problem z odpalaniem z rozrusznika

Wasze doświadczenia i problemy z quadami Yamaha Kodiak/Big Bear 400, Kodiak/Grizzly 450...
ODPOWIEDZ
lukasz17.18
Posty: 3
Rejestracja: sob 16 sty, 2016
Quad:: kodiak 400

problem z odpalaniem z rozrusznika

Post autor: lukasz17.18 » sob 16 sty, 2016

Witam wszystkich mam problem taki, gdy jest zimny to nie odpala z rozrusznika , kręci ale nie może zapalić,co do szarpaka to odpala za pierwszym razem ale musze rozpalać starterem i szarpakiem bo samym szarpakiem sie nie da. Prosze o pomoc

Awatar użytkownika
kostek_ak
Posty: 113
Rejestracja: śr 05 lut, 2014
Quad:: yamaha big bear 350
Imię: andrzej

Re: problem z odpalaniem z rozrusznika

Post autor: kostek_ak » czw 21 sty, 2016

wiele przyczyn się na to składa i bez dodatkowych informacji ciężko będzie cokolwiek wyjaśnić. Na początek pełna regulacja i sprawdzanie prądów wadą tych quadów są słabe cewki alternatora, posprawdzaj połączenia elektryki, jaka jest iskra może paliwo się cofa itd. więcej info i można coś zaradzić
smak wolności ---- try this

lukasz17.18
Posty: 3
Rejestracja: sob 16 sty, 2016
Quad:: kodiak 400

Re: problem z odpalaniem z rozrusznika

Post autor: lukasz17.18 » czw 21 sty, 2016

witam no wiec rozrusznik krecie i to dosc dobrze ale tak jak by nie miało tego kopa co z szarpaka, wiec mi sie wydaje że to nie kable i iskra jest taka sama. Moim zdanie cisnienie słabe sprawdzałem na zimnym silniku i 7mpa :(

lukasz17.18
Posty: 3
Rejestracja: sob 16 sty, 2016
Quad:: kodiak 400

Re: problem z odpalaniem z rozrusznika

Post autor: lukasz17.18 » czw 21 sty, 2016

tylko co jest dziwne to jak stoi tydzien to z szarpaka za pierwszym razem odpala a silnik jak sie rozgrzeje to juz rozpala z rozrusznika

Awatar użytkownika
cooolman88
Posty: 17
Rejestracja: ndz 27 lip, 2014
Quad:: Yamaha Big Bear 350 4x4
Imię: Rafał
Lokalizacja: Małaszewicze Duże

Re: problem z odpalaniem z rozrusznika

Post autor: cooolman88 » ndz 24 sty, 2016

może paliwa mało dostaje , rozbierz i przeczyść gaźnik , oraz filterek co jest w kraniku paliwa , musisz go odkręcić od baku sitka są z drugiej strony od środka. Podmień świece może pomoże ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yamaha Kodiak/Big Bear 400, Kodiak/Grizzly 450”