Wrocław poligon

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ivan
Posty: 166
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Quad:: Gryzzli 700 FI
Lokalizacja: Wrocław/ J-L
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Ivan » czw 22 lis, 2012

Grzesiu ?? A co to ty organizujesz ? :)
Ja się piszę jak najbardziej, do 01.12 powiniem wyleczyć mojego miśka ;)

Pomóc coś przy organizacji ?

Awatar użytkownika
Ivan
Posty: 166
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Quad:: Gryzzli 700 FI
Lokalizacja: Wrocław/ J-L
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Ivan » czw 22 lis, 2012

Seven pisze:Wielkie dzięki Kuba za wspaniały trip, zdjęcia są tutaj:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 1b2c0e4f5c , do next time !!!
No fajnie chłopaki, że się dobrze bawiliście... ale zjeba i tak Wam się należy.
To że po jakiegoś rolnika poletku przelecieliście... no comment
To że zryliście rów melioracyjny zaraz przy przepuscie pod autostradą... no comment
Ale upalanie po rzece, pod autostradą zaraz przy Adrenalinie to juz mogliście sobie darować. Dobrze widzieliście ze koryto jest tam uregulowane, brzegi wzmocnione siatką. Off-roadowcy k**wa! Zwykli wandale z was i tyle. W d*** macie zasady, liczy się dla Was tylko fun.
Przez takich jak wy potem za quadami latają kamienie.

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 64
Rejestracja: sob 27 paź, 2012
Quad:: yamaha grizzly 660
Imię: Kuba

Re: Wrocław poligon

Post autor: kuba330 » czw 22 lis, 2012

czyli rozumiem ivan że ty jeździsz tylko po drogach asfaltowych tak? Twój komentarz to czysty cynizm i hipokrytyzm, bo jesli masz quada to nie powiesz mi, że nie jeździsz po lasach, a wiesz że każdorazowy wjazd do lasu jest surowo zabroniony, zaraz powiesz: ale ja jeżdze po cichu i nie odstraszam zwierzyny...ale to tak jakbyś policjantowi powiedział, panie władzo ja wypiłem tylko dwa piwka i przecież jechałem powoli...dlatego jesli jestes takim konsekwentym quadowcem to najwyraźniej musisz zmienić zainteresowania bo w rzeczywistości dla quadów nie ma żadnych wyznaczonych tras, dlatego gdziekolwiek gdzie byśmy pojechali zawsze będzie zle, ale Ivan ty najwyrażniej quada wyprowadzasz raz do roku zeby pojezdzić po wyznaczonym torze z dzikowcu...pokaż mi który z nas wjechał rolnikowi na pole, bo dla mnie ciezka praca rolnika jest święta i nigdy nikomu nie pozwoliłbym wjechać na pole, a może chodzi Ci o ten pas zieleni wzdłuż autostrady? no wiesz co, niestety ale to była trawa...świetnie się komentuje nie znając faktów, podłoże w rzecze pod mostem nie jest siatkowane, siatka leży tylko po stronie mostu od wsi piotrowice, pod mostem i z jego lewej strony dno jest bardzo kamieniste...cynizm w czystej postaci...piszesz mi że upalasz te same tereny co ja, czyli w takim razie rozumiem, że mietków i slęże objechałeś asfaltem bo na teren zalewu nawet jednym kołem nie można wjechać...i jeszcze jedno, rów przy ausostradzie, zarówno podłoże jak i sciany wyłożone są płytami betonowymi, wiesz co nikt z nas nie ma takiego mocnego quada zeby zryć płyte betonową hehehe myśle że musisz sobie zrobić taki quadowy audyt gdzie Ty sam jezdzisz quadem a gdzie nim jezdzić nie można

grzegorzewski
Posty: 29
Rejestracja: czw 27 paź, 2011
Quad:: Bombardier outlander 800
Imię: Grzegorz

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzegorzewski » czw 22 lis, 2012

Jak już sobie pogadaliście to ja zapraszam ponownie na poligon 1 grudnia . Trasa ma być tak zrobiona że można ją przejechać na ośce + dodatkowe odcinki specjalne dla bardziej wymagających i lubiących przeprawy .

grzegorzewski
Posty: 29
Rejestracja: czw 27 paź, 2011
Quad:: Bombardier outlander 800
Imię: Grzegorz

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzegorzewski » czw 22 lis, 2012

Zapraszam wszystkich na imprezę na zakończenie sezonu którą koledzy organizują na terenie poligonu we Wrocławiu . Impreza będzie w formie rajdu przeprawowego .
Data : 01-12-2012
Nie ma wpisowego ---natomiast pucharki i nagrody będą
W planach jest trasa do przejechania dla wszystkich z dodatkowymi odcinkami specjalnymi na które wjazd jest nieobowiązkowy ale dodatkowo punktowany .

Zapraszam wszystkich chętnych .

Zapisy email : grzegorzewski@vp.pl lub tel 537455800
Biuro rajdu czynne od 8.00
Planujemy start na trasę około gopdz 10.00

Awatar użytkownika
Ivan
Posty: 166
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Quad:: Gryzzli 700 FI
Lokalizacja: Wrocław/ J-L
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Ivan » czw 22 lis, 2012

Kubuś- farmazony wypisujesz.
grzegorzewski pisze:Trasa ma być tak zrobiona że można ją przejechać na ośce + dodatkowe odcinki specjalne dla bardziej wymagających i lubiących przeprawy .
Daj znać kiedy zajechać na poligon, polatamy z tasiemkami.

A na ATV Polska wrzuciłeś info o rajdzie?

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 64
Rejestracja: sob 27 paź, 2012
Quad:: yamaha grizzly 660
Imię: Kuba

Re: Wrocław poligon

Post autor: kuba330 » pt 23 lis, 2012

rozstrzygniemy nasz konflikt w rywalizacji sobotniej pierwszego grudnia na poligonie :) hehe chociaż w tą niedziele też będę, musze obczaić tereny bo nigdy jeszcze po wrocławskim poligonie nie jezdziłem a nie chce zamykać stawki w sobote za tydzień :)

grzegorzewski
Posty: 29
Rejestracja: czw 27 paź, 2011
Quad:: Bombardier outlander 800
Imię: Grzegorz

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzegorzewski » pt 23 lis, 2012

Proszę rozpropagować imprezę na poligonie 1 grudnia wśród znajomych i dalej aby zwiększyć frekwencję podczas rywalizacji

ksemek
Posty: 50
Rejestracja: ndz 18 lis, 2012
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Re: Wrocław poligon

Post autor: ksemek » pn 26 lis, 2012

Wiadomo już coś więcej na temat tej imprezy w sobotę na poligonie?

Awatar użytkownika
Ivan
Posty: 166
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Quad:: Gryzzli 700 FI
Lokalizacja: Wrocław/ J-L
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Ivan » pn 26 lis, 2012

Jutro chłopaki wytyczają trase, w piatek taśmują.
Co wiecej potrzeba wiedzieć ? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”