Suzuki KQ Kilka pytan :)

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Suzuki
kawa1999
Posty: 15
Rejestracja: śr 21 kwie, 2010
Quad:: Chcę kupis KQ lub cos innego do 17tys :)
Imię: Kamil

Suzuki KQ Kilka pytan :)

Post autor: kawa1999 » śr 12 maja, 2010

Siemka mamy zamiar razem z tata kupić KQ 700 :) lecz nie mamy za wiele kasy :(
szukamy quada zarejestrowanego lecz trudno takiego znaleść:( znalazłem kilka ofert .
1.http://moto.allegro.pl/item1032467589_s ... ml#gallery
2.http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1912805
moje pytanie jest takie czy mogę je jakoś zarejestrować i jeśli tak to jakie to będą koszty ??? z góry dziękuję za odpowiedź

Awatar użytkownika
marcin82m
Posty: 92
Rejestracja: pn 08 lut, 2010
Lokalizacja: Pruszków

Re: Suzuki KQ Kilka pytan :)

Post autor: marcin82m » czw 13 maja, 2010

Zdecydowanie jesli chodzi o wyposazenie polecam Ci tego drugiego :) co do stanu technicznego... musisz sprawdzic osobiscie albo w jakims warsztacie...
Mozesz quada zarejestrowac ale wszystko to tez zalezy od urzedu bo nie kazdy chce rejestrowac... niektore urzedy robia z tym problemy wiec ja bym CI proponowal przejsc sie i sie dowiedziec czy nie ma z tym problemow...
Quad musi posiadac takie gadzety jak kierunkowskazy, lusterka, sygnal dzwiekowy hmmm chyba to wszystko z dodatkow... nastepnie "teoretycznie" musi miec obnizona moc... kolejna sprawa to badanie techniczne ktore to wszystko co wyzej napisalem potwierdzi i dopusci do ruchu, pozniej wydzial komunikacji i rejestracja, karta pojazdu, tablica, i dowodzik jest :D
Chyba niczego nie pominalem...

Awatar użytkownika
dziki
Posty: 68
Rejestracja: ndz 06 maja, 2007
Lokalizacja: Z Buszu !

Re: Suzuki KQ Kilka pytan :)

Post autor: dziki » czw 13 maja, 2010

Pierwszego to Sobie Odpuść :stop:
Drugi na pewno nie miał lekko a nowe koła z felgami to tak dla odwrócenia uwagi są założone , wyciągarka jak widać trochę też pracowała.
Ale cena przystępna :ok:
Tylko z tą rejestracją coś nie tak. Napisał status pojazdu sprowadzony , kraj pochodzenia Polska ,zarejestrowany Polska :czytaj: Zadzwoń i popytaj co i jak.

Awatar użytkownika
marcin82m
Posty: 92
Rejestracja: pn 08 lut, 2010
Lokalizacja: Pruszków

Re: Suzuki KQ Kilka pytan :)

Post autor: marcin82m » czw 13 maja, 2010

tez sadze ze drugi nie jezdzil jedynie po lesie :) zalozone oslony od spodu, wyciagarka pracowala, oponki na bloto, spinki do plastikow dawno juz zastapione srubkami :)
Sprawdz czy reflektory nie byly spawane(u mnie mocowania sie polamaly od wywrotek), czy szperacz nie jest popekany...

A quad topiony nie oznacza od razu quad zly... prawie kazdy quad przeprawowy widzial bagna i wode... po to przeciez one sa stworzone :) wedlug mnie najwazniejsza jest mechanika i glownie na to trzeba zwracac uwage bo wymiana wahaczy czy innych czesci troche kosztuje...

kawa1999
Posty: 15
Rejestracja: śr 21 kwie, 2010
Quad:: Chcę kupis KQ lub cos innego do 17tys :)
Imię: Kamil

Re: Suzuki KQ Kilka pytan :)

Post autor: kawa1999 » czw 13 maja, 2010

tylko co zrobić jak mi tego nie zarejestrują ?? a koniecznie mi rejestracja jest potrzebna a quady zarejestrowane muszę powiedzieć są drogie:( no chyba ze jakies 450czy 500 ceny maja względne lecz 500 to trochę za słaby na odsnieżanie i na ciężki teren no chyba że sie myle :)

Awatar użytkownika
marcin82m
Posty: 92
Rejestracja: pn 08 lut, 2010
Lokalizacja: Pruszków

Re: Suzuki KQ Kilka pytan :)

Post autor: marcin82m » czw 13 maja, 2010

500 juz Ci wystarczy :)
Co do rejestrowania... pojdz do urzedu i sie dowiedz... najlepiej zapytaj jakie dokumenty musisz przedstawic aby zarejestrowali Ci quada jako pojazd samochodowy inny i tyle... jesli nie beda robic problemow to Ci powiedza co musisz im przyniesc... jesli nie beda rejestrowac to powiedza Ci zebys spadal i im d*** nie zawracal :)

kawa1999
Posty: 15
Rejestracja: śr 21 kwie, 2010
Quad:: Chcę kupis KQ lub cos innego do 17tys :)
Imię: Kamil

Re: Suzuki KQ Kilka pytan :)

Post autor: kawa1999 » czw 13 maja, 2010

No u mnie mogą sprawiać kłopoty :/ ostatnio byłem oglądać Yadzie G660 sprowadzona i posiadała dowód rejestracyjny z USA bez blach i powiedzieli mi ze za ch*** mi tego nie zarejestrują :/ polskie prawo jest p****** co do quadów traktują nas jak jakiś przestępców a my tylko chcemy legalnie zarejestrować gada by sie legalnie poruszać to mędy z urzędu zawsze coś wymyślą jak by im szkoda było albo zazdrościli ci czegoś zawsze sprawiają kłopoty no ale takie jest życie :D Pzdro dla wszystkich forumowiczów MX&ATV 4ever:D

kawa1999
Posty: 15
Rejestracja: śr 21 kwie, 2010
Quad:: Chcę kupis KQ lub cos innego do 17tys :)
Imię: Kamil

Re: Suzuki KQ Kilka pytan :)

Post autor: kawa1999 » pt 28 maja, 2010

Dlaczego uważacie ze ten 1 jest zły?? Wiem ze niema wyciągarki i tych różnych innych dodatków lecz ma inne zalety Cena i możliwość wystawienia faktury a Wyciągarkę zawsze mogę dokupić tak samo z oponami.Co o tym myślicie??

Awatar użytkownika
dziki
Posty: 68
Rejestracja: ndz 06 maja, 2007
Lokalizacja: Z Buszu !

Re: Suzuki KQ Kilka pytan :)

Post autor: dziki » pt 28 maja, 2010

Bo więcej siedział w Amerykańskim BAGNIE niż latał po powierzchni Ziemi.
Po prostu jest dobrze ukiszony , Spójrz jaki kolor ma tylny dyfer i te patenty przyspawane do bagażników .

Awatar użytkownika
marcin82m
Posty: 92
Rejestracja: pn 08 lut, 2010
Lokalizacja: Pruszków

Re: Suzuki KQ Kilka pytan :)

Post autor: marcin82m » pt 28 maja, 2010

hehe dyfer podobny do mojego... brak lewej osłony od silnika, zamiast spinek do plastikow sa jakies "srubki" ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”