkich . Mam na imię Krzysztof mam 23 lata posiadam KQ 700 od 2ch dni :P Jest to mój pierwszy quad i jestem baaardzo zadowolony z atrakcji jakie dostarcza..... :) Jeżdżę po powiecie Kartuskim ;)

misiaczek5236
Posty: 3
Rejestracja: śr 22 sie, 2012
Quad:: Shineray 250 stxe
Imię: Michał

Re: No to zaczynamy...

Post autor: misiaczek5236 » śr 22 sie, 2012

Witam ;) jestem nowy na tym forum i od niedawna zaczynam przygode z quadami ;p Mam na imie Michał i pochodze z Debna zachodniopomorskiego.mam 20 lat.Quadami zaczalem sie interesowac jakies 3 lata temu lecz nie bylo zbytnio kasiorki na to by sobie kupic poniewaz sie uczylem.od pewnego czasu pracuje i na poczatek zabawy zakupilem sobie Shineray 250 stxe.mysle ze wystarczy na to by sie nauczyc jezdzic:) choc juz brak troche mocy :D Bede mial wiele pytan co do mojego quada itp bo troszke chce w nim zmienic.ciagle zmieniam ale jeszcze troche chce przy nim pogrzebac co by lepiej sie nim jezdzilo.Jak narazie nie narzekam na moja maszynke i sprawuje soe bardzo dobrze:) jesli ktos jest z okolic debna prosze o kontakt :) spoktamy sie i pogadamy;p

hubi
Posty: 2
Rejestracja: pn 27 sie, 2012
Quad:: szukam
Imię: -

Re: Witam

Post autor: hubi » pn 27 sie, 2012

Witam wszystkich nazywam się Hubert jestem z Zachodniopomorskiego,nie posiadam na razie żadnego quada ale zastanawiam się nad kupnem,pozdrawiam wszystkich

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”