SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
Syki
Posty: 60
Rejestracja: czw 12 maja, 2016
Quad:: Lucyfer 500
Imię: Piotr
Lokalizacja: Dolna Grupa k/Grudziądza
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Syki » ndz 26 cze, 2016

Teraz kolej na moją Lucynę... :) Ciekawe, co z niej wyrośnie... Póki co nic, tylko się stroi...
Załączniki
FOTD59E-zmn.JPG

Awatar użytkownika
Gorgolesco
Posty: 106
Rejestracja: ndz 15 lut, 2015
Quad:: Kawasaki LS 650
Imię: Michał
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Gorgolesco » pn 27 cze, 2016

Ori_2 pisze:sam robiłeś? co potrzebne do zrobienia tego samemu? są jakieś inne wzory?
Wystarczy że wpiszesz hasło "hydrografika" w wyszukiwarce a napewno coś napewno znajdziesz dla siebie bo jest tego od groma i trochę ;)
Co do aplikacji to tak, sam to robiłem i cały proces jest dość czasochłonny ale nie będę się tutaj rozpisywał, najlepiej poczytaj w necie jak to powinno być DOBRZE zrobione.
Poniższy filmik jest dość pomocny.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Mh7TgCmtCPk[/youtube]

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pn 27 cze, 2016

Grubo :) ja sie tylko pytam kiedy skończyły sie okładziny skoro kończy sie juz metal :) jeszcze takiego niechlujstwa nie widziałem :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Syki
Posty: 60
Rejestracja: czw 12 maja, 2016
Quad:: Lucyfer 500
Imię: Piotr
Lokalizacja: Dolna Grupa k/Grudziądza
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Syki » pn 27 cze, 2016

Aż wstyd się przyznać, z czyjego to quada... Usprawiedliwieniem jest dla mnie jedynie to, że to nie ja doprowadziłem go do takiego stanu. Ale potwierdzam - lista zaniedbań jest przeogromna. Klocki są tylko tego przykładem. Niestety przełożyło się to wszystko na kaskę :(
Czy to nie dobry materiał na jeden z odcinków "Swapowych rewolucji wg Marcina?"? :-)

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ikar » pn 27 cze, 2016

Pocieszę Cie kolego pierwszy nie jestes :) jak serwisuje maszyny to bardziej sie dziwie jak jeszcze trochę tych okładzin zostaje a ktoś chce wymiany...
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pn 27 cze, 2016

Jak swojego kupilem to tez mi gosciu powiedzial ze nie wie czemu ale cos tyl nie lapie... jak rozebralem zacisk to bylo podobnie jak na tych zdjeciach... moze nie az tak... ale okladzin tez dawno nie bylo :)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 28 cze, 2016

Syki pisze:Aż wstyd się przyznać, z czyjego to quada... Usprawiedliwieniem jest dla mnie jedynie to, że to nie ja doprowadziłem go do takiego stanu. Ale potwierdzam - lista zaniedbań jest przeogromna. Klocki są tylko tego przykładem. Niestety przełożyło się to wszystko na kaskę :(
Czy to nie dobry materiał na jeden z odcinków "Swapowych rewolucji wg Marcina?"? :-)
ale to akurat nie z twojego quada Piotrze ;) Tylko z tego sp przyjechał po tobie wczoraj wyciągałem z niego piec bo chłopak ma juz klienta na 300cc i przy okazji zobaczyłem te klocki na tyle a że aż tak zdartych blach jeszcze nie widziałem to cyknąłem fotki ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Syki
Posty: 60
Rejestracja: czw 12 maja, 2016
Quad:: Lucyfer 500
Imię: Piotr
Lokalizacja: Dolna Grupa k/Grudziądza
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Syki » wt 28 cze, 2016

A już myślałem, że to z mojego... :) Ale ten mój też był przykładem niezłego niechlujstwa. Ale to już zamknięty rozdział. Przyszedł czas na nowe życie i nowe przygody. Marcin - jeśli pozwolisz zamieszczę zdjęcie obrazujące tego początki :)
Załączniki
FOT703B-zmn.JPG

jaro82
Posty: 2
Rejestracja: czw 30 cze, 2016
Quad:: yamaha YFM 200

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: jaro82 » czw 30 cze, 2016

To że zalewa Ci rozrusznik to jest wina simeringa który jest w środku w deklu, a nie oringa na zewnątrz.

ALS
Posty: 36
Rejestracja: czw 30 cze, 2016
Quad:: Ls500cb?

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ALS » czw 30 cze, 2016

Zastanawiam się nad kupnem ls500. Mam pytanie, jakie rzeczy lubią się rozwalać prócz pekającego tylnego wahacza?

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”