No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
mehes
Posty: 1
Rejestracja: pt 30 mar, 2012
Quad:: KYMCO MXER 150
Imię: Piotr

Re: No to zaczynamy...

Post autor: mehes » pt 30 mar, 2012

Yoo
Mam na imię Piotrek mówią na mnie mehes i jestem z krk
Zaczynam przygodę z quad-ami

jarek71
Posty: 5
Rejestracja: sob 17 mar, 2012
Quad:: TGB ATV 550
Imię: Tomasz Jarek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: jarek71 » sob 31 mar, 2012

Noto i namnie przyszla kolej . Mam naimie JAREK ( dla kumpli JARECKI) , dorobilem sie jusz 41 wiosenek . No tak to jakos wyszlo , ten czas tak nieublagalnie leci . No dobra jusz tego narzekania krutko i natemat JESTEM MLODY !!!!!!! . W moim przypadku bylo troche jak z innymi kolegami , zobaczylem przez przypadek na stronie internetowej jak chlopaki sie bawiom w terenie na Quadach . Tak mnie jakos wtedy zakrencilo rze moja kochana rzonka mysliala rze ma jakiegos szalenca w domu , nic innego jak Quady mnie nieinteresowaly . Noi cusz stalo sie to co mialo sie stac , kupilem mojego Quada (GOLIATA )!!!!! TGB BLADE 550 ATV tom najdlurzszom wersje . Nigdy bym nieprzypuszczal rze muj ( GOLIAT ) ma takiego palera jestem normalnie zaskoczony !!!!! - Przepraszam chyba sie troche rospisalem SORKI !! , jak bende mial troche czasu to porobie pare zdjec mojago sprzetu . A tak w ( to lepszej zabawy jeszcze niemialem jak na QUADZIE ) .

jarek71
Posty: 5
Rejestracja: sob 17 mar, 2012
Quad:: TGB ATV 550
Imię: Tomasz Jarek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: jarek71 » sob 31 mar, 2012

Witam serdecznie wszystkich kolegöw noi naturalnie wszystkie DAMY !!. Mam dzisiaj troche trzasu i sprubuje porobic pare zdjenc mojego ( GOLIATA ) , zobaczymy co z tego wyjdzie . Mam pytonko jak wyglonda w POLSCE z takimi Quadami jak muj ( TGB 550 BLADE 4*4 IRS LOF ) , bo tak szczerze möwionc jeszcze nic niewidzialem i naturalnie nieslyszalem rzeby takie po POLSCE ujerzdrzaly ??!!. Jednak mam takom cichom nadzieje rze tam gdzies jest ktos ukryty ze swoim Quadem , czekam na jak najszybszom odpowiedz BARDZO ale TO BARDZO by mnie to cvieszylo jakby ktos sie odezwal . No dobra troche o moim ( GOLIACIE ) , pierwszw co to chyba w terenie ( bardzo dobrze sie zachowöje po dziurach przy skrentach jest niesamowicie stabilny jak na takiego dlugasa , na temat topienie jak to niekturzy möwiom niemam pojencia bo tak szerze möwionc BEZ OBRAZY dlamnie to troche chore rzeby ktos z QUADA ROBIL AMVIBIE !?!.

jarek71
Posty: 5
Rejestracja: sob 17 mar, 2012
Quad:: TGB ATV 550
Imię: Tomasz Jarek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: jarek71 » sob 31 mar, 2012

To ja jeszcze ras bo calkiem zapomnialem sie spytac , mieszka ktos morze niedaleko POZNANIA albo PILY . Bende po swientach u moich RODZICÖW na pare dni ( W CHODZIERZY woj POZNANSKIE ) , jak tak to by bylo fajnie moglibysmy sie gdzies w jakis teren wybrac i troche nasze QUADY przegonic po dlugiej przerwie jakom mialem . Muj numer komurki. 01608407558 , to jest NIEMIECKI numer innego niemam SORKI . PS czekam na odpowiedz .

hydrografikapoz
Posty: 2
Rejestracja: pn 02 kwie, 2012
Quad:: brak
Imię: Paweł
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: No to zaczynamy...

Post autor: hydrografikapoz » pn 02 kwie, 2012

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum quadzik :)
Dawid 505284777
Paweł 605595191

kangur1969
Posty: 1
Rejestracja: ndz 25 mar, 2012
Quad:: dążę do CFX8
Imię: Krzysztof

Lewandowski Krzysztof

Post autor: kangur1969 » pn 02 kwie, 2012

Witam wszystkich miłośników wolności.
Mam na imię Krzysiek mieszkam w Pabianicach (łódzkie) za kilkanaście dni kończę 43l.
Jestem miłośnikiem motocykli jak pewnie znamienita większość Was.
Moja przygoda z motocyklem zaczęła się w 2003 roku gdy kupiłem dwa „ZŁOMKI”
Junaka M10 z 64 i 64r..
https://picasaweb.google.com/Kangur1969/2007114JunakPoDrugimMalowaniuWersjaOstatecznaTeren#5280306565884718258

Po kilku latach dłubania i rozczarowań wreszcie poczułem wiatr wyciskający łzy .
Należę do Grupy motocyklowej „Dziki Junak Uć” kangur19969 prawdopodobnie część z Wasz spotkała się z tą nazwą i ludźmi , którzy tworzą barwną Dziczą Rodzinę dość aktywnie wędrującą po naszej Ojczyźnie .
Jestem a raczej byłem dość aktywną osobą ,którą zawsze gdzieś gnało i ciągle coś robiła (rower, jaskinie, wspinaczka, góry, motocykl, woda)
Niestety jak to w życiu bywa nie jest zawsze tak jak sobie wymarzymy przyszłość.
Los jest ślepy i padło na mnie w 2008 przed rozpoczęciem kolejnego sezonu wypadek w pracy , przygniecenie złamanie kręgosłupa i ciche szepty za plecami grona lekarskiego , że już nic nie będzie ze mnie (znaczne uszkodzony rdzenia , niedowład kończyn z którym dość skutecznie walczę do dziś).
Jestem uparty i po jakimś czasie trafiłem na Lekarza , któremu się chciało co jest jak wiecie rzadkością dziś w Polsce poskładał mnie na nowo poprawił i znów snuje plany (zresztą to On utwierdził mnie w tym, że quad będzie dobra formą wysiłkowej i ruchowej rehabilitacji).
Nie pojeżdżę już na Janku ale zaczynam poważnie myśleć o Quadzie może nie aż tak wyczynowo jak czasami oglądam na filmach YouTube ale chcę to robić turystycznie poza asfaltowo wjechać tam gdzie nogi mnie same nie zaniosą .
Nie posiadam jeszcze pojazdu tylko dla tego , że na razie większość kaski idzie w dość intensywną rehabilitacje .
Lecz ten stan mam nadzieje w najbliższych miesiącach zamienić na cos co wymarzyłem sobie CF X8.
Pozdrawiam wszystkich serdeczni .

Lewandowski Krzysztof
Kangur1969 – M10
Dziki Junak Uć
Kangur1969@wp.pl
http://picasaweb.google.com/Kangur1969

bartek_bax
Posty: 3
Rejestracja: pn 02 kwie, 2012

Przywitanie moje panie!

Post autor: bartek_bax » wt 03 kwie, 2012

Powitać! Pokłony dla PRAWDZIWYCH zapalonych iskrą świecy zapłonowej.
Benzyna w żyłach ... smar w uszach ... spaliny w płucach ... to jest to co kocham .. od zawszeee!!!!
Od pierwszej komuni św. kiedy ojciec zabronił mi sobie kupić motorynki ROMET za uskładane pieniążki (i dwa miesiące później przyszła denominacja) moim mażeniem jest motor. Wszystkie maszyny moich kumpli już objechałem (łącznie z Kawą Ninja ZX-12R). Rajdy samochodowe to dla mnie jest też jest TO! (poza zasięgiem).
Od kiedy miałem okazję poczuć BUTA ośki nie moge spać!!!
Zdecydowałem się jednak na zakup pierwszego motoru na 4rech kołach.
Quady jednak to dla mnie nowość i pomimo że za 3 tygodnie pyknie mi już 33 wiosny!?!?!?!? STARUSZEK
Jestem z Opolszczyzny i licze że ktoś pomoże mi sie uQoŻyć w temacie jazdyyyy.
Sprzętu jeszce nie mam ale wymagania raczej skonkretyzowane - szybka ośka!
Myślę o LTZ 400, LTR 450, KFX 450r, RAPI 700, a może jeszce coś innego! Koniecznie homologowany! (chcę też sie przemieszczać po drogach iż dla quada sprzedałem auto. Musiałem iż nie jestem bogaty)!

Na razie na etapie poszukiwań więc od razu proszę o pomoc w wyborze!
Z góry dzięki! Wielkie pozdro dla wszystkich zapaleńców!!!
Baron!

Awatar użytkownika
granit777
Posty: 15
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009
Quad:: Kymco MXU 300R

Re: No to zaczynamy...

Post autor: granit777 » czw 05 kwie, 2012

Czołem, już jakiś czas temu się witałem ale jeszcze wtedy nie byłem użytkownikiem quada, teraz jestem :-) mam aktualnie przejechane około 50 motogodzin a poniżej zamieszczam link do filmiku jaki niedawno zrobiłem:

http://www.youtube.com/watch?v=FxGA1eQAn9k
http://www.youtube.com/watch?v=FxGA1eQAn9k

Szczurek95
Posty: 5
Rejestracja: pt 06 kwie, 2012
Quad:: Arctic Cat 500 4x4
Imię: Piotr

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Szczurek95 » pt 06 kwie, 2012

Witam
Mam na Imię Piotr i pochodzę z małej miejscowości położonej nieopodal Bochni i 20 km od KRAKOWA mianowicie Gierczyc. Z motoryzacją obcuje od pieluch gdyż tata posaida warsztat. Posiadam quada marki Arctic Cat 500 4x4 01/02r. jest to moje oczko w głowie którym zaraziłem 1/4 miejscowości:D Mam 17 lat. Liczę na owocną współprace . Pozdrawiam Szczurek

mar53235
Posty: 9
Rejestracja: sob 07 kwie, 2012
Quad:: lucky star sp250
Imię: marcin
Lokalizacja: zgierz

witam witam

Post autor: mar53235 » sob 07 kwie, 2012

witam wszystkich quadzikowcow jestem marcin z okolic zgierza woj. lodzkie mam 21lat spotkac mnie mozna na niebiskim warriorze yfm 350 najczesciej w weekendy pozdrawiam.... :I love YAMAHA:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”