SSQuad Integracja 2007

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
Awatar użytkownika
markus
Posty: 590
Rejestracja: pn 18 gru, 2006
Lokalizacja: SLASK
Kontakt:

Post autor: markus » ndz 26 sie, 2007

Bryland dzieki za zainteresowanie ale po za kilkoma lekkimi obdarciami wszystko ok. Po prostu konkurencja polegała na zrobieniu dwóch kółek wokół pachołka i wróceniu na mete w okularach w których swiat dziwnie wygladał. tzn, tak na prawde momentami zupełnie nic nie było widac. No wiec zapamietałem wzrokowo trase i ostro ruszyłem. wszystko szło super , gaz na maksa dwa kółeczka zrobione (nawet przez chwile jak za mgła widziałem owy pachołek wokół którego sie kreciłem, no i powrót na mete. I tu pojawił sie problem. Nie widzac zupełnie nic, ale to nic, tylko na wyczucie skreciłem w kierunku mety oczywiscie przy mocno wcisnietej manatce gazu. No i troszke sie pomyliłem. kilka metrów za wczesnie. A ze obok był taki rowik wiec do niego wpadłem.
Najgorsze było to ze nawet podczas upadku nic nie widziałem i nie wiedziałem w która strone lece. Strart był na prawde dobry. Sedzia powiedział ze byłby to najlepszy czas.
A z drugiej strony to chciałbym zwrócic uwage organizatorom ze ta konkurencja jednak nie nalezała do najbezpieczniejszych a to przede wszystkim dlatego ze musiała byc wykonowana bez kasku. Rownie dobrze mozna było w grupke uczestników wjechac.
Ogolnie integracja mysle ze sie udała. Mozna sie było zintegrowac i pobyc w miłej atmosferze. Bardzo łatwy rekraacyjny teren i ładne widoki na jeziorko. :D
:D :D POLECAM.

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » pn 27 sie, 2007

u la la...

quady pomyte, popakowane, ogarnelismy jeszcze wczorajsza impreze dla naszego klienta, stad tez ani widu, ani slychu NAS na forum...

ale powolutku ruszamy do pracy, jeszcze dzisiaj napisze podsumowanie imprezy... poki co dziekuje wszystkim przybylym uczestnikom i obserwatorom, za przybycie oczywiscie :)

marian :)
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
bk101
Posty: 8
Rejestracja: pn 14 maja, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bk101 » pn 27 sie, 2007

Witam,
Już po nieco ostudzonych emocjach, na drugi dzień po zakończeniu integracji, mogę spokojnie powiedzieć jeszcze raz, że był to naprawdę fajny wyjazd i dobrze spędzony czas. Na integrację pojechałem po raz pierwszy i jak szybko dało się zauważyć większość z obecnych osób znała się tam bardzo dobrze i to nie tylko z rozmów na quadzikowym forum. Nie mniej jednak momentalnie można się dołączyć do tej grupy i już po kilku minutach rozmowy poczuć się jakby się było wśród znajomych osób. Dlatego też na przyszłość informacja dla wszystkich, że nie ma co się czaić z wyjazdem na taką imprezę i naprawdę warto. Trasy były ciekawe i jak ktoś jest znudzony monotonią otaczających go, w miejscu zamieszkania, oklepanych tras taki wyjazd to doskonałe antidotum na taki właśnie nastrój.
A poza tym dużo ludzi, pozytyne emocje i przyjazna atmosfera!

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » pn 27 sie, 2007

Asolutnie zgadzam się z przedmówcą :!:
Bardzo fajna impreza , też pierwszy raz miałem przyjemność w nie uczestniczyć , ale na pewno nie ostatni. Gratulacje dla organizatorów bardzo dobrze przygotowana całość ( no może trochę daleko :lol: ) ciekawa okolica, ale przede wszystkim prawdziwie rodzinna atmosfera.
Tak trzymać :!: :!:
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » pn 27 sie, 2007

Zanim ruszy galeria taki mały zwiastunik :P

Pozdrowienia dla mistrza Eduardo oraz wielkie podziękowanie dla całej ekipy za pomoc przy próbie wodnej :wink:
Załączniki
DSC00400.JPG
DSC00399.JPG
DSC00398.JPG
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » pn 27 sie, 2007

Arecki dzięki za pomoc w nawigacji.
Do domu wracałem 9 i pół godz :twisted: . Ale było warto.
Miło było poznać wszystkich których nowo poznałem :)

Pozdrowienia z Zielonej Góry
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 27 sie, 2007

ITAL, jak masz jeszcze jakieś swoje zdjęcia to prześlij je na info@quadzik.pl a wybierzemy zapewne trochę i dodamy do naszej zebranej galerii zdjęć (zostało wybranych już około 200 zdjęć)...
Dodatkowo jeżeli pozostali uczestnicy SSQuad Integracji mają jeszcze jakieś zdjęcia, a nie przekazali ich na quadzikowego notebooka z przczyczyn technicznych, to proszę o ich przesłanie - 1 mail nie może być większy niż 15 MB, ale skrzynkę mamy chyba 500 MB...
Póki co quadowa emeryturka :)

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » pn 27 sie, 2007

Mieliście fajną zabawę,ale co do konkrencji opisanej to była moim dyskusyjna :( zdrowie to podstawa,po fotkach widać było że bawicie się dobrze i o to chodzi.My też mieliśmy nizłą zabawę na Płockiej Brzeżnicy sladem RR zapraszam na ustawki-Szczecin na foto i filmiki :lol:
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » czw 30 sie, 2007

z podsumowaniem imprezy nie bylo tak latwo, moze Quadzik mnie wyreczy... :)

zbieram sie i zbieram ale praca i praca...

co do konkurencji bez kasku... :) hmm... bezpieczenstwo to 1-sza racja, a dobra zabawa to 2-ga racja... jazda bez kasku na tescie pijaka wziela sie stad, iz okulary w ktorych jezdziliscie zle leza na wiekszosci modeli kaskow, przeswituje swiatlo, uwiera w oczodoly itp... nie sa to google a raczej okulary spawacza :) na przyszlosc pomyslimy jak ten problem rozwiazac, obiecuje... moze zastosujemy uniwersalny "helm ochronny" jak na budowie...? :roll:

bardzo dziekuje wszystkim za przybycie, powoli planujemy atrakcje na kolejna impreze...

mnie osobiscie brakowalo rodzin, dzieci zon, matek i kochanek :) pamietajcie na przyszlosc, iz na taka impreze mozna zabrac cala rodzinke, wtedy rajderzy pasjonuja sie jazda a ich rodzina atrakcjami zastepczymi... :wink:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » czw 30 sie, 2007

ITAL - jezeli potrzebujesz pomocy w zalatwieniu formalnosci z czekiem, chetnie Ci pomozemy :) daj tylko sygnal...
.:GALEON:.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”