Wrocław poligon

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » pn 21 sty, 2013

ano, ano, było wesoło na tych oponach BH.... nie dość, że zawiecha tył kompletnie nie zgrana, przód za twardy, to jeszcze BH dołożyły się do tego, że był to jeden z moich najbardziej nie udanych wyjazdów. Ogólnie, całościowo wycieczka z nowymi ludźmi i w nowym terenie była jak najbardziej ok, ale indywidualnie przeżyłem małą potyczkę z własnym Quadem...........

Woczek, widziałeś mój obrót.... prawda?? Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że stało się to po odpuszczeniu gazu........ o ułamek sekundy za późno dodałem ponownie i już jechałem w przeciwnym kierunku..... mogło być bardzo źle.
Przy kolejnej próbie obrócenia dodawałem gazu, to było trochę lepiej, ale i tak ledwo udawało się go wyprowadzić..... latał jak chciał..... trzeba było na zmianę gazem, kierką, a i tak wyciągało mnie za każdym razem na zewnętrzną bokiem, nawet dobrze złamać go nie mogłem bo sunął prosto do rowu...... chłopaki latali na asfaltach powyżej 100 km/h, a ja s***** w gacie........

BH - na śnieg - nie polecam! - stanowczo !! Stwierdzam, że są bardzo niebezpieczne.......
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » pn 21 sty, 2013

Pingwin Legnica pisze:Melduję się :)

Odmaszerować ! :-) :-)

ja byłem w domu ok. 20,30. cały i zdrowy... na szczęście. Wisz co Daniel, według zapisanego śladu zrobiliśmy ok.120 km....
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 64
Rejestracja: sob 27 paź, 2012
Quad:: yamaha grizzly 660
Imię: Kuba

Re: Wrocław poligon

Post autor: kuba330 » pn 21 sty, 2013

a my wyruszylismy z kostomłotów i dotarlismy prawie do Rzeczki, zabrakło nam pare kilometrów, musielismy zjechać na tankowanie, w miedzy czasie polne bistro...trasa wszechstronna, troche podjazdów, troche rowów, przeprawa przez rzeke, ogólnie ok...wszyscy dotarli cało bez wiekszych szkód...niebawem film

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » wt 22 sty, 2013

no to czekam na ten film z twojej nowej kamerki... ciekawy jestem Kuba jak to działa...??
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Pingwin Legnica » wt 22 sty, 2013

www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » wt 22 sty, 2013

DOBRE..... NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ WERSJI PEŁNOMETRAŻOWEJ......
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Rad44
Posty: 9
Rejestracja: czw 22 lis, 2012
Quad:: Rincon 650
Imię: Radek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: Rad44 » czw 24 sty, 2013

Widzę Tomciu , że szczyt nie zdobyty no na poligonie też pod górę było lód za cienki;-)
Załączniki
lod-byl-za-cienki.jpg

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Pingwin Legnica » czw 24 sty, 2013

www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » pt 25 sty, 2013

fajny filmik Puniek. Ściągnę go sobie na kompa.

Widzę Radziu, że też bardzo dobrze się bawiliście..... !!!!!!!!!!!
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Rad44
Posty: 9
Rejestracja: czw 22 lis, 2012
Quad:: Rincon 650
Imię: Radek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: Rad44 » pt 25 sty, 2013

Witaj Tomek
nie tak dobrze jak Wy, tylko do zajechania wyciągarki...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”