Ukraina 2017 M&M Squad.

Wyprawy te bardzo dalekie - zagraniczne, jak i te bliższe po Polsce...
Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Ukraina 2017 M&M Squad.

Post autor: DKfan » pt 19 maja, 2017

Jeżeli ktoś ma ochotę zerknąć to mamy już pierwszą część filmu z wyjazdu na Ukrainę z Mikusiem. W miarę dostępnego czasu dokleję dwie następne.
Trafiła nam się fantastyczna pogoda: 1 dzień do godziny 15 ulewny deszcz który zamienił ścieżki i żleby w rwące potoki a koleiny wypełniły się błotkiem. Dzień 2-3 całkowita zmiana, temperatura około 20 stopni i słońce, aż przyjemnie było taplać się w wodzie i błocie które tak szybko nie wsiąkają w ukraińską glinę.
Wyjazd fantastyczny, w 3 dni zrobiliśmy więcej terenu niż przez kilka miesięcy na mazowieckich równinach. Obyło się bez strat, nie zaliczyliśmy ani jednej rolki. Zavisza najmłodszy stażem i doświadczeniem położył tylko raz swoje XXC na boku ale obyło sie bez strat, nie licząc oleju :-)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zJ-kds8GOeg[/youtube]
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
jarecki13
Posty: 627
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Quad:: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
Lokalizacja: Dolny Śląsk B-c

Re: Ukraina 2017 M&M Squad.

Post autor: jarecki13 » sob 20 maja, 2017

No powiem szczerze ,że trasa maga, było wszystko co powinno być , ja już powoli odbijam od jazdy byle do przodu ,ale takie wyprawy to ja rozumiem , bez mega prędkości a więcej pokonywania terenu formą techniczną , naprawdę teren jest mega , u nas tylko na kierunku Lwówek Ślaski -Wleń-Jelenia Góra-Kamienna Góra -Wałbrzych można liznąć trochę takiego terenu reszta w stronę Lubuskiego szutry,poligony i płasko czyli dla szybkich quadów nie dla Rincona :)

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Ukraina 2017 M&M Squad.

Post autor: Zmora1966 » sob 20 maja, 2017

Potwierdzam, Ukraina jest mega... wybieram sie niedługo na 6 dni i 800 km... mam nadzieje ze będzie tak jak zwykle... super.
a co do filmu...może trochę przydługi ;) ale fanie sie ogląda... szczególnie jak się ma świadomość ze kamera nie oddaje jak zwykle prawdziwej trudności terenu
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
jarecki13
Posty: 627
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Quad:: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
Lokalizacja: Dolny Śląsk B-c

Re: Ukraina 2017 M&M Squad.

Post autor: jarecki13 » sob 20 maja, 2017

Dokładnie kamera nigdy nie odda tego co jest w rzeczywistości , 800 km w takim terenie to mordęga - ale właśnie po to się jedzie

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Ukraina 2017 M&M Squad.

Post autor: DKfan » ndz 21 maja, 2017

Wiem że filmik przydługawy ale specjalną wersję z kompilacją najciekawszych momentów też zrobię. Na razie ścigam kolegów o nadsyłanie własnych materiałów i będę sklejał coś fajnego i mniej nudnego.
Też zawsze krzyczę żeby skracać do mniej niż 10min, ale nie miałem serca kroić i widoków i samej scenerii jazdy. Dla nas taka wyprawa to wspaniałe przeżycie, na Ukrainie każdy kilometr przynosi radość z jazdy: żleby, ostre podjazdy, pokryte błotem zjazdy, kamieniste ścieżki, piękne widoki. U nas trzeba przebyć wiele kilometrów aby coś ciekawego odnaleźć.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
jarecki13
Posty: 627
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Quad:: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
Lokalizacja: Dolny Śląsk B-c

Re: Ukraina 2017 M&M Squad.

Post autor: jarecki13 » ndz 21 maja, 2017

Dokładnie ja też mam z tym problemy jeśli chodzi o krojenie filmików , często są długie i nie za bardzo chce się szukać fajnych scen , a jak sie wyłączy kamerkę to często idzie przegapić fajne ujecie , co do widoków to są mega , jedyny problem to taki ,że kamerka nie oddaje tego w 100% i dużo osób które nie wiedzą jak przekłamuje sprzęt do nagrywania nie wie ,że ta niby płaska górka jest tak naprawdę ogromna

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Ukraina 2017 M&M Squad.

Post autor: Zmora1966 » pn 22 maja, 2017

to problem każdego z nas :) dlatego napisałem, że mając świadomość tego co tam jest fajnie się ogląda choćby w formie wspomnień i.... amunicji żeby chcieć tam znowu jechać :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Ra-V
Posty: 122
Rejestracja: pn 26 gru, 2016
Quad:: Kymco MXU 500
Imię: Rafał

Re: Ukraina 2017 M&M Squad.

Post autor: Ra-V » pn 22 maja, 2017

Trasa miodzio. Dobrze się ogląda.

Awatar użytkownika
Jorguśan
Posty: 12
Rejestracja: śr 01 cze, 2016
Quad:: Polaris MV7
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Lublin

Re: Ukraina 2017 M&M Squad.

Post autor: Jorguśan » wt 23 maja, 2017

Mam pytanie organizacyjne, na Ukrajnę jeździcie quadami czy wozicie je na lawecie?

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Ukraina 2017 M&M Squad.

Post autor: DKfan » wt 23 maja, 2017

Wieziemy na lawecie do przejścia granicznego, tam zostawiamy w jakimś bezpiecznym miejscu a granicę przekraczamy na kołach.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawy quadowe”