Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Mistrzostwa OFF-ROAD
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Patronat medialny/Poland Trophy
Grzegorz Głowienka - informacja prasowa Poland Trophy
Czas upływa bardzo szybko i miło nam poinformować, a jednocześnie przypomnieć, że już w przyszłym tygodniu ruszamy z drugą odsłoną naszego rajdu! Impreza zapięta jest już na ostatni guzik, teraz pozostaje nam czekać na inaugurację 22 czerwca 2012 roku w Mogilnie!

Grzegorz Głowienka
Galeria zdjęć z pierwszej edycji Poland Trophy Dragon Winch Extreme 2012, która w dniach 22-24.03.2012 odbyła się w okolicach Łaz, Ogrodzieńca. Relacja z tej imprezy ukaże się w dwumiesięczniku Quadzik nr (21) 3/2012.

Grzegorz Głowienka
Jeszcze miesiąc został do startu jednego z najbardziej rozpoznawalnych rajdów przeprawowych w Polsce – Poland Trophy Dragon Winch Extreme, a listy zgłoszonych są już w 70% zapełnione. Podobnie jak w poprzednim roku liczba miejsc jest ograniczona. Czasu do imprezy jest jeszcze sporo, ale tym, którzy spóźnią się ze zgłoszeniem pozostanie obejść się smakiem.

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa Poland Trophy
Należy Wam się dobra zabawa czyli Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme, która odbędzie się w dniach 26–27 listopada 2011. Po ciężkich zmaganiach podczas 3 tegorocznych edycji PTDWE zapraszamy na niczym nieskrępowaną terenową zabawę bez zbędnych formalności, mierzenia czasu czy sędziowskiego nadzoru. Cały dzień off-roadowej zabawy takiej jak lubicie najbardziej – trasy będą zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie. Nagrodą będzie Puchar Fair Play im. Krzysztofa Szwedowicza. A wieczorem bankiet zamykający sezon imprez rajdowych Poland Trophy Dragon Winch Extreme oraz ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród w Klasyfikacji Generalnej PTDWE 2011. Więcej szczegółów w Kalendarzu imprez.

Poland Trophy - informacja prasowa
W sezonie 2011 zespół Poland Trophy przygotował 3 rajdy szybkie przeznaczone dla quadów 4x4 oraz 3 zupełnie nowe Rajdy przeprawowe – Poland Trophy Dragon Winch Extreme. Przeczytaj co zmieniło się w regulaminach i zobacz Co, Gdzie i Kiedy się odbędzie.

Jarek Kobierski
Do tej pory rywalizowali między sobą podczas rajdów przeprawowych Poland Trohy i szybkościowych Mistrzostwach Off-road, tym razem...

Adam Nowicki vel. ITAL, fot. Jarek Kobierski
Wielkie brawa za organizację imprezy i za powrót do korzeni, a przede wszystkim za spełnione obietnice. Jednak tym razem zawodnicy nie popisali się w Drawsku. Okazuje się, że prawie wszystkie trudniejsze odcinki oesów są omijane poza taśmami. Widziałem na własne oczy odcinki trasy między taśmami dziewicze, a poza taśmami rozryte do granic możliwości. Chyba nie o to chodzi.

Grzegorz Głowienka
Walim 2009 to był jeden z szybszych rajdów spośród wszystkich dolnośląskich edycji. Podczas pierwszej w 2007 roku wszyscy byli w totalnym szoku. Wysokie góry, ładne widoki i wysoko postawiona poprzeczka. Rok później nowe OSy oraz spore zamieszanie wprowadzone przez padający deszcz. Było ślisko, błoto sięgało kolan a pot spływał po jajach.

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa PT
Zespół PT wraca do korzeni – rezygnuje z systemu Trackloggera, powraca do taśmowania oesów i nadzoru przez sędziów, a także obniża koszty wpisowego na kolejne edycje.

Grzegorz Głowienka
Wszystkie potrzebne informacje dla quadowca, który chce uczestniczyć w I Edycji Dolnośląskiej Rajdu Poland Trophy w Walimiu w dniach 24-25.04.2009.

Grzegorz Głowienka
Przeczytałeś(aś) już dwa razy cały numer styczniowego QUADZIKa, a do kolejnego wydania jeszcze półtora miesiąca… Nie wiesz co ze sobą zrobić… A może by tak wpaść do quadzikowego kina… Tylko wygodnie sobie usiądź przed komputerem i obejrzyj 39-minutowy film z Poland Trophy 2007… I pamiętaj, żeby się zalogować, bo film dostępny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników… Miłego oglądania… Nie odpowiadamy za błoto kapiące z ekranu Waszego monitora…

Jarek Kobierski
Przyszłoroczny Sezon zapowiada się niezwykle obiecująco.
Planujemy zorganizowanie aż 10 rajdów off-roadowych, zarówno przeprawowych, jak i szybkich oraz 1 rajd typu rock-crawling!

Grzegorz Głowienka
III edycja w Morągu, najcięższego rajdu przeprawowego w Polsce, była chyba jedną z "najtrudniejszych" w historii całego Poland Trophy. Po tym jak rok temu, na pierwszym OSie w Morągu swój rajd zakończyła praktycznie połowa załóg, zarówno samochodowych jak i quadowych, wszyscy przeczuwali, że organizator im znowu dowali... I tak też się stało...

Jarek Kobierski
Klasyfikacja Generalna ekstremalnego rajdu przeprawowego Poland Trophy sezon 2008

Jarek Kobierski
Prezentujemy oficjalne sumaryczne wyniki III edycji Poland Trophy 2008 – Morągu 19-20.09

REKLAMAjak zamieścić...


Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.