Quadzik - polski magazyn o quadach

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ASTERIX_4x4
Posty: 110
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: ASTERIX_4x4 » pn 10 lis, 2008

A ja muszę złożyć donos na Quadziki ...
Wcale nie zamawiałem pierwszego numeru, a Oni robią wszystko żeby zarazić tym okropnym wirusem jak największą grupę niewinnych quadowców...
Wysłali pierwszy numer na dane, które daaaawno temu sam im podałem zamawiając jeden z pierwszych filmów ....
Wczoraj na imprezie rodzinnej przekazano mi kopertę i po jej rozerwaniu wpadłem ...
Wracając do domu wieczorem nie mogłem przeżyć, że koperta (z "wirusem") została u siostry w domu (na szafce przy wyjściu).
Było za późno żeby wracać ... Dopiero jak powiedziałem starszej córce (w drodze powrotnej) żeby porównała to do pozostawienia swojej gazety o Hannah Montana - to zrozumiała mój żal i smutek, oraz powód dlaczego dzisiejszej nocy źle spałem ...
Na szczęście siostra przywiozła mi dziś rano zgubę.

(żart) :wyśmiewacz: (to opis zapożyczony od redaktora Marcina Stachury)

Dziękuję za pamięć !
Jestem pełen uznania.
Wiele już było napisane o jakości (zewnętrznej i wewnętrznej) nowego wydawnictwa.
Przyłączam się do tych opinii.

Jedno muszę i chcę napisać nawiązując do wstępu Redaktora Naczelnego Grzegorza Głowienki:

Grzegorz szczerze ZAZDROSZCZĘ tego, że robisz to co uwielbiasz.
Gratuluję decyzji, odwagi, upartości w rozwoju swojego rodzinnego imperium medialnego.
Fajnie, że masz przy sobie Agnieszkę, która Cię w tym wszystkim wspiera i Jarka, na którego też możesz zawsze liczyć (tak to widzę z boku).

Nie trzymam za Was kciuków bo nie muszę. Z takim podejściem i wyczuciem - Quadzik jest skazany na sukces.

Ps. Zazdroszczę też fajnych testów redaktorowi Marcinowi Stachurze i że znajduje na to wszystko czas.

Pozdrawiam
Grzegorz Wręczycki
Asterix_4x4

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pn 10 lis, 2008

Jesteś narazie jedyny, który to dostrzegł, sam chyba jesteś doświadczonym dziennikarzem, że możesz wystawiać takie opinie. Zargumentuj jakoś te swoje stwierdzenia, to może przyznam Ci racje.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
darksmile
Posty: 62
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: darksmile » pn 10 lis, 2008

Konkretnych przykładów TERAZ nie podam, bo mam gazetę w domu a siedzę w pracy, ale doskonały przykład to ostatnie zdanie leada z materiału o pierwszej pomocy.
Przykładem może być również cały ten art.

KTM nie lepszy niestety

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pn 10 lis, 2008

Okey Darksmile, nie ma problemu. Zaraz też przejrzę jeszcze raz gazetę w celu przeszukania błędów.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
darksmile
Posty: 62
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: darksmile » pn 10 lis, 2008

masz gdzies arty w pdfach. Będzie łatwiej
250,350,450,550,700

Awatar użytkownika
Krawco
Posty: 472
Rejestracja: sob 01 gru, 2007
Quad:: XP 850 ;)
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Polska ;)

Post autor: Krawco » pn 10 lis, 2008

ja myślę że nawet najlepszy redaktor nie napisze dobrego artykułu o quadach jeśli nigdy na nich nie jeździł... DLA MNIE BOMBA!!! Gratulacje Grzegorz i czekamy na następne.
Pojazdy Polaris www.polariscenter.pl i nie tylko...

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » pn 10 lis, 2008

Jako że poligrafia nie jest mi obca, powiem tak kolega ma rację w przypadku obu pism... sam pisze artykuły i mam świadomość swojej nie doskonałości. Potrzebny jest dobry redaktor który to wszystko uładzi, ponaprawia językowo. W obu przypadkach.
KINGSAJZ dla każdego!!!!

Awatar użytkownika
darksmile
Posty: 62
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: darksmile » pn 10 lis, 2008

a ja uważam, że nawet jak ktoś jeździ a nie umie pisać to nie powinien pisać, bo się tego czytać nie da
250,350,450,550,700

Awatar użytkownika
Krawco
Posty: 472
Rejestracja: sob 01 gru, 2007
Quad:: XP 850 ;)
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Polska ;)

Post autor: Krawco » pn 10 lis, 2008

tak naprawdę nie musisz kupować jak Ci nie pasuje - nikt Cię nie zmusza
Pojazdy Polaris www.polariscenter.pl i nie tylko...

Awatar użytkownika
darksmile
Posty: 62
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: darksmile » pn 10 lis, 2008

dostałem za darmo.
Poza tym uważam, że jest to własnie "konstruktywna krytyka" o która prosili twórcy. Po prostu jestem w stanie spojżec na Quadzika ciut bardziej profesjonalnym i chłodnym okiem. I moje uwagi nie wynikacja ze złosliwości a jakiejś tam znajomości zasad obowiązujących w dziennikarstwie.

Podam konkretne przykłady-będzie łatwiej rozmawiać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”