Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Tu możesz zobaczyć jak bawi się DIABLO TEAM ZGIERZ
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: DIABLO_W » śr 11 kwie, 2012

Witam wszystkich kolegów :mrgreen:
W dniu jutrzejszym następuje pakowanie gadów i gratów na wyjazd na imprezę jak w tytule ;) Ruszamy w Piątek rano w sile 5 quadów z naszej ekipy :oklaski:
czyli :
1) JA gad CF X8
2)MARIUSZ gad CAN-AM
3)ADAM gad KAWASAKI
4)BRAT ADAMA chyba KUBA (nie pamiętam imienia) gad YAMAHA
5) ZNAJOMY ADAMA i BRATA chyba BOGUSŁAW (też nie pamiętam imienia) KAWASAKI
Będziemy walczyć o pudło :roll: bynajmniej JA i Mariusz jak wyjdzie zobaczymy :bezradny: maszyna w miarę przygotowana lecz nie na 100% z braku czasu :beczy: i zobaczy się jak nowa zabawka się spisze moja oraz Mariusza :?: foto relację postaramy się robić lecz wiecie jak to może być gdy adrenalina skoczy to nie będzie czasu na to :mrgreen:
A tak moja gadzina wygląda przygotowana :roll:
Obrazek
Pozdrawiam :oklaski:
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Panther
Posty: 293
Rejestracja: śr 24 wrz, 2008
Quad:: Yamaha Grizzly 660
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: Panther » śr 11 kwie, 2012

Maszyna zacna, Powodzenia:)
Pozdrawiam - Łukasz

Awatar użytkownika
boguś
Posty: 307
Rejestracja: ndz 02 sty, 2011
Quad:: Yamaha Grizzly 660 był obecnie bez quada.

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: boguś » śr 11 kwie, 2012

Powodzenia :D dajcie z siebie wszystko :oklaski: .

Awatar użytkownika
Macisz
Posty: 312
Rejestracja: pn 03 sty, 2011
Quad:: Suzuki
Imię: Konrad

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: Macisz » śr 11 kwie, 2012

Trzymam kciuki

mlodycbr
Posty: 331
Rejestracja: sob 28 sie, 2010
Quad:: G660
Imię: kamil

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: mlodycbr » czw 12 kwie, 2012

ale kolego snorkli brak :P

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: DIABLO_W » czw 12 kwie, 2012

Trzeba Kamilku uczyć gadzine jazdę po wodzie bez nich ;) :)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

mlodycbr
Posty: 331
Rejestracja: sob 28 sie, 2010
Quad:: G660
Imię: kamil

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: mlodycbr » czw 12 kwie, 2012

rozumiem po troszeczku coraz głębiej i głębiej to może i nauczysz go żeby jeździł na wodzie bo benzyna coraz droższa :mrgreen:

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: DIABLO_W » pn 16 kwie, 2012

Witam wszystkich więc wróciliśmy i spróbuję coś napisać :mrgreen:
Wyjechaliśmy tak jak było planowane, po dojechaniu chłopaki z naszego teamu Adam,Kuba i Bohgdan już byli na miejscu :D , rozpakowanie toreb , gadów i plombowanie kart . Po czym integracja była dość zacna i spanko .
Pobudka rano śniadanko i na rumaki , jedziemy do Młynar w celu parady po Mieście i tam zaczynał się start :D czyli najpierw Prolog po tym jazda na odcinki :mrgreen: .Jedziemu GPS prowadzi i nagle kur...a zamknięty przejazd za ogrodzeniem biegają konie więc nie otwieramy bo pouciekają :myśli: co jest coś źle pojechaliśmy kręcimy się i za chwilę dojeżdżają inni i kręcimy się wszyscy aby objechać jakoś lub przejechać lecz jedziemy jeszcze raz bo widzimy iż inni przejechali i zrobili to co my nie chcieliśmy (okazało się puźniej iż gospodarz zapomniał zamknąć konie i otworzyć przejazd) dobra gonimy , doganiamy Adama i jego ekipę bo ja razem z Mariuszem jechałem no i lecimy dalej ale na d*** trzymają się nas ekipa z Brodnicy (fajne chłopaki ale w końcu konkurencja) więc ogień i zostawiliśmy ich :roll: no pierwszy oes no to pyk pyk pieczątki i dalej na następny oes dojazd i tam powoli schody , kur..a woda po cycki i za chwilę błoto :shock: po pas wpadasz ale tu nie było tak źle manetka na max i gady po wierzchu i dalej oes 3 i tu znowu woda gady pływają trzymane przez nas by nie utonęły po wyjeździe woda w pasku no nic reanimacja udał się i dalej ogień dojazd na oes 4 po drodze CPN a ja widzę iż maszyna ma temperaturę ale wentylator nie biega szybkie sprawdzenie bezpiecznik dobra wymiana i dalej na oes i tu piony wąwozy itp: kurna wszystko :oklaski: dogania nas Brodnica no nic mały gadulec, papierosek, piwko i robimy razem pieczątki , 1 pion ja próbuję trawersem lecz nie mogę już utrzymać się chłopaki pomagają mi trzymać gada winda i do góry po drodzę biorę pieczątkę i później ja spuszczam po kolei Mariusza i Brodnicę jedziemy po następną i tu znowu pion no nic windy i do góry ja czekam i biorę ją jako ostatni i jestem od pieczątki 1m i lina pęka dobrze że stałem z boku i dałem manetkę na maxa zakopał się gad stoi chłopki trzymają by nie poleciał Mariusz wiąże linkę i ciągnę się i pyk znowu pęka i to samo manetka gad stoi więc decyzja szybka wymiana liny na zboczu bo mam zapasową (na szczęście bo coś czułem iż ta stara może nie podołać ) dobra zrobione i idzie do góry zaliczone i dalej resztę jedziemy pieczątek bez problemu ja wszystko na kołach (kurna normalnie to bym tego chyba nie zrobił gdyby nie adrenalina ) dobra koniec oesu Brodnica leci na CPN to my ogniem(średnia chyba była z 90-100km/h) dalej na 5 oes dolatujemy i znowu woda z błotem idzie dobrze i nagle ja robię dacha , dobra szybko Mariusz swoją windą i stawiamy na koła wszystko całe, błoto tylko zdejmuję z kiery GPS-a itp: dalej lecimy koniec oesu małe do tankowanie i ogień na oes 6 i tam masakra ale nic bierzemy 1 stempel i dalej a przed nami gość na CAN-AM XMR i wpi...du utopił go oooo spokojnie ja go wyciągam i dajemy sobie luz z tą pieczątką zapada już ciemność mało co widać bo mgła bierzemy chyba jeszcze ze 3 stemple i dajemy spokój bo ku...a nic nie widać a utonąć nie sposób i lecimy na metę do bazy jest god. 22 zdajemy karty i kąpiel gorąca puźniej jedzonko gadulec z innymi piwko itp: idziemy spać , wstajemy śniadanko gadulec gady już spakowane torby też idziemy do organizatora się dowiedzieć jak tam nam poszło :?: czy w dziesiątce się zmieściliśmy :roll: a ten że mamy zostać do końca bo to i tamto ale nic nie mówi konkretnie :? mówię powiedz nam to tylko i już :idea: mówi zostaniecie to wszystko się dowiecie :( no nic zostajemy 5god. czekania no nic idziemy do baru i piwko obiadek i zaczyna się :mrgreen: burmistrz i inni VIP i powoli ogłaszają sam. i quady i bach Mariusz Bocheński QUAD 3 MIEJSCE i Andrzej Włodarczyk QUAD 2 MIEJSCE no i zbieramy się do domu z wieeeeelkim bananem na twarzy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I to tak mniej więcej w skrócie nasza druga ekipa ADAM,KUBA I BOHDAN to wiem iż Kuba zaraz na pierwszej wodzie utopił gryzlaka a Bohdan go scholował i oni nie pojechali dalej Adam walczył jeszcze lecz coś tam działo mu się z maszyną i odpuścił z wynikiem 22 miejscem :oklaski: :oklaski: a startujących podobno było quadów 45szt.
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

mlodycbr
Posty: 331
Rejestracja: sob 28 sie, 2010
Quad:: G660
Imię: kamil

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: mlodycbr » pn 16 kwie, 2012

no gratulacje :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Awatar użytkownika
boguś
Posty: 307
Rejestracja: ndz 02 sty, 2011
Quad:: Yamaha Grizzly 660 był obecnie bez quada.

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: boguś » pn 16 kwie, 2012

Fajnie :oklaski:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań DIABLO TEAM ZGIERZ”