Wrocław poligon

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Tomasz2306
Posty: 1
Rejestracja: pt 18 sty, 2013
Quad:: Kymco MXU500i IRS
Imię: Tomasz

Re: Wrocław poligon

Post autor: Tomasz2306 » pt 18 sty, 2013

Witam Kolegów
Jestem nowy i z chęcią wybrał bym się z wami na jakiś wypadzik jesli dotrzymam wam Zawodowcom kroku. Na początek jedna muszę zacząc od zakupu kasku ubrania itp.
Proszę napiszcie gdzie we Wrocku najlepiej takie zakupy zrobić?
Pozdrawiam Tomek

ksemek
Posty: 50
Rejestracja: ndz 18 lis, 2012
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Re: Wrocław poligon

Post autor: ksemek » sob 19 sty, 2013

Witam Panowie jak tam wyprawa? Spotkaliscie się z Pingwinem czy nie udało się? Napiszcie coś na temat tej wyprawy a nie tak trzymacie w napięciu.
Kolego możesz dostać wszystko w enduromani.

Awatar użytkownika
BuBu
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Quad:: G700 XXc
Imię: Marcin
Lokalizacja: Powiat Poznański

Re: Wrocław poligon

Post autor: BuBu » ndz 20 sty, 2013

ksemek pisze:Witam Panowie jak tam wyprawa? Spotkaliscie się z Pingwinem czy nie udało się? Napiszcie coś na temat tej wyprawy a nie tak trzymacie w napięciu.
Oni dzisiaj jeżdżą i pewnie są jeszcze w trasie.

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Pingwin Legnica » ndz 20 sty, 2013

Melduję się :) właśnie wygrzewam moje stare kości tak poszaegane przez mróz. Niestety Sleza nie zdobyta bo szczerze mowiac jazda przy minus 10 stopniach, po polach, polnymi drogami srednio nam się spodobała :( zrobimy to innym razem jak snieg ustapi trochę. Ogolnie polatalismy wokoło komina, bez celu. Nudno bylo jskos tak , ani blotka ani jakiś górek... Ogolnie rzecz biorąc nic ciekawego. Sa jednak wnioski : opona typu bh na sniegu to jakis dramat... alltraki bywaja pechowe bo nasz kolega znowu dzisiaj dwukrotnie kleil opony. Zilla rzadzi niepodzielnie. I tyle.. Nawet leśniczego nie spotkaliśmy , ognisko bylo fajne :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

ksemek
Posty: 50
Rejestracja: ndz 18 lis, 2012
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Re: Wrocław poligon

Post autor: ksemek » ndz 20 sty, 2013

Pingwin to co za oponki polecasz na taką pogodę i takie warunki? Będzie jakąś relacja filmowa bądź fotograficzna?

Awatar użytkownika
BuBu
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Quad:: G700 XXc
Imię: Marcin
Lokalizacja: Powiat Poznański

Re: Wrocław poligon

Post autor: BuBu » ndz 20 sty, 2013

opona typu bh na sniegu to jakis dramat...
Święta prawda. Wczoraj wyskoczyłem na chwilkę i nie idzie jechać. Ja swoje a quad swoje - żyje sobie swoim własnym życiem....

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Pingwin Legnica » ndz 20 sty, 2013

yamaha na bh jedzie gdzie chce i nawet profi zawias jej nie pomoże :( dla mnie tylko i wyłącznie Zilla w rozmiarze od 26 cali ,
Ewentualnie alltrak jak nie zilla
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Wrocław poligon

Post autor: Ikar » ndz 20 sty, 2013

Na szutrze przy sypkim i głębokim śniegu (zapięte 4x4) jeszcze jedzie :) koszmar zaczyna się na wyślizganym. Przez ten tydzień ma mróz trzymać, znajomy do LTZ załatwił sobie metalowe wkręty - 3 rzędy na tyle i 2 na przodzie :) Ciekawe jak będzie latać ...
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
WOCZEK
PingwinSquad
Posty: 44
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Quad:: Foczka

Re: Wrocław poligon

Post autor: WOCZEK » ndz 20 sty, 2013

Kolega Tomasz LEJEK, miał okazje dzisiaj na BH polatać sobie do tego stopnia, że na drodze polnej przy duzej prędkości obruciło mu quada w kółko.A alltrak no cóz, fajna opona ale jak ktos ma pecha to na 2 wyjazdy w sniegu 3 opony do domu wróciły ze sznurkami i to razy dwa na dziure.Zilla zdecydowanie na sniegu robi kawał dobrej roboty.
Pingwin Squad

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Wrocław poligon

Post autor: Ikar » ndz 20 sty, 2013

Tomek wiem BH kiepsko się wgryza, Zilli nie kupie bo nie na mój typ terenu :) Dla mnie tylko AT :)
Ozo Drapers Squad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”