Chiński quad 110 po odpaleniu przerywa!!!pomocy!!!

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
jasiu0811
Posty: 3
Rejestracja: śr 02 lut, 2011
Quad:: ATV 110
Imię: Damian

Chiński quad 110 po odpaleniu przerywa!!!pomocy!!!

Post autor: jasiu0811 » śr 02 lut, 2011

Witam.
Mam chińskiego quada 110 i kiedy go odpaliłem to strasznie coś przerywało aż cały silnik skakał.Czyściłem gaźnik, patrzyłem czy nie ma zwarcia itd.ale nic to nie pomogło ;( stoi on już ze 2 miesiące i nie wiem co w nim jest.Sąsiad mówi ze to kondensator ale ja nie wiem dokładnie gdzie on tam jest a w sklepie nie ma do kupienia.Już nie wiem co dalej robic ;(
Prosze o pomoc.
Z góry dzieki.Pozdro.

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Re: Chiński quad 110 po odpaleniu przerywa!!!pomocy!!!

Post autor: Ruszko » czw 03 lut, 2011

Heh, jaki kondensator?
Nie do końca Cię rozumiem, ale na początek wyczyść filtr powietrza, wymień świecę, spuść paliwo z baku i zalej nowe.
Quad stoi w ogrzewanym garażu czy nie?
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

jasiu0811
Posty: 3
Rejestracja: śr 02 lut, 2011
Quad:: ATV 110
Imię: Damian

Re: Chiński quad 110 po odpaleniu przerywa!!!pomocy!!!

Post autor: jasiu0811 » czw 03 lut, 2011

Już porobiłem to wszystko co napisałeś i nic to nie dało :( A quad stoi w zimnej nie ogrzewanej komurce.Ale te przerywanie zaczeło sie jak jeszcze ciepło było jakoś we wrześniu i od tej pory go nie moge naprawic;( Mój tato zna sie troche na takich rzeczach a mówi że już nie ma pojecia co to może byc ;(.Może ktoś miał taki problem to bedzie wiedział co to ;(
pozdro. ;p

A świece kupiłem taka juz lepsza irydową czy jakos tak,ale nic to nie dało;(

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Re: Chiński quad 110 po odpaleniu przerywa!!!pomocy!!!

Post autor: Ruszko » czw 03 lut, 2011

komÓrce jak już.
Być może, dlatego jest gdzieś zwarcie w kostce. Sprawdź każdą kostkę i psiknij tam preparatem " Kontakt" do styków. I potem sprawdź czy masz dobrze klemy poprzykręcane.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

kargul12313
Posty: 5
Rejestracja: śr 28 mar, 2012
Quad:: chinol 125...
Imię: kamil

Re: Chiński quad 110 po odpaleniu przerywa!!!pomocy!!!

Post autor: kargul12313 » śr 28 mar, 2012

elo ja mam taki sam problem tez nie wiem coto jest ... juz kupywalem nowy gaznik , ale to jednak nie to .;/ mam tez quada 110cc zabralem z niego moduł zapłonowy do tej mojej 125-tki nie chodzil na nim bylo bez zmian a jak spowrotem go podlączylem to 110 zaczeła tak samo chodzic ;/ pózniej po jakish 4-5 godz 125-tka odpalila a na następny dzien bylo tak samo nie wiem co moze byc . moze zawory ? filter powietrza napawno nie bo anwet go zdjemywalem ;D prosze o odpowiedz pilnie GG: 38675708

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”