Czy testował ktoś YAMAHE WOLVERINE 450??

Wasze doświadczenia i problemy z quadami Yamaha Wolverine 350/450...
Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » pn 03 wrz, 2007

ja bym kupil Scramblera, bez dwoch zdan. ten quad ma porzadnego kopa w porownaniu do Wovlerina.do tego scrambler to juz sprawdzony quad u islyszalem same dobre opinie.gdyby kokos byl mniej zajety to by jakas lekturke strzelil bo to zdaje sie on dosiada go dosc dlugo

ciastek
Posty: 11
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Radom

Post autor: ciastek » pn 03 wrz, 2007

No właśnie mnie przekonałeś, znalazłem na Allegro jakiegoś koleszkę z Łodzi co ściąga ze Stanów przeważnie Polarisy, Jeżeli okaże się dobrym źródłem to chyba się zdecyduje. Ceny są kuszące. THX for ALL!!!

ciastek
Posty: 11
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Radom

Post autor: ciastek » pn 03 wrz, 2007

Mam Pytanie do Kokosa, ale i też do każdego kto jest w temacie: czy może masz kogoś kto sprzedaje POLARISY?? Jakieś OFERTY, Zdjęcia wszystko mnie interesuje

Awatar użytkownika
KoKoS
Posty: 301
Rejestracja: wt 20 mar, 2007
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: KoKoS » pn 03 wrz, 2007

Niestety nie mam. Cięzko znaleźć dobrze utrzymanego Polarisa na rynku wtórnym, dlatego też ceny sa kuszące, ale warto sprzety dobrze objerzeć.

Marcolife, powiem któtko zwięźle i na temat, Scrambler jest lepszy na prostej, na torze i w terenie. Jedyny atut Wolverina to licznik w serii oraz wał kardana bez obsługowy i dodatkowo dostajemy słaby silnik, fatalne zawieszenie i średnie prowadzenie.
PoZdRo FoR All
odpalając potwora
moje poglądy się zmieniają, zaczynam inaczej myśleć...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yamaha Wolverine 350/450”